Skocz do zawartości
Inga29

Co Sadzicie O Tym Laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Kup to sie przekonasz ;) Wszyscy chca, zeby im wyciagnac krolika z kapelusza.

Jak dla mnie to konfiguracja wyglada OK, a sam notebook to juz sama sprawdz w salonie Karen. Matryca 15,4" WXGA w tym przedziale cenowym to egzotyka i za to duzy plus. Wez ten drozszy, bo ma o 20 GB wiekszy dysk i 512 MB pamieci.

 

Edit: Ups nie zauwazylem, ze to nie jest Celeron M :/

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to te lapki wyglądają słabo. Procek beznadziejny (Nie Celeron M tylko Moblile Celeron). Co do firmy CA, to nie mam zaufania, słyszałem bardzo wiele złych opnii o niej, a zwłaszcza o olewaniu klientów. No i karta graficzna to Extreme Graphics 2 - porażka...

na twoim miejscu odpuściłbym sobie i dozbierał do czegoś lepszego. Chociażby np takiego HP 6110 Mimo wolniejszego taktowania, wydajnościowo zakąsi tego CA na podwieczorek :)

pozdrawiam

Edytowane przez Michrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to az tak slabe sa te laptopy callifornia access ?

on ma sluzyc glownie do internetu, i prac biurowych, czasmi do ogladania filmow (ale tez raczej malo bo brak opcji TV out) jesli chodzi o gry to raczej nie mam zamiaru grac no chyba ze pasjans :)) lub jakies inne gierki z kurnik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tamtego sklepu to dość nieźle wypada ten notebook: http://www.karen.com.pl/KatItem.asp?id=25&KatItemCId=2691

Ale czy on dość dobry jest to już nie wiem.

Racja - z tego wszystkiego to Ta Toshibka najsensowniejsza-tylko dysk 40 i mało ramu(ale to mozna dokupic :D)...

Albo poczekac i taki Acer jak Kolegi wyżej i mój.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej liznac tego HPka.

w zasadzie w tej cenie czyli powiedzmy ~ 2800 do ~ 3000 wszystko będzię mniej więcej jeden pies... A ta Toshiba zbiera dobre opinie, tak jak HP nx6110 i Acer 3613 WLMi... Więc wybór to już kwestia indywidualna i $... :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...