Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz ma się od kogo uczyć, a poza tym skąd kolega ją zna ?

z forum o LP

 

ciekawe jaki tryby beda multi, ja licze zeby w koncu zrobili takie cos jak assault w far cry :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ma się od kogo uczyć, a poza tym skąd kolega ją zna ? Co do AA to prawda by się przydało bardzo bo te poszarpane krawędzie nieraz aż rażą po oczach.

Pooglądaj moje screeny, robiłem je przy AA i AF x16 w sterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AA to prawda by się przydało bardzo bo te poszarpane krawędzie nieraz aż rażą po oczach.

bylo juz pare razy - AA dziala

btw SLI tez dziala, wiekszosc z wymienionych kart w readme, ze nie beda dzialac, tez dzialaja, tak wiec o kant mozna sobie te pliki readme :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800x600, tekstury - średnio, model - średnio, ślady - niski, efekty - pełne. Na pewno coś jeszcze mi się uda wycisnąć ale to dopiero będę testował w pełnej wersji.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie potrafił grać w to online.

 

Dla mnie jest za mało dynamiczne.

 

Nie da się poruszać podczas dokładnego celowania, nie da się biegać sprintem podczas przeładowywania broni, itd. :)

Przestan gadac glupoty :>, ja wlasnie ta gre tylko dla online kupuje :). Juz zamowiony preorder, a Ty takie rzeczy wypisujesz :D.

 

Gra jest miodzio, dodadm, ze gram 1280x1024 wszystko full deatil i mam caly czas te 130 fps, nie spada ponizej 80...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie skończyłęm demko. Widziałem kilka ciekawych bugów typu kolesie w ścianie ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem. Grafa ok. Zastanawiam się tylko jak ta grafika wygląda w dzień. Choć nie wiem czy takie misje są skoro zawsze skaczemy z samolotu.

Niemniej czekam na nią. Szczególnie podoba mi się bieganie. Rozmycia.

 

Jest dobrze i na pewno strace kilka godzin z życia na rzecz nowej MoHy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan gadac glupoty :>, ja wlasnie ta gre tylko dla online kupuje :). Juz zamowiony preorder, a Ty takie rzeczy wypisujesz :D.

 

Gra jest miodzio, dodadm, ze gram 1280x1024 wszystko full deatil i mam caly czas te 130 fps, nie spada ponizej 80...

Taka prawda ^_^.

 

Do gry online to ja Call of Duty 4 poproszę - o ile będzie miało takie samo tempo rozgrywki jak CoD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan gadac glupoty :>, ja wlasnie ta gre tylko dla online kupuje :). Juz zamowiony preorder, a Ty takie rzeczy wypisujesz :D.

 

Gra jest miodzio, dodadm, ze gram 1280x1024 wszystko full deatil i mam caly czas te 130 fps, nie spada ponizej 80...

Skoro u ciebie taki framerate jest w takiej samej roździelczości jak u mnie i nie spada poniżej 25 to obstawiam jednak że moje audigy 2 obciąża bardzo mocno kompa pod vistą.Jutro wyjmę kartę i zobaczę czy to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie skończyłęm demko. Widziałem kilka ciekawych bugów typu kolesie w ścianie ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem. Grafa ok. Zastanawiam się tylko jak ta grafika wygląda w dzień. Choć nie wiem czy takie misje są skoro zawsze skaczemy z samolotu.

Niemniej czekam na nią. Szczególnie podoba mi się bieganie. Rozmycia.

 

Jest dobrze i na pewno strace kilka godzin z życia na rzecz nowej MoHy

Są misje w dzień (choćby ostatnia) i imo grafa trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Was tez wystepuje ten restart compa po wyjsciu z dema? po skonczeniu dema powraca mi do menu glownego gry , robie quit, czarny ekran, muzyczka dalej gra , po 10 sek restart compa. Mam tak ZAWSZE.

 

a co do samej gry:

na compie z sigu gra dziala lepiej niz sie spodziewalem, 1280x960 wszystko na maxa w setupie i okolo 45-50fps , przy ostrej walce przy glownej rezydencji w meisice(tam gdzie 2 dziala na dachu stoja) spada nieraz do 30 pare.

