Skocz do zawartości
ricky44

Słuchawki Do Mp3 Playera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zastanawiam się nad kupieniem słuchawek do MP3 Playera. Które z nich poniżej wymienionych są wg. Was najlepsze?

 

Jeżeli macie jakieś inne propozycje w przedziale cenowym do 30-35 PLN to także piszcie.

 

Philips HE265

http://allegro.pl/show_item.php?item=80208742

 

TDK CP100

http://www.tdk-europe.com/index.php?id=38&lang=pl

 

Creative EP-480

http://pl.europe.creative.com/products/pro...1&product=11708

 

Jeżeli chodzi o CP100 to uważam, że to dość dobre słuchawki, ze względu na budowę. Jednak mają one stosunkowo małą moc (30 mW) w porównaniu do Philipsa czy Creative'a. Czy te 20mW różnicy wpłynie znacząco na jakość odtwarzanego dzwięku?

 

Aha, i mam jeszcze jedno pytanie dotyczące impendancji: Jakie znaczenie ma mniejsza impendancja (Creative'y mają 32 Ohm a Philipsy i TDK - 16 Ohm)?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE dubluj tematu...

Zdublowałem temat przez przypadek. Po prostu nie wyświetlił mi się komunikat o utworzeniu nowego wątku i kliknąłem na utwórz temat jeszcze raz.

 

A czy różnica w mocy między 30mW (TDK) a 50mW (Philips) znacząco wpływa na jakość dźwięku i jego maksymalną głośność?

Edytowane przez ricky44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie TDK kupiłem w media te douszne za 25zł i sie strasznie wkur.... :/ graja jak.... nie powiem co wogule TDK niech zostanie przy płytkach, creative i philips to już inna bajka grają tak jak trzeba :) z tych dwuch to raczej philips ma świetne parametry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to tylko sennheiser mx300

ewentualnie jakieś sony w tej cenie

 

POzdr.

A czy nie lepiej kupić Sennheisery MX350? Mają trochę lepsze parametry. Z drugiej jednak strony słyszałem że seria mx*50 jest gorsza od mx*00.

 

Czy Sennheisery MX400 są dużo lepsze od MX300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx300 sa duzo lepsze od mx350, trzysetki maja mniejsze znieksztalcenia i ogolnie duzo bardziej kulturalnie graja (x00 to klasa wyzej jak seria x50 w brzmieniu)

 

mx400 to to samo co mx500 tylko bez pilota itp - taka wersja oem - dzwiek ten sam

 

a odnosnie tematu to polecam mx300 - za niewygorowana cene oferuja naprawde dobry dzwiek... duzo lepszy niz creative, philips itp , jezeli masz kase to mozesz porwac sie na mx400 sa jeszcze lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx400 to to samo co mx500 tylko bez pilota itp - taka wersja oem - dzwiek ten sam

dźwięk się znacząco róźni

porównywałem z kolegą

 

mx500 do najlepsze pchełki nie bez powodu odstają ceną od mx400

moim zdaniem różnica jest spora

BTW nie tylko moim ;)

pozatym ma inne parametry

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...