Jump to content
Zielik

Wielokrotne Drukowanie Na Jednej Stronie ?

Recommended Posts

Witam :)

 

Ostatnio zakupiłem drukarkę HP Deskjet 1280 i gość w sklepie powiedział, że ta drukarka może drukowac wielokrotnie na jednej stronie. Domyślam się, że może to być trudne do zrozumienia ale już tłumaczę o co mi dokładnie chodzi. Jeżeli mam jakiś plik w Wordzie na przykład i tekst zajmuje 5 linijek (czyli mniej niż połowa strony. I teraz ja chciałbym coś innego wydrukować na tej dalszej cześci wolnej kartki A4(nie po drugiej stronie) no i ta drukarka niby coś takiego ma przejrzałem całą instrukcję 3 razy i nic takiego tam nie ma. Zastanawiam się czy taka opcja drukowania w ogóle istnieje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam w HP 3650 drukowanie wielu arkuszy na jednej stronie (sterownik>zakładka wykonczenie>szybkie ustawienia zadania drukowania [rozwijane menu]>2 strony drukowane na jednym arkuszu) i to polega na tym ze 2 strony w wordzie pomniejsza i drukuje na jednej stronie- i ot cała technologia z kosmsu :lol2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie o to mi chodzi :( To ja wiem

 

Chodzi mi na przykład o taką systuację mam tekst 4 linijki drukuje jak drukarka skończy drukowac te 4 linijki to się zatrzymuje i nie wyrzuca papieru(tak jak drukarki na ciągłym papierze) zamykam worda i otwieram jakis inny plik nie koniecznie wordowski i naciskam drukuj a ona mi dalej drukuje ... Musze mieć taką opcję bo mam program który generuje tabele, ona zajmuą 1/6 strony nie moge ich przekopiować do worda ani nie mogę ich powielić generują się pojedynczo. Tych tabelek drukuję bardzo dużo. I to jest wielkie marnotractwo papieru :( więc nie wiem nadal jak to zrobić :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.