Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Ok panowie zakończmy tą dyskusje ,bo winien jest procek. Znojomy przed chwilą ściągnął co ma też x1950 PRO ,ale ładnie wykręconego C2D E4300. Przed chwilą do mnie zadzwonił i powiedział ile ma FPS w momencie lotu spadochronem. Średnio od 36 do 47 nie spadało mu poniżej 30. Przed chwilą zainstalowałem i sprawdziłem u siebie. Na początku miałem 19 FPS :| Czyli jasno widać że procek jest tu bardzo ważny. Mój zakup C2D zostanie znacznie przyspieszony.

 

Pograłem parę minut i moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Lądujemy spadochronem gdzie nam się podoba a, przed rozpoczęciem gry można wybrać sobie broń m.in Thompsona i mp40. Gra nie jest liniowa, tam gdzie chcemy to idziemy. Możemy rozwalić np. działa przeciw lotnicze albo oczyścić pobliskie budynki ze szkopów ,a raczej w tej misji do makaroniarzy. To tyle po dosłownie 5 minutach gry :)

 

Co do wymagań to nie jest źle gdyby właśnie nie procek . Na max detalach mam spadki do 6-8 FPS ,ale przy niezłej siekance. Średnio od 20

do 75.

 

Screeny

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QQ mamy podobne konfigi tez masz 13 fpsów jak wyskakujesz ze spadochronem i dobrze sie porozglądasz?? Niegrywalne niestety u mnie jest w max detalach :(. E tam procesor raczej niemozliwe aby dawal 300% więcej fps. Poprostu radeon to radeon.

trochę mało , gra używa ostro 2 jaj ja mam na GTXie tak:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

spadki max do 45-48fps ... oczywiście wszystko na max.Pod Vistą i stery 163.44

te 320 to chyba za mało pamięci na grafie do max.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wygładzanie i anizo w sterach (wszystko na x16) i mam 60FPS, czasami spada do 55, ale nie niżej. Gierka spoko, demko przeszedłem 4 razy, na każdym poziomie trudności. Oryginał na pewno kupię, ale jak już powiedziałem nie od razu, tylko za jakiś czas.

 

UPDATE #1

 

Krótki filmik z gry: http://pl.youtube.com/watch?v=kc9bTQ5fsR8

Edytowane przez Denek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mile mnie zaskoczylo to demko

niestety jak to bywa pare rzeczy mogli bu usprawnic .

 

fizyka otaczajacych przedmiotow ,poprostu jej brak :/

wybuchy granatow zalosne :/ wszystkie chyab takie same

do tego powinni dodac efekt ogluszenia gdy granat wybucha w pomieszczeniu

 

 

Ktos pisal o swiecacej nawierzchni ulicy ,toz to chyba byla rozlana woda ,nieprawdaz ??

 

Na moim sprzecie jak wyladowalem na dachu kwatery glownej wroga i mnie otoczylo z 6 italiancow

to mialem spadki do okolo 20 fps :/ normalnie podczas poczytek 2-3/1 spoko 40 fps

max co zauwazylem to bylo chyba 65fps podczas lotu na spadochronie 23-25 fps

 

Ogolnie Rzecz Ujmujac

Jest OK a nawet lepiej .

grywalnosc oceniam znacznie lepiej niz w takim Bioshocku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :) . Demko wymiata, na sprzęcie z siga gram w 1024-768 all max, aniso x8 aa of ( myślę ze z aa też by szło grać ale jeszcze nie testowałem), gra na takich ustawieniach lata bardzo płynnie, nie wiem ile mam dokładnie fps muszę frapsa zainstalować, ale na bank jest grubo ponad 30 a nawet 40, a może i nawet więcej :) , nic nie przycina, tylko w czasie lądowania czuje lekkie zwolnienie. Grafika bardzo ładna, dźwięki też super, sama rozgrywka też extra, nic tylko grać. Na bank kupię fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to było kilka ver. magazynków do tomasza

1. 20 naboi

2. 30 naboi

3. 50 naboi

4. 100 naboi

 

3 i 4 zacinała się więc jej nie używano :)

 

ps. moja ulubiona broń :D

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie czulem, jakbym do x360 podlaczyl myszke i gral w fpp... jakos tak dziwnie. ;]

Grafa ladna, animacja tez, optymalizacja jak na UE3 bardzo dobra.