 

ogolnie pomysl z mozliwoscia wyboru miejsca skad zaczynamy gre jest czadowy i bardzo inowacyjny w tym typie gier jednak sama gra traci konsola, na poziomie easy w ogole to tylko wbijamy na srodek placu i strzalamy do wszystkich (cale szczescie recoil jest ala FEAR czy CS bo by wtedy w ogole byla miazga), poziom inteligencji jest zenujacy (zupelnie jak boty po waypointach) wbiegaja na srodek placu i sie wracaja na campe i tak prawie kazdy zolnierz po kolei. No moze dlatego ze to byli Wlosi co podkreslili pod koneic dema:P ale Niemcy to pewnie tylko lepszy accuracy i to wszystko wiec zal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel mam to samo, ale tylko pod Xp. Na vista jest ok (poza wydajnością). Tylko 1 raz odpaliło mi się normalnie. Problem leży chyba po stronie karty dzwiękowej

no ja mam audigy 2 i xp na jakichs starych betach ale one mi nigdy nie sprawialy problemow:]

zaraz przelacze sie na viste i zobacze

Mamy identyczne karty, ja mam stery oficjalne więc lipa...

 

no wiec na viscie tragedia ale o tym nawet w readme pisza:P no moze nie tragedia ale jako tako chodzilo

 

na xp x64 ktorego przed chwila zainstalowalem problem loadingow zniknol i gieka chodzi OK

 

ale kurde w ogole nie umwa sie to do wersji na x360 bo tam to jest to

 

staly framerate (jedno zwolnienie zauwazylem jak wchodzilem do jakieos budynku duzego)

 

wysokie detale

 

 

a ogolnie gierka jest super:P kurde bedzie hit strasznie sie mi podoba

 

no dobra przesadzam na cp tez sie fajnie gra:p

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kurde w ogole nie umwa sie to do wersji na x360 bo tam to jest to

 

staly framerate (jedno zwolnienie zauwazylem jak wchodzilem do jakieos budynku duzego)

kucyk ma inne zdanie na ten temat ...

widzisz ''wyższość'' wersji X360 bo chcesz widzieć a nie że tak jest

ale ja rozumiem, właśnie zagrałem w demko i recka pochodziła prawdopodobnie z wersji x360, gra jest całkowicie niegrywalna z powodu spadającego do 15 klatek frameratu przy oddawaniu strzałów :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne, ze tylko kuc mial takie problemu, nikt oprocz niego nie pisal tu zeby mial dropy na iksie.

 

I czy tylko ja zauwazylem jak wiarygodnie ("realistycznie" moglo by byc naduzyciem :] ) padaja ciala? Pierwsze co mi sie w oczy rzucilo w tej grze, w zadnej innej nie widzialem tak dobrego rag doll'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne, ze tylko kuc mial takie problemu, nikt oprocz niego nie pisal tu zeby mial dropy na iksie.

 

I czy tylko ja zauwazylem jak wiarygodnie ("realistycznie" moglo by byc naduzyciem :] ) padaja ciala? Pierwsze co mi sie w oczy rzucilo w tej grze, w zadnej innej nie widzialem tak dobrego rag doll'a.

Rzeczywiście fizyka ciał jest niezła szkoda tylko, że brak fizyki otoczenia zero zniszczeń nawet głupiej doniczki z kwiatkiem nie można rozwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

No dziwne, ze tylko kuc mial takie problemu, nikt oprocz niego nie pisal tu zeby mial dropy na iksie.

 

I czy tylko ja zauwazylem jak wiarygodnie ("realistycznie" moglo by byc naduzyciem :] ) padaja ciala? Pierwsze co mi sie w oczy rzucilo w tej grze, w zadnej innej nie widzialem tak dobrego rag doll'a.

