Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam problem z tym demem, dokładnie z rozpakowaniem go, gdy klikam w ikonkę MOHAirborneDemo następuje wypakowywanie plików, gdy już się zakończy to nagle zwis i reset i bluescreen na którym piszę coś takiego dokładnie nie potrafię wszystkiego przeczytać bo szybko znika, '' STOP: błąd krytyczny systemu i jakieś tam numerki'' shit co to ma być??

 

EDIT: już sobie poradziłem :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tym demem, dokładnie z rozpakowaniem go, gdy klikam w ikonkę MOHAirborneDemo następuje wypakowywanie plików, gdy już się zakończy to nagle zwis i reset i bluescreen na którym piszę coś takiego dokładnie nie potrafię wszystkiego przeczytać bo szybko znika, '' STOP: błąd krytyczny systemu i jakieś tam numerki'' shit co to ma być??

Mój komputer -> właściwości -> zaawansowane -> uruchamianie i odzyskiwanie -> ustawienia -> awaria systemu -> odznacz automatycznie uruchom ponownie.

 

Będziesz mógł przeczytać, co to za error.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vennor- thx już sobie poradziłem, otworzyłem ten pliczek normalnie przez winrar, wypakowałem i gierka się właśnie instaluje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest. Wypadam strasznie blado w porownaniu z platforma 64bitowa, ale zeby 7300 az tak jadl mnie na sniadanie?

 

Sterowniki pewnie wiekszosc ma podobne (bety) po demie bioshocka, takze nie tu szukam problemu.

 

hmm moze ktos na PW zarzucic mi pare pure'pecetowskich rad? :P

 

edit.

 

@Kaeres

 

no 6k w marku 05 to wydaje mi sie cos duzo, jeszcze biorac pod uwage 7300, sam nie pamietam czy mialem taki wynik. Chyba zrobie benchmarka ;x

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres

 

no 6k w marku 05 to wydaje mi sie cos duzo, jeszcze biorac pod uwage 7300, sam nie pamietam czy mialem taki wynik. Chyba zrobie benchmarka ;x

6k jest osiagalne na niezle wykreconym sprzecie z 7300GT

Normalnie robia z 5-5.5k

I tak sobie czysto teoretycznie spekuluje po notatkach mastertaba i porownujac je z tymi z Bioshocka.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i drugi tytuł gdzie rododendron pokazuje pazurki. Tak też myślałem , że karciocha jest na przyszłość skonstruowana . Jeszcze jeden tytuł i zasrany gf leci na allegro.

Nie wiem jakie są u ciebie spadki fps, ale po 3 przejściu dema zauważyłem spadki do 60 fps np. przy locie na spadochronie spojrzę w jedno miejsce i z 80 robi się 60, podczas samej gry to w 2, 3 miejscach miałem po około 65 fps jak była bardzo duża zadyma to jest sporo wojska i nawrzucałem im granatów + ciągły ostrzał z MP40. Wcześniej nie zauważałem po byłem wciągnięty w grę, ale za trzecim razem to już lukałem ile jest fps. Nie mniej jednak bardzo się przypatrywałem i nie widziałem mniej niż 60 fps, no ale to momentami przez większą cześć levela elegancko trzyma 75-90 fps momentami nawet powyżej 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po przejściu dema i muszę powiedzieć, że panowie i PANIE ;) z EA zrobili kupę dobrej roboty. Na tym sprzęcie co w podpisie średnio 35-50 klatek ( wszystko na full ) i gra się wyśmienicie. Mam nadzieje, że jeszcze muszą trochę dopracować zmianę broni bo czasami miał z tym problemy ( wciskając E ) dopiero za 5 razem podnosił łaskawie z ziemi inną broń. Ogólnie grafika trzyma poziom roku 2007. Jak cena będzie wynosiła w granicach 79 zł to biorę ją z marszu !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i drugi tytuł gdzie rododendron pokazuje pazurki. Tak też myślałem , że karciocha jest na przyszłość skonstruowana . Jeszcze jeden tytuł i zasrany gf leci na allegro.

JA powiem tak to moze kupię sobie 7300 gt bo 8800gts o kant [gluteus maximus] chyba rozbić. Zaraz powklejam dowody. Full details.

Co wy na to?? Ide do sklepu po 7300 gt bo przecież wymiata.

U mnie wszystko wporzadku. Stery 163.44, AA4 AF16, xp sp2

Troche dziwi mnie poziom trudnosci, na normal ani razu nie zginolem a przeciwnicy troszke glupi i zezuja strasznie.

