Skocz do zawartości
uziel101

Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

Niech oni się do cholery wezmą za Mafie 2, a nie jakies Kameleony :|

gdyby kazdy wychodzil z tego zalozenia to do dzisiaj gralbys tylko w PacMana 89 i Galaxian 127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko, ale WIĘKSZOŚĆ graczy zaraz będzie marudzić...w sumie jest strasznie archaiczna:| nie dość że bez PS, to jeszcze bidne textury...oj do Splinter cella porównywanie to grzech tam GRAFIKA budowała KLIMAT ( te cienie itd)

imho takie sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam ta grafika pasuje :) bo noitak są małe szanse że cos będzie chodzić płynnie na moim kompie w lepszej grafie :D. Dla mnie liczy się najbardzij grywalność w grze i żeby wnosiła ona coś nowego do swego świata:) grafika jest dopiero pod koniec brana po uwagę u mnie....ale to oczyiście moje prywtne zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wali grafika. Ważne żeby była grywalnoś duża i fabuła ciekawa. Grałem niedawno w Resident Evil 4. Graficznie ta gra jest kiepska w porównaniu do PCtowych hitów jak Far Cry czy Half-Life 2, ale grywalnością bije obie te gry na łopatki. Ten Kameleon zapowiada się bardzo ciekawie i dzisiaj idę go sobie kupić. Cena 29zł.

 

Info o grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem Mafie i H&D zrobilo IS.

Gdzie jest notka o IS w przypadku tej gry ?

Nawet na ich stronie nic nie ma o tej grze.

 

A Take2 jest ich jedynie wydawca na rynek.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to nurtowało.

 

Z encyklopedii gier Gry-Online:

 

Ambitny projekt zespołu Silver Wish Games należącego do firmy Illusion Softworks, która zasłynęła w świecie produkując takie hity jak: Mafia czy Hidden & Dangerous. Chameleon reprezentuje gatunek gier akcji, a jego fabuła rozgrywa się w latach 80-tych XX wieku. Gracz wciela się w postać byłego agenta CIA. Dramat jego egzystencji rozpoczął się w chwili, gdy miał zaledwie dziewięć lat. Wówczas jego ojciec został zamordowany w trakcie misji dyplomatycznej w Nikaragui. Od tej pory nieustannie stara się on rozwikłać zagadkę tej śmierci, co też ma niebagatelny wpływ na jego życie i co de facto stało się bezpośrednim powodem zwolnienia go z CIA. Jednakże umiejętności i kontakty jakie zdobył w czasie pracy w tej rządowej agencji stały się nieocenione w dalszych poszukiwaniach. A te prowadzą go w najdalsze zakamarki świata, od ulic Belfastu, przez pełen terrorystów Bejrut i więzienie w Wenezueli, aż po pogrążony w wojnie Afganistan. To czy bezkompromisowemu bohaterowi uda się zrealizować ten cel zależy tylko od gracza.

 

Autorzy wyposażyli ten tytuł w bardzo ładną trójwymiarową grafikę (udoskonalony silnik znany z Mafii), przy czym rozgrywające się wydarzenia możemy obserwować z perspektywy trzeciej i pierwszej osoby. W sumie do wykonania przygotowano 17 różnorodnych misji zlokalizowanych na czterech kontynentach. Większość z nich można przejść na dwa sposoby, albo zabijając wszystkich po drodze, albo też dyskretnie przekradając się i atakując z ukrycia wybranych przeciwników (system światła i cienia pozwalający na ukrywanie się). Ogólnie rzecz biorąc sposób wykonania misji zależy tylko od grającego. Do naszej dyspozycji oddano całą gamę broni palnych, w tym pistoletów (m.in. Sig P226) i karabinów maszynowych (np. AKS-74U), a także innych przydatnych agentowi przedmiotów, jak paralizator, noktowizor, lornetka czy zestaw wytrychów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ta gra...jak ja wlaczam to mi sie po jakims czasie pokazuje kursow myszy z windowsa i cala gra takjakby sie zawiesza. Wtedy trzeba robic restarta bo do windowsa sie wrocic nie da (kursor caly czas "dziala i sie rusza"). wiecie co moze byc tego przyczyna??? Oczywiscie orginal (tylko 29.90!!!!!!!) Mam windowsa XP, radeona 9500, epox 8rda3i. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI !!! Grał już ktoś w ta gierę :) ?? piszcie jakieś recki, po screenach widac ze grafa bardzo fajna, coś w stylu max payne, splinter cell ? fajne fajne, :) Fabula też niczego sobie :)

 

W grze Kameleon gracz wciela się w postać byłego agenta CIA, operującego w rzeczywistości lat osiemdziesiątych XX wieku. Kiedy bohater miał zaledwie dziewięć lat, jego ojciec został zamordowany w trakcie misji dyplomatycznej w Nikaragui. Od tej pory całe życie chłopiec poświęcił na poszukiwania mordercy. Z powodu swojej obsesji ostatecznie został też zwolniony z CIA...

