Skocz do zawartości
RoyalC333

Monitor Lcd Do 700zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z powodu całkowitego braku miejsca na biurku zaczełem się zastanawiać czy nie kupić jakiegoś monitora LCD.

W tej chwili posiadam monitor 19" Iiyama Vision Master 450.

Na zakup LCD miałbym max 700zł. Nie proszę tutaj o jakieś konkretne propozycje co kupić, bo to nie forum na takie pytania, tylko czy jest w ogóle sens takiego zakupu. Oczywiście za tę cene to tylko coś używanego, ale teraz jest taki wysyp LCD (chodzi mi o 17"), że łatwo coś znaleźć w bardzo dobrym stanie.

Trochę czytałem o LCD i z tego co wyczytałem to są jakieś problemy z kolorem czarnym i tym smużeniem.

Trochę gram i nie chciałbym na takiej zmianie stracić z przyjemności grania.

Dlatego stawiam pytanie czy do 700zł jest możliwość kupienia monitora LCD, który byłby dobry do gier itp.

Nie chcę wywalać pieniędzy w błoto, wolę się najpierw zapytać Was.. :).

 

Pozdrawiam.

RoyalC333

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Można czasami wyrwać fajną sztukę (w granicach tej ceny) ale przed zakupem obowiązkowo oblukać dany monitorek,

zapuścić jakieś programy, testy, gierki i pooglądać zachowanie matrycy (kąty, kolorki, smużenie). :rolleyes:

Jeżeli pasuje to brać. Moim zdaniem będzie jednak trzeba znaleźć jakiś kompromis, niestety cena mocno ogranicza ruchy co do jakości.

 

Edit.

A może lepiej wygospodarować "jakoś" miejsce na to co masz. Do LCD musisz się przyzwyczaić co czasami jest trudne. B)

Edytowane przez Arekservice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego się zastanawiam. Buiurko mam nie duże a monitor wielki :/. Powoli już mnie to denerwuje, bo muszę mieć ten monitor z samego brzegu burka. Jest to bardzo uciążliwe w pracy przy nim i graniu.

 

Ale pójdę za twoją radą. Pochodzę trochę po giełdach, sklepach (może i tam jakieś używane dostane) zobaczę jak "świecą" i wtedy się zdecyduję.

 

Jakiś czas temu miałem przez jeden dzień 17" LCD Samsunga, chyba to był jakiś Sync Master. Nie miałem okazji grać na nim, ale praca w Windowsie była bardzo przyjemna, tylko że ten monitor jako używany kosztował 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie radzę, bo dostaniesz bubla ze świecącymi lub wypalonymi pikselami,a tej wady nie da sie naprawić, ewentualnie jakiś LCD o czasie reakcji 60ms nadający się tylko do Worda... i biura. Poniżej 1000zł raczej nie kupuj LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...