Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam, na YahooGames takze

 

OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of Windows Vista are not supported)

 

CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows Vista

 

RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista

 

Hard Drive: 1.5 GB or more of free space

 

Note: 64 bit versions of Windows are not supported

 

Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE, 7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported in Medal of Honor Airborne Demo.

 

Sound: DirectX 9.0c compatible sound card (Note: For Creative Sound Blaster Audigy cards running under Windows Vista you should expect lower performance)

 

7300GT cards not supported to tylko na Viscie mam rozumiec??

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE, 7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported in Medal of Honor Airborne Demo.

Co to ma być? To ma w kratkę na co drugiej karcie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z yahoo ciągnie na pełnej prędkości łacza

mi tez, to smieszne by było bo jak na takim 6600gt czy x1300 pro przedpotopowym pojdzie a na 7300GT ktory zgniata te karty nie pojdzie ? :mur: :mur: przeciez 7300gt to ten sam układ co 7600gt wiec jak na 76gt pojdzie to na 7300 gt tez powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze programisci z EA znowu sie popisali , pewnie optymalizacja bedzie rownie dobra <_< :mur: :mur: nie widzialem jeszcze gry ktora nie obsluguje 7300Gt ! :mur: demo i tak sciagam, zobaczymy czy to prawda

 

z yahoo zwolnilo do 15kb/s :mur:

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już za 10 minut z FileShacka będę ciągnąć. Kurde chyba trzeba będzie sobie na FilePlanecie płatną subskrypcję załatwić do końca roku, bo jak nowe tytuły będą wychodzić to i dema również.

 

Ja się tam nie martwię jak to będzie działać, martwię się ile się to będzie ściągać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie martwię jak to będzie działać

CPU: Intel Core 2 Duo E6420 @ 2.6GHz + Scythe Mugen Mobo: Abit AB9 PRO RAM: 2GB DDR2 800MHz @ 1066MHz PDP Patriot Extreme Performance GPU: Palit XpertVision GF8800GTS 640MB

:-P :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zart jakis? Az sie upewnie, bo nie wierze: bez Ageia demo nie ruszy?! :blink:

pewnie tylko soft trzeba miec zainstalowany tak jak w prrzypadku GRAW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze po BANIE za takie glupie posty ?

G**** mnie obchodzi ile kB sie komu sciaga.

Sciagac mozecie nawet majtki ale nie piszcie o tym.

kucyk cos pisal, ze gra dostala slaba ocene na jakims serwisie.

Mozecie podac test tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie boje o wydajnosc bo 7300gt tak krecony spokojnie sobie poradzi na 1024x768 medium , ale czemu do diabla psize 7300gt not supported .. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagam moha i juz nie moge sie doczekac. Jestem ciekawy czy Ea wprowadzila na rynek dobra gre czy cos w rodzaj: troszke poprawimy, a ludzie to kupia. Zobaczymy. W kazdym badz razie moh bardzo mi sie podobal, wiec airborne tez moze zyskac moje uznanie, badz je stracic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wiec airborne tez moze zyskac moje uznanie, badz je stracic.

Hehe.

Dzięki za fajnego linka do Yahoo a co do benczmarka podanego wcześniej to może jednak stanie się to już regułą w nadchodzących tytułach, szczególnie na tym silniku. Pewnie do pewnego czasu ale póki co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...