Skocz do zawartości
birdman

Opony Do Bika

Rekomendowane odpowiedzi

tydzień temu kupiłem CONTINENTAL VERTICAL 2,3 zwijana realnie 2.1-2.2, służyć maja mi do enduro, ogólnie nic lepszego nie znajdziesz do 60zł, no najwyżej sa jeszcze z-maxy 2,3 z allegro, tutaj trochę opinii, więcej na googlach.

 

BTW fipa, sezon trwa cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o verticalach slyszalem wiele negatywnych opini a z-maxy sa raczej kultowa pozycja i jesli nic ciekawego nie znajde to je zakupie; zastanawiam sie jednak rowniez nad produktami firm panaracer czy shwalbe;

 

fipa: nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o verticalach slyszalem wiele negatywnych opini a z-maxy sa raczej kultowa pozycja i jesli nic ciekawego nie znajde to je zakupie; zastanawiam sie jednak rowniez nad produktami firm panaracer czy shwalbe;

co negatywnego słyszałeś o verticalach? w każdym razie negatywne opinie słyszałem tylko od freeraidowców, ale to nie jest opona stricte do free, więc sie nie dziwie, popatrz na statsy z http://mtbr.com/reviews/tire/

 

na z-maxami myślałem, ale produkcje zakończyli coś koło 2002(?)( te stare, nie millenium), więc nie wiadomo jak ta guma będzie dzisiaj wyglądać, biorąc pod uwagę w jaki sposób przechowuje sie opony w Polsce.

 

Schwalbe, miękka mieszanka gumy, jak czytam o jakiekolwiek oponie Schwalbe, to zawsze ktoś narzeka, że sie szybko ścierają.

 

Panaracer, to chyba tylko Fire XC Pro, jak znajdziesz. Troche przyciężkie. Mi jakoś bieżnik nie przypasił, więc z nich zrezygnowałem,

 

jak byś uciułał więcej kasy, to bierz NBX'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli jest temat o rowerach na prawie 50 stron to miło byłoby, gdyby ten post też tam się znalazł. EOT.

a skoro ten temat jest o oponach to bylo by milo zebys wypowiadal sie na temat a nie pisal tu swoje przemyslenia ktore malo kogo interesuja;

 

ograniczylem wybor: panaracer fire xc pro czy schwalbe sport jimmy? na mtbr panaracery maja spoko opnie ale o schwalbe nie ma nic (jest tylko jimmy i malo opini) ktos uzywal tych schwalbe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na tiogach od 2 lat ... Zajebiste opony. Teraz na zime mam z wkretami i spisuja sie zajebiscie.

jaki model? gdzie na nich jezdzisz? ile jezdzisz? jaki maja przebieg? jaki stan bieznika? jak z przyczepnoscia na roznych powierzchniach i w roznych warunkach? jak z odponoscia na przebicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

moze coyote? mialem je kiedys i sa calkiem spoko no i tanie:)

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Panaracer Fire + Smoke - oponki się mało ścierają, kosztowały ok 60zł sztuka - przednia mogłaby lepiej trzymać w zakrętach, ale moga być - zmieniam na Continental Explorer Supersonic, bo chcę coś lekkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jakis Kenda :) tanie oponki i w miare dobre :) do trialu takze uzywane :)

kenda cross coutry 2,1 - mam ją obecnie, 2 razy w zimie jezdzilem na niej - nawet niezle mi sie na niej jezdzi ;)

Niestety przy ostrym chamowaniu na sniegu\ z gorki strasznie sie slizga ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...