Skocz do zawartości
Miazga82

Poratujcie Biednego Studenta Z Wawy

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba do wszystkich z wawy ... ma ktoś może w domciu jakieś fajne pamiątki? Nie znam niestety osobiście nikogo kto by sie sprzetem interesował, wiec takich cacek nie mają. Chodzi mi o jakieś fajne pamieci ... cokolwiek szybszego od DDR400. Wystarczy jedna kostka 256MB. Niestety te co mam idą maxymalnie na 238Mhz przy 2.5-3-3-6. Potrzebuje coś lepszego, żeby zamącić troche ranking SuperPI wśród Sempronów.

 

Jakby ktoś był z wawy i byłby gotów sie jakoś ustawić to bym był bardzo wdzieczny.

Jakby co to na pm'a.

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

spisz umowe

daj cos w zastaw

ewentualnie kup od kogos przez allegro i to bedzie zabezpieczenie tego kogos .. albo oddasz pozniej ram albo kase inaczej klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo ma jesli kupuje w sklepie internetowym , w normalnym sklepie moga przyjac albo nie zalezy od nich.

Gardze sprzedawcami komputerowymi i wszystkimi sklepami w komputerowymi w kraju.taka moja mała głupia dygresja.

Jesli nie chcą ci przyjać towaru to straszysz ich róznymi instytucjami (prawa konsumenta i bla bla),powinnizmieknoć wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gardze sprzedawcami komputerowymi i wszystkimi sklepami w komputerowymi w kraju.taka moja mała głupia dygresja.

Jesli nie chcą ci przyjać towaru to straszysz ich róznymi instytucjami (prawa konsumenta i bla bla),powinnizmieknoć wtedy.

 

a niby czemu ma byc towar przyjety?? ktos wie co chce kupic i jak towar jest zgodny ze specyfikacja to nei widze powodu na jego przyjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawa do zwrotu jesli towar jest wolny od wad (lub o istniejacych wada sprzedawca poinformowal przed zakupem). To nie te czasy, ze byly 3 dni na oddanie.

 

Jest mozliwosc zwrotu w ciagu 10 dni, ale tylko przy zakupach wysylkowych/internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze zaden sklep nie musi oddac gotowki.

Jego dobra wola jest nawet chec zamiany na inny towar w tej samej cenie.

Nie ma zadnego prawa 7 dni czy ile tam sie komus o uszy odbilo.

Jedynie jezeli towar ma widoczna wade i nie byla zauwazona przy zakupie albo towar jest kupiony przez internet.

Kto mysli (bo na pewnie tego nie wie) inaczej ten jest po prostu w bledzie i lepiej jak sie przejdzie do rzecznika praw konsumenta i ten go wyprowadzi z tego bledu.

KONIEC I KROPKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gardze sprzedawcami....

bez komentarza

 

 

Jesli nie chcą ci przyjać towaru to straszysz ich róznymi instytucjami (prawa konsumenta i bla bla),powinnizmieknoć wtedy

oczywiście każdy jeden się przestraszy :D :D

 

czcze gadanie na sucho ma takie prawo i kropka

o swoich prawach trzeba się uczyć, a nie samemu je ustalać, poczytaj sobie, bo jeszcze mało wiesz....

http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=23...=abc+reklamacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystaw aukcje na allegro daj nr kontai napisz prawde czyli "zbieram na piwo kazda kwota mile widziana" ;]

Heheh całkiem dobry pomysł, ale nie wiem czy znajdzie sie ktoś kto chętnie wpłaci kase :P

 

a co to za radocha bic rekord na nie swoim sprzecie?

Radocha jest zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do sklepu powiedz gosciowi ze twoja plyta glowna jest wybredna i chcesz miec pewnosc ze ramy beda chodzic bezblednie.

Umow sie z nim tak ze za ramy zaplacisz ale on nie wypisze ci faktury i bedziesz mial mozliwosc oddania ich np. po kilku godzinach. Oczywiscie oddajac pamiec otrzymujesz z spowrotem gotowke bo gosc na tym nic nie stracil i nie musi bawic sie pamperami robiac jakies korekty do faktur itp...

Ja osobiscie zrobilem tak kilka razy i zawsze bez problemu zwracano mi kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja np. szukam osoby z Gliwic która np. jutro wspólnie ze mną potestuje mojego Venice 3000+ (opcjonalnie jesli posiada pci-e radka x800 i jesli napiecia na ram >3v memki)

 

Pozdrawiam,

Soker

 

Powód: DFI - gwara :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja np. szukam osoby z Gliwic która np. jutro wspólnie ze mną potestuje mojego Venice 3000+ (opcjonalnie jesli posiada pci-e radka x800 i jesli napiecia na ram >3v memki)

 

Pozdrawiam,

Soker

 

Powód: DFI - gwara :lol:

hmm :D w koncu ktos z zamilowaniami jak cos da sie zrobic kazdego moda;) glajvice team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką o mATX na chipsecie ATI z wbudowana grafika zawsze byłem ciekawy tego chipsetu i wkońcu spełniło się moje marzenie za przysłowiowe "140zł" :lol: a co do DFI to mam nadzieje ze wróci do mnie cała i zdrowa :)

 

@Linoge

 

W sumie to tu dosyć mało ludzi od nas ale jak by wszystkich poskładać z okolic to coś może by się ustawiło :)

 

A co do moda to jak coś kiedyś gdzieś to sie odezwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spieracie się o te kwestie prawne dotyczące zwrotu towaru a tu wystarczy po prostu iść do sklepu i powiedzieć: "Panie chcę pamięci, daje kase, nie wbijaj ich Pan do kasy jak mi nie będą odpowiadały to jutro zwrócę a jak tak to (...ściema) stukamy do kasy i piszemy gwarancję"

 

choćby głupią zasiłkę tak ostatnio kupiłem (w końcu trza obadać napięcia)

 

a niedawno jeszcze w pewnym większym sklepie rtv agd kupiłem skaner-drukarkę canona za 400zł i powiedziałem że "na prezent, jak się nie spodoba to zwrócę". zeskanowałem sobie co mi było potrzebne i oddałem z powrotem ^__^ jakoś trzeba sobie radzić no nie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dla odmiany wypożycze płyte z checią komuś kto mi ją sprawdzi :P

potrzeba tylko pamiątek ddr2 i grafy :P

 

jak juz ktoś wspomniał... co to za radosć nie na swoim ;)

wtedy powinieneś podpisać sie pod rekorde jako Ty i ten ktoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...