Skocz do zawartości
Krzychul

2006 Fifa World Cup™

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego filmiku Polska - Niemcy wynika, ze znow zostanie zastosowany tryb panoramiczny znany z UC 2005. Uwazam, ze jest on fajny na godzine gry, a pozniej niestety sie nudzi. W gierke na pewno zagram, ale na dluzej raczej sie z nia nie "zwiaze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj a mi się coś to nie widzi ... WC 98 - świetny, WC 02 - świetny do potęgi ;) . Dla mine Fifa skończyła się na 2002 World Cup ... dalej to już padaka. Euro - syf i dawno straciłem nadzieję "kolejne WC będzie świetne" ... bo po filmiku widać, że nie będzie ...

 

Co do wojny PES vs. Fifa - to dla mnie też bezkonkurencyjny pozostaje PES , ale jak już ktoś powiedział jest temat "PES vs. Fifa" i tam wyrażajcie swoje opinie bo gadki o PES tutaj mogą być traktowane jako OT. :] Co prawda zgadzam się z wami wszystkimi (PESowcami), ale to nie ten temat ... Skończcie z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj a mi się coś to nie widzi ... WC 98 - świetny, WC 02 - świetny do potęgi ;) . Dla mine Fifa skończyła się na 2002 World Cup ... dalej to już padaka. Euro - syf i dawno straciłem nadzieję "kolejne WC będzie świetne" ... bo po filmiku widać, że nie będzie ...

Dokladnie wc 98 i 02 to gierki do potęgi...niestety EA stara sie stworzyc z fify symulator co powoduje u ludzi tylko spazmatyczny smiech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra wychodzi w Polsce i na świecie 28 kwietnia :D

No to na początku maja Polska zostanie mistrzem świata :D

A Rasiak królem strzelców :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanem fify od małego-ja mysle ze to będzie tym razem dobra gra niz fifa 06 która z swoim niewypałem z komentarzami naszych polaków którzy odezwą sie raz na połowe meczu to jest makabra-widziałem screeny i filmiki i niezła grafa niz w 2006 fifie-mysle ze wyjdzie 28kwietnia-jest na co czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyć - zobaczę u kolegi, który jest fanem serii. Zagram może mecz i na tym się skończy moja przygoda z tą grą. Ja myślę, że fifa wc nic nowego nie pokaże. Od 2003 roku ta gra jest taka sama. Wolę serię PES...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat gralem w serie FIFA ale gdy zagralem w PES3 przejzalem na oczy.

Teraz gram w PES5 i jestem pod wrazeniem. Ludzie zagrajcie w ta pilke a sami sie przekonacie.

Szkoda ze Kanomi nie wydaje hokeja na PC bo kolejne arcadowe edycje EAS zaczynaja mnie nudzic i rozczarowywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram w zadna pile - po prostu ten sport mnie nie kreci ;] ale tak sobie patre jak sie smietnik robi z tematu...ktos napisal ze fify nie bedzie na PC - potem ktos looknal spprawdzil - okazalo sie ze bedzie na PC .... dla mnie koniec tematu....EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale grafike nie wiele sie poprawi :? te screeny sa z filmikow a nie podczas grania :cry: I polski komentarz bedzie ale ja do niego nic nie mam :-| a zreszta w tym roku tworcy zapowiedzieli ze zrobia duze zmiany B) i nagraja caly od poczatku z Szaranowiczem i Szpakowskim :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko więc coś napisze. Do wyboru są 4 drużyny: Anglia, Niemcy, Meksyk i USA. Sama gra nie zmieniła się znacznie w moim odczuciu ale jest bardziej dynamiczna. Kontrola nad zawodnikami wydaje sie lepsza. Zauważyłem to, że gwiazdy takie jak np. Gerrard, Rooney itd. mają gwiazdki nad sobą podobne do tych z World Cup 2002, ale całe szczęście nie zaobserwowałem tych mega strzałów z 2002. Pewno pogram troche w fulla jak wyjdze potem znowu pes i znowu fifa hehe.: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i ta piłka to jakieś totalne nieporozumienie!