Nowe demka bioshock i moh a fizyka 100 lat za murzynami wzgledem wiekowego juz hl2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko 2 razy i naprawdę gierka mi się spodobała. Nic tak dawno nie przykuło mojej uwagi. Ath dokładnie miałem takie samo odczucie jak zacząłem grać. Mimo to grywalność jest na bardzo wysokim poziomie. Silnik UE3 jednak pokazał pazurki i do tego dobra optymalizacja kodu. Zgodzę się co do fizyki że praktycznie jej nie ma jeśli chodzi o przedmioty w otoczeniu. W porównaniu z możliwościami jakie dawał Source to jest pikuś. Za to dźwięk 5.1 jest naprawdę dobry ,chociaż wydaję mi się troszkę za cicho jak dałem głośność na 1/2 gdzie w COD2 całe biurko się trzęsie jak ktoś puści serie z Tomasza :)

 

Czy ja dobrze zauważyłem że jest coś w rodzaju zwiększenia umiejętności posługiwania się bronią + jej upgrade ? Miałem w czasie gry parę momentów ,gdzie miałem komunikat na temat bronii. Nie czytałem dokładnie o co chodzi ,bo za bardzo mnie wciągnęła gra :)

 

BTW zmniejszenie detali nie wiele daję jeśli chodzi o dolną granicę FPS. Tam gdzie mam spadki do 18 ,jak w momencie lotu spadochronem ,tyle samo mam też na średnich detalach...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zauważyłem że jest coś w rodzaju zwiększenia umiejętności posługiwania się bronią + jej upgrade ? Miałem w czasie gry parę momentów ,gdzie miałem komunikat na temat bronii. Nie czytałem dokładnie o co chodzi ,bo za bardzo mnie wciągnęła gra :)

Tak mnie to wygląda bardziej na upgrade umiejętności bo widziałem, że jest zmniejszenie odrzutu broni i zwiększenie celności, a także coś w polepszeniu posługiwania się granatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, miodny Medalek, miodny. :) Nie rozczarowałem się, uff. :) Pacific Assault może mu buty czyścić, hehe - obie produkcje dzielą mile świetlne. ;)

 

Grafa ładna i chodzi dobrze, ale nie chce mi się o tym pisać. Giera ma kilka fajnych patentów, np. zdrowie podzielone jest na cztery obszary i jeśli spadnie nam poniżej takiego obszaru, to trzeba szukać apteczki, a jeśli nie, to się nam odnowi. :) Druga fajna sprawa to wychylanie się - działa tylko w trybie namierzania i robi się to kursorami, tak jak chodzenie. Kucanie też fajnie rozwiązano - jak się przytrzyma strzałkę w dół, to postać się kładzie. :)

 

Dobra giera, hehe.

 

Macie tu kilka biednych screenów (kompresja jpg swoje robi, bo na żywo giera wygląda lepiej):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I filmik, który nakręciłem przypadkiem (lol!):

 

bdb jakość (1280x1024, 48 MB): http://rapidshare.com/files/50847766/MOHAD...-41-98.avi.html

kiepska jakość: http://patrz.pl/?227430

Edytowane przez Mike L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie to wygląda bardziej na upgrade umiejętności bo widziałem, że jest zmniejszenie odrzutu broni i zwiększenie celności, a także coś w polepszeniu posługiwania się granatami.

