Skocz do zawartości
hardy99

Pad Z Ps2 Do Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić pada. Zastanawaiłem sie nad Logitechem Rumble Pad 2, znalazłem jednak pad Logitech Precision Controller do PS2, który posiada praktycznie te same funkcje co Rumble Pad 2, a jest ponad 2 razy tańszy. Problem to to, że trzeba dokupić przejściówkem, ale i tak koszt jej i pada (30+50 zł), to dużo mniej od Rumble Pad 2 (120 zł). Zastanawiam się jednak jak jest potem z grami, bo raczej wątpie by były do niego stery pod Winda. Jak jest z obługą pada z PS2 pod PC ? Jeśli ma ktos może pada z PS2 podłaczonego do PC to niech się podzieli spostrzerzeniami z użytkowania. Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro mozesz wyrwac wlasnie taki komplet przejsciowka + pad oryginalny od PS2. Do przejsciowki sa sterowniki na dyskietce, instalujesz i juz masz w panelu sterowania full obsluge pada. W niektorych grach jedynym "problemem" moze byc obsluga FF, a raczej jej brak ale ja i tak nie uzywam, zreszta nie gralem dawno na padzie i troche sie kurzy w szufladzie ale polecam takie rozwiazanie - przedtem mialem Logitecha tez z dwoma alnalogami, ale po tygodniu jeden sie rozkalibrowal i odeslalem go do komputronika - otrzymalem zwrot $ gdyz okazalo sie ze te logitechy to jeden wielki niewypal.. a ten soniak to przynajmniej sprawdzona konstrukcja i dlugo Ci posluzy. Co do gier to pykalem w Colinka, jakas fife, a tak wogole to kupilem go pod MGS2 ale jeszcze nie dojrzalem do zagrania :lol:

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...