: O X O co ty piszesz człowieku jaki super ragdoll? Momentami w ogole nie ma ragrdolla tylko animacja dalsze strzały przelatują jak przez papier to już Max Payne 2 miał lepszy ragdoll chociaż fakt postacie czasem padają efektownie ale widać, że to jest po prostu animacja a nie fizyka co do "wyższości" to nie wiem komu zwalnia ale na 8800GTX gra nie zwalnia ani razu więc lepiej niż na Xboxie 360 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na sprzecie z podpisu...

proc na 3.2ghz grafa(grafy :P) na 550/700

 

w 1280x720 nie schodzi zbytnio z 60fps ..

1680x1050 tak z 35-50 ...

co ciekawe SLI mam tylko jak odpale gre z jako UTGAME.EXE .. albo mi sie zdaje ;]

edit: nie .. jako R6Vegas_Game.exe tez sie odpala ze SLI ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Ja bym nie potrafił grać w to online.

 

Dla mnie jest za mało dynamiczne.

 

Nie da się poruszać podczas dokładnego celowania, nie da się biegać sprintem podczas przeładowywania broni, itd. :)

Dla mnie bardziej dynamiczny to chyba jest tylko Q3. Tak szybciej gry dawno nie widzialem. Oczywiscie jesli posiadamy stosowny komputer, ale jakis super szybki tez nie jest wymagany do gry na full ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk ma inne zdanie na ten temat ...

widzisz ''wyższość'' wersji X360 bo chcesz widzieć a nie że tak jest

widzę, że masz swoją wyrocznie na forum :lol: i tylko niej się słuchasz.

 

 

da się może ustawić sterowanie tak aby przy przybliżeniu można było chodzić, a nie tylko się rozglądac ?? imo beznadziejne posunięcie :lol2: w mp będzie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardziej dynamiczny to chyba jest tylko Q3. Tak szybciej gry dawno nie widzialem. Oczywiscie jesli posiadamy stosowny komputer, ale jakis super szybki tez nie jest wymagany do gry na full ;)

Skoro tak uważasz...

 

Ja odczuwam wrażenie, że gra się okropnie wolno, prawie jak na konsoli :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że masz swoją wyrocznie na forum :lol: i tylko niej się słuchasz.

da się może ustawić sterowanie tak aby przy przybliżeniu można było chodzić, a nie tylko się rozglądac ?? imo beznadziejne posunięcie :lol2: w mp będzie tragedia.

 

mi sie ten patent podoba:] a nawet bardzo bo latwo sie wychylic z za jakiejs skrzynki czy cos:P

 

 

 

a co do animacji to wydaje mi sie ze raczej konsolowcy sa na jej temat berdziej wyczuleni bo gra w gre co zawsze idzie w ramce (czyli rowno z odswiezaniem) przez jakis czas powoduje to ze puzniej jak sie siadzie przed czyms co ma 40fpsow to sie 3a przyzwyczajac:P

 

zreszta nawet majac te 140 klatek zdazy sie ze raz cos sie nie zgra z odswiezaniem i mamy rozjechanie gory z dolem albo co innego:P

a jak gramy w gre co wszystko robi w ramce takiej sytuacji nie ma

na pc sytuacje zalatwia vsync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że masz swoją wyrocznie na forum :lol: i tylko niej się słuchasz.

weż nie pitol, pobiegaj sobie w bioshocka i sie przesiądź na MOH, framerate przy oddawaniu strzałów to jakiś śmiech na sali, nie wypada mówić, że jest el0 jak nie jest, mimo tego, że" kochasz swoją konsolę"... Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po demku i muszę przyznać,że nawet mi się podobało,choć wcześniej grałem tylko w CoD (nawet jest troche podobne,choćby ze wzgl na odskakujące hełmy :) )

Nie bardzo wiem o co chodzi wam z tym fps, u mnie niezaobserwowałem zadnego spadku etc,tyle,ze sprzetu tez nie mam najgorszego.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze co za glupia gra.Mam srednio 50fps a czuc jak bym mial 20fps.co to ma byc jakies zarty :blink:.Nikty z was tego nie zauważyl,gra mimo nawet ciagłych 60fps bez spadków nie jest płynna :? :?

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...