Skocz do zawartości
najdmen

98 Oem

Rekomendowane odpowiedzi

microsoft nie wysyla CD z systemem nawet jak masz licencje

nie masz CD nie masz licencji ^^

ale......

mozesz sobie zrobic kopie tego systemu ( szukaj u znajomych)

nie jest to jasno powiedziane

jak chcesz sie wgryzc w temay to:-->>http://www.microsoft.com/poland/licencje/pytania/default.mspx

 

Elementami świadczącymi o legalności oprogramowania są:

 

1.

Umowa licencyjna

 

2.

Certyfikat autentyczności

 

3.

Legalny nośnik

 

4.

Podręcznik użytkownika

 

 

Dodatkowym dokumentem mogącym świadczyć o legalności oprogramowania jest faktura zakupu.

 

Zalecane minimum to 2 – 3 z wymienionych wyżej atrybutów legalności. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn użytkownik nie posiada minimum dokumentacji wymienionej powyżej, wówczas każdy przypadek analizowany jest indywidualnie, przez organy do tego uprawnione na podstawie towarzyszących mu okoliczności.

 

Dodatkowe informacje na temat legalności oprogramowania można znaleźć na stronie http://www.microsoft.com/poland/piratnie/.

Edytowane przez avecezary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś męczyłem obsługę klienta w podobnej sprawie, po długich dyskusjach panowie z microsoftu doszli do wniosku ze tego nie da się zrobić w inny sposób jak, kupić od kogoś oryginalny system z licencją itd....

 

jest jeszcze możliwość kiedy uda się tobie znaleźć instalke systemu która zadziała z posiadanym przez ciebie kluczem z licencji, ale będzie to trochę kontrowersyjne, i ktoś zawzięty może stosując zasadę dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf, może coś znaleźć w tym rozwiązaniu :wink:

 

PS. jak pytałem microsoft chodziło mi o win 3.11, zdybcie i legalizację, i okazuje się ze jest to niewykonalne windows 3.11 jest na zawsze stracony dla świata legalnego :sad:

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. mi chodziło o win 3.11 o zdybcie i legalizację, niewykonalne windows 3.11 jest na zawsze stracony dla świata legalnego :sad:

hmm ja moge sprzedac dyskietki wraz z certyfikatem legalnosci wiec nie jest taki stracony dla swiata legalnego ;) (btw. to jedyny legalny system jaki posiadalem ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...