Dokładnie zwiększa umiejętności bojowe ........ nasza postać nabiera doświadczenia .... będzie super giera , średnio podczas rozgrywki fps 80-90 czasem 60- 75 , extremalnie chyba ze 2 razy spadło do 48.jest git. Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra optymalizacja ale 2 jaja to podstawa. Grafa imo miód. Animacja niczego sobie. Tylko w akcji są spadki (2 jaja required). Mnie jedna trochę AI martwi. Dziwne są akcje. Koleś z us army mając 5 metrów przed sobą wroga zamiast go zaatakować przeskakuje przez worki z piachem i dopiero atakuje. Czesto sie żołnierze mijają i biegają zamiast walczyć. Niestety tak pewnie bedzie teżw fullu bo na E3 to samo widziałem. Dziwne AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole jest rysunek broni za każdego upolowanego wroga rośnie pasek na niej jak cała zrobi się niebieska (napełni się) to nasza postać dostaje konkretnego upgrade do konkretnej broni czy jak granatem załatwialiśmy to upgrade umiejętności posługiwania się granatem jak Tommy'ego to dostajemy upgrade np. w postaci zmniejszenia odrzutu.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie całkowicie zaskoczyła. Po pacific assault który utkwił mi w pamięci nie spodziewałem się niczego niesamowitego. Ale po odpaleniu demka zmieniłem zdanie niemal natychmiast. Gra się bardzo przyjemnie (chociaż trudno przyzwyczaić się do takiego "dużego" celownika ;] ), klimacik też czuć ( muzyka w tle robi swoje ).

 

No i standardowo na tym forum; grafika.

Śliczna i tyle...;]

Pozytywnie zaskoczyło mnie to że gra chodzi płynnie w maksymalnych detalach na 8600 ;]

 

Z pewnością zagram w pełną wersję ! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie giera chodzi ok. Fakt, że w grafice widać błędy (pojedyncze pixele świecą). Ale poza tym to żadnych spowolnień itp. Ogólnie ok. No a co do samej giery to jestem fanboy MOH'a tak że wszystko wiadomo :P

A to jeden z błędów ;]

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moj sprzet to sie zdziwilem jak mi chodzi ta gra.

Co prawda zwalniala ponizej progu plynnosci ale w wiekszosci oscylowalo w okolicach 25fps.

Oczywiscie wsio na max bez AA i AF

Spora dawka emocji w tej grze.

Bardzo dobrze rozwiazany model walki.

Boli jedynie jej latwosc.

Chyba ze w demku bedzie tak latwo ale walili do mnie po kilka (nascie) razy a ja stalem caly czas.

A ja wystarczy jeden strzal i kolesie padaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest rewelacyjna :) Fakt, na normal troche za latwa i granaty wygladaja slabo, ale szczerze mowiac ani jedno, ani drugie mi az tak strasznie nie przeszkadzalo, bo miodna jest bardzo :D

W 1280x1024 all max chodzi jak zloto, jak dla mnie wiecej nie potrzeba.

 

Szkoda tylko, ze taka droga - 140zl nie liczac wPLN :| EA ma jednak porabana polityke cenowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumowe Czarne Koszule

post-116203-1187906468_thumb.jpg

 

Troszke za latwo nawet na expercie, smiesznie wyglada drop amunicji i reszty z zabijanych ktorzy moga czasami wystrzelic jak z procy, zamiast pasc. Demo robi wrazenie, warta kupienia gra.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sama grafika jest uboga w stosunku do bioshock'a, mniej detali, prostackie modele, śmieszne wybuchy... ale jak to się już puści w ruch... to jest inna rozmowa. :D mmm mmm Wtedy wygląda rewelacyjnie.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Jestem ciekaw jak osoby nielubiące i mocno krytykujące przesadny hdr i motion blur w innych grach myślą teraz. Bez tego to medal by po prostu nie wyglądał wcale.

 

:wink:

 

... a demo..? się podoba... bardzo się podoba.

 

:smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na expercie jest za łatwo (dla mnie nie ma różnicy miedzy normal). AI jest naprawdę średnie (nawet w Hl2 było lepsze). Kolesie sie kryją tak ze ich widać. Biegają zamiast walczyć albo stoją od siebie 5m (widząć siebie nawzajem) ale walą w co innego. Momentami dziwnie to wygląda. Gra warta świeczki ale grafa (miodna) i optymalizacja (świetna) nie przesłonią mi oczu do końca. Gdyby to AI było lepsze eh :P. Może w fullu bedzie lepiej. Wrogowie jak i kompani po prostu robią wiele rzeczy na przymus (na pokaz - animacji ?) zamiast cover i strzelać. W CoD 2 dużo lepiej to wyglądało. Nie mniej 4 raz przeszedłem demko. Fajnie ze bedzie można sobie misje nie jednokrotnie przechodzić i to z takim samym funem jak za 1 razem. Ogromny plus za to.Gra byłaby idealna (10/10) gdyby nie to AI !!! ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...