 

Reszte wrazen wieczorem.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już grałem w demko. Gra jest wyśmienita, na najniższych detalach gram, a szczegółowość tekstur na wysoka, rozdziałka 1024x768. Ogółem gra mi się podoba, ale już niestety moja grafika nie wydala. Na tych ustawieniach się przycina, ale i tak gra się bomba. Polecam wszystkim demko, bo naprawdę warto. Co do podnoszenia broni, to chyba trzeba trzymać daną literkę, żeby podnieść. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są u ciebie spadki fps, ale po 3 przejściu dema zauważyłem spadki do 60 fps np. przy locie na spadochronie spojrzę w jedno miejsce i z 80 robi się 60, podczas samej gry to w 2, 3 miejscach miałem po około 65 fps jak była bardzo duża zadyma to jest sporo wojska i nawrzucałem im granatów + ciągły ostrzał z MP40. Wcześniej nie zauważałem po byłem wciągnięty w grę, ale za trzecim razem to już lukałem ile jest fps. Nie mniej jednak bardzo się przypatrywałem i nie widziałem mniej niż 60 fps, no ale to momentami przez większą cześć levela elegancko trzyma 75-90 fps momentami nawet powyżej 100.

No to ja Ci powiem , że jak lece spadochronem to mam 23 fpsy :(, a przy ostrej zadymie mialem 13 wiec lekka różnica jest miec 13 a 60 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem i muszę powiedzieć że gra bardzo dynamiczna - jest to jednocześnie drugi Medal w którego grałem ;)

Muszę sobie sprawić ten tytuł, ale chwilowo się wstrzymam ze względu na pierwszeństwo innych :D

 

W 1680x1050 i detalach na full mam ok. 75FPS. Nie próbowałem jeszcze grzebać w sterach, ale zobaczę jak gra będzie po tym wyglądać...

 

Też macie taki problem, że FRAPS nie nagrywa dźwięku w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QQ mamy podobne konfigi tez masz 13 fpsów jak wyskakujesz ze spadochronem i dobrze sie porozglądasz?? Niegrywalne niestety u mnie jest w max detalach :(. E tam procesor raczej niemozliwe aby dawal 300% więcej fps. Poprostu radeon to radeon.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jeszcze nie zagrałem bo na poprzednim linku zwolniło do granic tolerancji więc musiałem znaleźć coś szybszego. Ogólnie po screen'ach boję się to odpalić :D ale wypowiedzi wskazują, że nie jest tak tragicznie z grafiką jak to widzę na obrazkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę odpalić tego cudeńka:-( Testowałem na 162.xxx i tych 163.xxx i ciągle to samo.... Odpala się pierwszy ekran i potem zwis. Miał ktoś podobny problem?

 

Już po kłopocie.... Winnym jest SB Augidy 2, jak dałem zgodnie z radami twórców na dzwięk na low posżło bez problemu. Jest to o tyle dziwne, że tak miało być tylko na Vista a tu jednak na Xp też są cyrki.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na MAX w 1600x1200, było od 50 do 75 FPS.

 

E2140@2.4GHz, 8800GTS 640MB i 2GB ramu.

 

Gierka intensywna jak diabli :] Upgrade'y broni wyglądają genialnie :] Gierka wciąga i w demo mogę grać cały czas. Ale wydaje się za prosta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak gra jest super efekty dzwiekowe i grafa na bardzo wysokim poziomie bardzo ładnie to wyglada co do wymagań gram 1024x768 full detale na moim sprzecie to najmniej klatek jest na poczatku gry jak sie leci ze spadochronem fps oscyluje w granicach 45-55fps ale jak juz jestem na ziemi to mam srednio 60-75 fps przeszłem cale demko bo jest bardzo krótkie oby full wersja nie była za krótka. ocena dema 9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę odpalić tego cudeńka:-( Testowałem na 162.xxx i tych 163.xxx i ciągle to samo.... Odpala się pierwszy ekran i potem zwis. Miał ktoś podobny problem? Grafika to 7950 Gt.

Jeśli masz coś podkręcone, spróbuj trochę odkręcić ja musiałem trochę RAM-y poluzować bo miałem to samo co ty, albo restart kompa widać gra jest bardzo wrażliwa na to jak widać do tej pory jedyna.

 

Z bardziej takich śmiesznych rzeczy w grze to:

- Podkładasz ładunek na działku przeciwlotniczym twoi kompani stoją tuż przy nim wybuch taki, że pałac kultury by przewróciło, a twoim kompanom nawet hełm na głowie się nie poruszył jak stali tak dalej stoją

 

- Śmiesznie wygląda jak strzelisz to uciekającego przeciwnika i nagle widzisz jak on pada, a z niego wylatuje duże pudło z amunicją gdzie on to schował w dup... ??

 

- Czy Tommy powinien mieć 30 czy 20 sztuk amunicji w magazynku ??

 

- Czego ta cholerna ulica się tak świeci jak psu jajca odblask chodnika opalił by nawet Leppera

 

Oczywiście to wszystko można przeboleć bo gra jest tak dynamiczna, że na te rzeczy raczej się zbytnio uwagi nie zwraca ktoś ocenił demko na 9.5/10 ja mogę dać ze spokojem 8/10. Jeśli full będzie w cenie poniżej 90 zł chyba się skuszę no i jestem ciekawy MultiPlayer'a.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...