Skocz do zawartości
-=virus=-

Chcę Otworzyć Konto W Banku Internetowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jak w temacie jest taka możliwość? Żeby niepełnoletni miał konto bankowe.

Najlepiej żeby się wypowiedziały takie osoby które mają, ale pełnoletnich też proszę o odp.

Jeśli jest kilka możliwości to prosił bym również o komentarz gdzie najlepiej co polecacie itp.

Najważniejsze żeby utrzymanie było darmowe.

 

Pozdrawiam :wink:

Edytowane przez -=virus=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z 5 lat używalem konta integrumMaax w BGŻ, na początku wszędzie przelewy były darmowe, prowadzenie rachunku również, teraz jest 0.50zl prowizja przy przelewie do innego banku (chyba tak jak w wiekszosci)

 

rownolegle zalozylem sobie izzy - duzo zaoszczedzilem na prowizjach, wiekszosc ludzi z allegro ma konta w mbanku (jesli sprzedajesz, kupujesz to imo mbank), integrum praktycznie nie uzywam, wlasciwie to pojde w poniedzialek zamknac rachunek

 

 

po 18stce dolozylem sobie eKonto i eMax i teraz to mozna prowadzic interesy ;P

 

polecam izzy (przelewy do mbanku natychmiastowe bez oplat, w pozostalych - 0.5zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto IntegrumMaax w BGŻ. Prowadzenie konta jest darmowe. Przelewy rzeczywiście kosztują 0.50zł, ale jest pewien trik, wystarczy zamiast przelewu uzywać "zlecenie stałe" (oczywiwście trzeba zanaczyć , żeby przelało pieniądze tylko jeden raz) co jest juz darmowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam konto "Graffiti" w Inteligo (bank PKOBP). Za prowadzenie rachunku wraz z opcją bankowości elektronicznej płace razem na miesiąc 1,50 zł. Wygórowana cena to raczej nie jest. Przelewy do wszystkich banków w roku 2005 były darmowe, teraz się dobre skończyło i jest 0,50 zł za jednorazowy przelew, z Inteligo do Inteligo rzecz jasna darmowo. Ogólnie jestem zadowolony, nie jeden przelew już robiłem i nie było żadnych problemów. Jeszcze dodam, że do konta dostałem darmową kartę płatniczą, którą także można płacić za zakupy w internecie (nie wszystkie karty to posiadają). Mogę Ci śmiało polecić ten bank i założenie sobie w nim konta, choć ja obecnie zastanawiam się jeszcze nad mBankiem, bo przecież od przybytku głowa nie boli :)

 

EDIT: literówki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz bo się w tym wszystkim nie łapie ..

załóżmy że mam już to konto np. IZZY i nie mam na koncie nic kasy i jak się tą kase tam wpłaca? ide do bankomatu i wpłacam? co tam trzeba podać?

albo też mogę iść do mBanku i wpłacić pieniądze na swoje konto i czy tak samo jest z wypłaceniem?

Edytowane przez -=virus=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak konto allegro? Ma ktoś z was? Co na jego temat możecie powiedzieć? I jak to wygląda powiązane z wątkiem tzn. czy trzeba być pełnoletnim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to do mBanku mozna wplacac pieniadze przez bankomaty depozytowe BZ WBK.

 

A jezeli ktos mieszka w Trojmiescie, to na Dlugim Targu w Gdansku jest oddzial mBanku (tak, tak, niewirtualny oddzial).

 

Poza tym poczta/przelew z innego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam mętlig w głowie ..

może tak:

w którym banku jest taka możliwość:

- wpłacenie kasy za free z siedziby banku

- przelew do tego samego banku za free

- wypłacenie za free jeśli w ogóle jest tak

- dostęp przez neta 24/h

A ja nadal polecam konto w BGŻ. Wpłacanie w siedzibie banku jest za darmo, przelew na konto w BGŻ jest za darmo (do innych banków też, patrz mój poprzedni post), wypłacanie w bankomacie odbywa się bez żadnych prowizji, no i oczywiście jest dostęp przez internet 24/7. Dla mnie konto ideał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam mętlig w głowie ..

może tak:

w którym banku jest taka możliwość:

- wpłacenie kasy za free z siedziby banku

- przelew do tego samego banku za free

- wypłacenie za free jeśli w ogóle jest tak

- dostęp przez neta 24/h

Ja dalej polecam PKOBP (Inteligo), bank spełnia wszystkie możliwości jakie wymieniłeś i dodatkowo jeszcze ta darmowa karta płatnicza. Jednak trzeba też popatrzeć na to pod innym kątem, a dokładnie do którego z banków masz najbliżej z domu. Bo wiadomo, że żeby wpłacić kase nie będziesz jechał np. 20 km do innego miasta jak inny bank masz pod nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam mętlig w głowie ..

może tak:

w którym banku jest taka możliwość:

- wpłacenie kasy za free z siedziby banku

- przelew do tego samego banku za free

- wypłacenie za free jeśli w ogóle jest tak

- dostęp przez neta 24/h

Bierz Inteligo. Wprawdzie dostep jest tylko 23/7 ;] ale za to masz karte którą możesz płacić w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do bankomatu się nie da wpłacić kasy :lol: można dokonać przelewu z innego konta, lub iść jakiegoś banku/na pocztę i zrobić przelew

A co Ty nie powiesz. Mniej więcej połowa bankomatów (przynajmniej PKO BP) posiada funkcję depozytową.

I właśnie można w nich również wpłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto to chce głównie po to żeby jak kupie coś na allegro nie latać na pocztę i płacić 2,50zł za przelew i jeszcze czekać tyle czasu ..

 

jeszcze musze się dowiedzieć od kumpla jaki jest tam koło niego bank bo tam bym miał najbliżej ..

 

update

 

--------

 

mam dostęp do wbk i pko więc coś z tego będę brał.

Edytowane przez -=virus=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dostęp do wbk i pko więc coś z tego będę brał.

Czyli mBank lub Inteligo...

 

Ja korzystam z mBanku, ale czasami szukanie bankomatu BZ WBK/Euronetu bywa irytujace jak potrzebuje gotowki.

 

Notabene bankomaty WBK maja jedna istotna zalete - mozna w nich wyplacic dowolna kwote (byle w papierkach ofkors). Jakby ktos nie wiedzial - po przeklikaniu sie przez opcje wyieramy "inna kwota" i wpisujemy ile nam trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...