 

Zwolniony z nadzoru przełożonych, były agent może teraz spokojnie poszukiwać zabójcy ojca. Poszukiwania prowadzą go w najdalsze zakamarki świata - od ulic Belfastu, przez pełen terrorystów Bejrut i więzienie w Wenezueli, aż po toczony wojną Afganistan... Czy bezkompromisowemu bohaterowi uda się zrealizować cel życia? To zależy tylko od Ciebie!

 

Cechy:

-- Doskonała grafika z niepowtarzalną dbałością o szczegóły.

-- Elementy dynamicznej akcji i konieczność atakowania z ukrycia - sam wybierz, w jaki sposób wykonasz misję.

-- System światła i cienia pozwala graczowi ukrywać się przed strażnikami.

-- Zaawansowana sztuczna inteligencja powoduje, że gracz musi rozsądnie decydować o tym, jak wykonać cele misji.

-- Bogata fabuła w którą wplecionych jest 17 misji na czterech kontynentach.

-- Duży wybór broni i sprzętu do wykorzystania.

-- Zbieraj ślady i używaj zmysłu detektywistycznego, aby odnaleźć mordercę ojca.

 

Wymagania sprzętowe:

 

Procesor: Pentium III 700 MHz

Pamięć: 128 MB

Grafika: Zgodna z DirectX 16 MB

System: Windows 98/ME/2000/XP

Wymaga: DirectX 8.1

Dźwięk: Zgodna z DirectX

Napęd: CD-ROM 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja kupilem ta gierke i wcale nie zaluje wydanych pieniedzy :D jak dla mnie bomba :) wciagnela mnie ta gierka ze od kompa wogole nie odchodze ;) a grafika calkiem spoko (silnik graficzny ten sam co w Mafii). POLECAM!!!

Edytowane przez daniel_konio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca. Kolesie od Mafii(piekna gierca) nie odwalili zadnej niskobudzetowki. Gierka ma niezly klimat. Wciaga prawie tak jak mafia. Grafika tez niezla, biorac pod uwage wiek silnika nawet bardzo dobra.Goraco polecam. Oto przyklad ze mozna sprzedawac dobra gierke za male pieniadze - ja w media markt zaplacilem niecale 25zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... jakoś nie moge się do niej przekonać, napiszcie mi cos jeszcze o niej ? jak tam z AI Npc'ów, czy jest ragdoll ? A ten kolo ma jakieś ruchy typu sam fisher ? czy poprostu kolbą w łeb ?

 

wczoraj odebrałem przesyłkę i mam pierwsze misje za sobą

 

menu bardzo ładne

grafa nie powala, ale klimat robi bardzo dobrze. pierwsza misja w belfascie jest pojechana - dużo się chodzi po mieście - śledzi się kolesia. jest spory ruch, ludzie spacerują, żołnierze patroluja miasto, samochody jeżdża - dzieje się i można się wczuć. efekt popsuły mi tylko krople deszczu rozbijające się o ziemię w misji w irlandii. bieda...

ale cała reszta - widoki znakomite

 

ai dla mnie jest spoko (wyzszy poziom trudmosci), przeciwnicy są są upierdliwi. rozglądają się i jak się wdałem w stzelaninę z więcej niż jednym nie było już łatwo. jak coś zauważą podchodzą rozglądają się itp itd.

 

trafieni przeciwnicy padają wręcz malowniczo - to jest zrobione fajnie

 

ten koleś nie ma takich ruchów jak sam. takie ma tylko czak... :D ja dlatego gram z perspektywy pierwszej osoby. widok z góry jest słaby

 

ogólnie bardzo mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z instalacja przy zmianie plyty na druga instalacja zawiesza sie, wie ktos o co moze chodzic moze ktos mial juz taki problem

pzdr

 

Win xp sp2

512mb ram

radeon 9600

Athlon xp 1700+

 

Edit:

Własnie sobie przypomnialem ze z Mafia mialem ten sam problem tylko ze z 3cd

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...