Nie chcę mi się pisać co i jak, bo skopiowałbym najchętniej to co napisałem o FIFA, ale tu jest jeszcze gorzej:

Sama gra nie zmieniła się znacznie w moim odczuciu ale jest bardziej dynamiczna

no właśnie, jest jeszcze bardziej arcadowo, można zaliczyć 3 podania w ciągu 1 sekundy, no i te strzały jak po sznurku :blink:

jak dla mnie to jest mega kał, pełnej wersji nawet nie zaintaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moje wrażenia po rozegraniu dwóhc emczyków są pozytywne. Gra jest dużo szybsza, dynamiczniejsza, zawodnicy ruszają sie dużo lepiej niż w f 06 (są bardziej elastyczni, dynamiczni), sam mecz, wzbudza wiele emocji, strzały są różne, pod poprzeczke, sznurki - szczurki itd..aaa można fjanie wypuszczać zawodników zarówno lobaim jaki i po ziemi, gwiazdy z poszczególnych druży maja specjalne gwiazdki :) "NAD GŁOWĄ" Nie obczaiłem jeszcze wszystkiego, w końcu to demo, gdzie możemy mało co zmieniać, hee prawie nic, możemy jedynei wybrac jedną z drużyń (Niemcy, Anglia, USA, Meksyk).

P.S

Napewno pogram w nią dłużej niż co poniektórzy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno pogram w nią dłużej niż co poniektórzy......

np ja...

 

mógłby EA wreszcie wyciągnąć ten kij od szczotki biegającym piłkarzom ...od 2004 roku tak już mają :|...

 

sama oprawa meczów ok, nowy (?) komentator...to plusy...

 

a reszta - stara, słabiutka fifa...najbardziej rażą te animacje...wszystko nienaturalne - strzały, podania...że już nie wspomnę że ciężko kogokolwiek poznać po sylwetce, po tym jak się porusza...

 

ogólnie - podzielam opinię kucyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem w demko i powiem ze gra jest oczywiscie beznadziejne...EA mogłaby spróbowac zrobic "głupią"zreczenosciowke na miare wc2002 albo 98, ale widac nadal stara sie dogonic PES'a....Zostało mi tylko czekac na fifa street...:mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równiez troche pograłem w demo i jak zwykle fifa czy jak kto woli world cup, przegrywa z PES na całej linii, na plus można zaliczyć fajną oprawe stadionów, wejścia piłkarzy na boisko itp, komentatorzy troche żwawiej reagują na wydarzenia na murawie, ale co z tego skoro sama gra niemiłosiernie kuleje, ot zwykła arcadówka która chociażby SWOS-owi może buty czyscic :) A i jeszcze jeden mały szczególik, tłem menu wyboru druzyn jest zdjecie zaciekle walczącegoo o piłke Radka Sobolewskiego :) Małe a cieszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do fify nigdy nic nie miał, gdyby twórcy jak i jej zapaleńcy nie mówili wszem i wobec, ze to sim, bo to arcade i tyle. Dokladnie to co SWOS, ale w 3d z bajerami. Szybkie, nienaturalne podania, tak samo wygibasy zawodnikow, animacje np pełny bieg na sprincie, a jak nacisne podanie to koles staje w miejscu 0_o, jakby go zamroziło 0_o a łyżka na to niemozliwe... Chyba ze to taka nowa technika podania, jeszcze nie stosowana na boiskach, czyli całą energie kinetyczna biegnacego na sprincie, przekazuje on do piłki i momentalnie osiaga ona zero, a typ staje 0_o

ale to tylko jeden przyklad takich zachowań w tej grze.

 

Kłótnia co lepsze, czy fifa czy PES, to tak samo jak sie klocic, czy lepszy Ridge Racer 6 (na X360) czy Gran Turismo 4 (na PS2). Wszystko zalezy od gustu, tzn czy ktos lubi arcade, czy trudniejszy sim. I to szanuje, bo gusta trzeba szanowac. Ale wpychania na sile fify do szuflady z napisem SIM, juz nie zniose (zniese :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zagrałem, odinstalowałem.

Chyba wystarczy za komentarz tej gry ?

Zrobiłem dokładnie to samo :wink:

Nie mogłem się doczekać końcowego gwizdka ( a to tylko 1 połowa ).

Beznadzieja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...