Skocz do zawartości
Zielik

Wielokrotne Drukowanie Na Jednej Stronie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ostatnio zakupiłem drukarkę HP Deskjet 1280 i gość w sklepie powiedział, że ta drukarka może drukowac wielokrotnie na jednej stronie. Domyślam się, że może to być trudne do zrozumienia ale już tłumaczę o co mi dokładnie chodzi. Jeżeli mam jakiś plik w Wordzie na przykład i tekst zajmuje 5 linijek (czyli mniej niż połowa strony. I teraz ja chciałbym coś innego wydrukować na tej dalszej cześci wolnej kartki A4(nie po drugiej stronie) no i ta drukarka niby coś takiego ma przejrzałem całą instrukcję 3 razy i nic takiego tam nie ma. Zastanawiam się czy taka opcja drukowania w ogóle istnieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w HP 3650 drukowanie wielu arkuszy na jednej stronie (sterownik>zakładka wykonczenie>szybkie ustawienia zadania drukowania [rozwijane menu]>2 strony drukowane na jednym arkuszu) i to polega na tym ze 2 strony w wordzie pomniejsza i drukuje na jednej stronie- i ot cała technologia z kosmsu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi :( To ja wiem

 

Chodzi mi na przykład o taką systuację mam tekst 4 linijki drukuje jak drukarka skończy drukowac te 4 linijki to się zatrzymuje i nie wyrzuca papieru(tak jak drukarki na ciągłym papierze) zamykam worda i otwieram jakis inny plik nie koniecznie wordowski i naciskam drukuj a ona mi dalej drukuje ... Musze mieć taką opcję bo mam program który generuje tabele, ona zajmuą 1/6 strony nie moge ich przekopiować do worda ani nie mogę ich powielić generują się pojedynczo. Tych tabelek drukuję bardzo dużo. I to jest wielkie marnotractwo papieru :( więc nie wiem nadal jak to zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...