Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

przechodze demko juz chyba z 4 raz i musze powiedziec ze ta nieliniowosc wysmienicie sie sprawdza, do tego te upgrade'y broni, moje ulubione to k98->szybkie strzelanie->magazynek->wyrzutnik granatow!!, sieje tym heady na prawo i lewo, wypas! nie moge sie doczekac fulla bo i grafika i gameplay sa na najwyzszym poziomie, jedyne co to moze przebic to cod4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko jak dla mnie super, grafa mi sie podoba akcja toczy sie wartko, nie rozumiem dlaczego dostało taką niska ocenę w serwisach o grach, no chyba że ta misja z demka była najlepsza a reszta to będzie kicha, z tym że na tej serii i cod jeszcze nigdy sie nie zawiodłem, mam nadzieje że i tym razem tak będzie, a tak swoja droga kiedy full, bo demko podrażniło tylko moje receptory, dodam że gierka działa płynniej niż bioshock a przecież engine ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko jak dla mnie super, grafa mi sie podoba akcja toczy sie wartko, nie rozumiem dlaczego dostało taką niska ocenę w serwisach o grach, no chyba że ta misja z demka była najlepsza a reszta to będzie kicha, z tym że na tej serii i cod jeszcze nigdy sie nie zawiodłem, mam nadzieje że i tym razem tak będzie, a tak swoja droga kiedy full, bo demko podrażniło tylko moje receptory, dodam że gierka działa płynniej niż bioshock a przecież engine ten sam

ale ja rozumiem, właśnie zagrałem w demko i recka pochodziła prawdopodobnie z wersji x360, gra jest całkowicie niegrywalna z powodu spadającego do 15 klatek frameratu przy oddawaniu strzałów :lol2: mimo tego pomęczyłem ją trochę i porównując do COD3 to ten tytuł nie ma startu, po za tym który to już raz II Wojna Światowa :mur: mam nadzieje, że COD4 pozamiata ładnie [; Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja rozumiem, właśnie zagrałem w demko i recka pochodziła prawdopodobnie z wersji x360, gra jest całkowicie niegrywalna z powodu spadającego do 15 klatek frameratu przy oddawaniu strzałów :lol2: ....

Na klocku, czy pc zagrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WDK - na lapku to by była dopiero bieda, żebym nie został źle zrozumiany - nie neguję tego, że gra na PC jest dobra i trzyma framerate, po prostu na klocka nie ma z grania żadnej frajdy, a na dodatek blado wypada na tle COD3 B-)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WDK - na lapku to by była dopiero bieda, żebym nie został źle zrozumiany - nie neguję tego, że gra na PC jest dobra i trzyma framerate, po prostu na klocka nie ma z grania żadnej frajdy, a na dodatek blado wypada na tle COD3 B-)

Jak na PC ustawię tak, że się tnie to gra traci cały urok jednak do dobrej gry jest potrzebne 30+FPS wtedy cały ten motion blur i animacje wyglądają świetnie i idzie ogarnąć ten cały bałagan co do samej rozgrywki podoba mi się o wiele bardziej niż prowadzenie po sznurku jak w CoD :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie sympatycznie jak spadniesz za oddziałem niemieckim i możesz ich wystrzelać w plecy z zaskoczenia.

Każdy robi co chce ja wole robić misję w odpowiedni sposób czyli lądować z teamem i zdobywać po kolei jak gra jest liniowa to możesz mieć pretensje do twórców ale jak gra jest nieliniowa to pretensje, że nie podoba Ci się możliwość takiego rozegrania możesz mieć do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie sympatycznie jak spadniesz za oddziałem niemieckim i możesz ich wystrzelać w plecy z zaskoczenia.

grales w fulla?

Ja mysle , ze do demka dali łatwą misje, zeby byla grywalna nawet dla slabszych graczy i zachecala do kupna pelnej wersji. Poza tym jak nie chcesz miec 'takiego ulatwienia', to po prostu ląduj w wyznaczonym obszarze :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie sympatycznie jak spadniesz za oddziałem niemieckim i możesz ich wystrzelać w plecy z zaskoczenia.

Taki drobny detal: w demie walczymy z Wlochami, Niemcy pojawiaja sie w ostatniej scence jak sie juz demo konczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam problem z odpaleniem tego demka. Zainstalowało się poprawnie, wszystko jest dobrze do momentu wyboru broni, wybieram pukawki, krótki loading i wywala czarny ekran. Nic się nie dzieje i muszę restartować PC. Niedawno założyłem nową kartę geforce 8600 GT i zainstalowałem najnowsze sterowniki więc nie powinno być żadnych zgrzytów. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś demo na geforce 8600 GT? Karta nie jest na liście nieobsługiwanych kart ale wydaje mi się że to przez nią nie mogę odpalić gry.

 

Ja mam 8600GT i gra śmiga w full detalach na 1024x768...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka - co robi nowy MoH z 4 rdzeniami po 4GHz kazdy ;)

post-7509-1188078975_thumb.jpg

Jeśli gra potrafi korzystać z więcej, jak 2 rdzeni, to przy Q6600 na stock (albo lepiej nawet poniżej) powinno być wykorzystanie prawie w maksimum. Jeśli nadal będzie wyglądać tak jak teraz (czyli połowa procka sumarycznie), to wsparcie jest tylko dla 2 rdzeni. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...