Skocz do zawartości
-=virus=-

Chcę Otworzyć Konto W Banku Internetowym

Rekomendowane odpowiedzi

A co Ty nie powiesz. Mniej więcej połowa bankomatów (przynajmniej PKO BP) posiada funkcję depozytową.

I właśnie można w nich również wpłacać.

Ja nigdy tego nie uzywalem, ale w bankomatach Euronetu sa do wyboru opcje :

*wyplata gotowki z konta

*wplata gotowki na konto

Z tego sadze, ze da sie w bankomatach (czytaj przez bankomaty) wplacac gotowke na konto.

 

PS; ja mam mbank i jestem baardzo zadowolony, glownie z 0zl za prowadzenie rachunku i za darmowe przelewy w tym samym banku (duzo moich znajomych ma konto w mbanku, a wiec zdazaja sie przelewy na 2zl :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Z tego sadze, ze da sie w bankomatach (czytaj przez bankomaty) wplacac gotowke na konto.

....

Da się na pewno. Pracuję w PKO i m.in. zajmuję się bankomatami od strony informatycznej, to mogę coś na ten temat powiedzieć. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ktoś kliknał w linka, którego podałem wczesniej....

 

 

NO to teraz coś przepisze...

Wpłatomat mBanku umożliwi Ci wpłaty na konto w mBanku BEZ PROWIZJI, korzystając z karty mBanku, do rachunku, na jaki chcesz wpłacić gotówkę. Chcąc wpłacić większą ilość banknotów należy operację wpłaty gotówki powtórzyć, bez konieczności powtórnego wkładania karty do bankomatu. Gotówka wpłacona na konto w mBanku przy użyciu bankomatu depozytowego mBanku, umieszczonego w mKiosku, znajdzie się na Twoim koncie maksymalnie w ciągu godziny od dokonania wpłaty.

 

 

Wrzucam tam np 250zł. Jak to rozpoznaje pieniądze?

Np tak:

http://www.mbank.com.pl/przewodnik/dostep/instrukcja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki bank oferuje najlepsze warunki dla niepełnoletnich?

Musi mieć możliwość przelewów przez internet i darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Mam izzykonto w mBanku i wszystko jest tak jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam izzykonto w mBanku i wszystko jest tak jak chcesz.

No właśnie też tak myślałem :angry:

http://www.mbank.pl/przewodnik/bankomaty_wplatomaty/ > Bankomaty

Od wypłat w innych bankomatach w Polsce pobierana jest stała, niezależna od kwoty prowizja w wysokości 5 zł. Wypłata gotówki KARTĄ debetową w bankomatach poza granicami kraju jest bezprowizyjna.

W przypadku karty Visa Business Electron to jedyne 2 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem bo najczęściej wypłacam w uniwersalnych bankomatach np. w realu i nigdy nic mi nie zabrało.

Nie daleko domu mam siedzibę mBanku także mogę wypłacić co do grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaci się tylko za użytkowanie karty płatniczej. Reszta jest za darmo. Do tego lokata nocna gdzie połowa środków zarabia w nocy 8%.

W sumie to dość ciekawa oferta, tym bardziej, że większość banków teraz podwyższa prowizje za prowadzenie lub przelewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...