Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dziwnie mi się w to gra, przeszedłem już ze 4 razy i nadal mam takie odczucie, że to już nie tylko zwykła gra wojenna.

 

Jest naprawdę dobra, znacznie różni się na przykład od Call of Duty 2.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz demko zaliczylem chyba z 10 razy :)

Ostatnie 3 podejscia z ta poprawka do A.I

Niestety trzeba przyznac paru pesymista z tego threada ,przynajmniej troche racji .

Jak na druga polowe 2007 mozna by wymagac troche wiecej ,

poprawione A.I + fizyka otaczajacych nas przedmiotow + kosmetyczne poprawki wybuchow

i bylo by naprawde trudno sie do czegos przyczepic .

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dopiero dosiadłem do demka, i powiem tak: 1024 (wszystkie ustawienia: średni) i grafa nie kręcona - 25-32fps :o :o :o :o Demko zaj*****e, wracam do gry. Ale już wiem i się niezmiernie cieszę bo będę mógł zakosztować kolejnej odsłony MOH tylko tym razem na laptopie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St1ch ja na siłę wmawiam ? haha ten post to lepszy niż żarty na joemosterze. 100 x podkreślałem (no dobra 2x :P) że to moja opinia, więc nikomu nic nie wmawiam. I prosiłem bez głupich komentarzy jak widać mastertab i reszta umie to uszanować jednak Ty nie (zdaje mi się że to nie 1 raz:P). Jak widać to nie tylko moja opinia... Jakbym był 10 lat młodszy to może by mi się ta gra podobała :lol: i nie zwracałbym uwagi na prostotę i kicz w ładnej oprawie. To moja opinia o grze i proszę nie krzyczeć, możecie się z nią nie zgadzać i tyle. Dziękuję za uwagę :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że wiele poprawią w pełnej wersji ,ale to próżne nadzieję. Muszę potwierdzić to co ojejku napisał. Żołnierze biegają jakby dostali biegunki i szukali kibla. Nie potrafią nawet dobrze się schować ,by samemu nie dostać. W COD2 to wyglądało zupełnie inaczej i było IMO więcej realizmu,pomijając regeneracje zdrowia. Ten MOH to chyba jednak głównie pod multi był robiony i myślę że to się właśnie sprawdzi. W single makarony pojawiają się znikąd. Jakby mieli gdzieś respa w pobliżu To trochę tak na siłę zrobiony Single. Jakbym grał w Q3 ,bez przechodzenia z poziomu na poziom jak w 1 i 2 ,tylko gra z botami. Może troszkę dziwne porównanie ,ale takie miałem pierwsze skojarzenie. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, błędy w fizyce się zdarzają, że o AI nie wspomnę.

 

Dla przykładu: strzeliłem do wroga z Kar98 (w głowę) podczas gdy klęczał za murkiem i... Ciało zostało wystrzelone w górę na dobrych klika metrów po czym spadło na bruk :P.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że wiele poprawią w pełnej wersji ,ale to próżne nadzieję.

Na bank już nic nie poprawią bo gra najprawdopodobniej jest już tłoczona i powoli rozsyłana do sklepów. W końcu premiera tuż tuż. Ale spokojnie znając EA można się spodziewać patcha jużw dniu premiery i kolejnych co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ukończone. Faktycznie AI jest jakieś takie szitowe; zdarzyło mi się 2 razy że utknąłem w miejscu, tzn takjakbym jedną nogą stał w murze ;ooo (wypadek miał miejsce przy murze właśnie). Ale ogólnie będzie jadka ;] Zwlaszcza, że w miarę dobrze to u mnie chodzi, a fanem MOH jestem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tak sie wtrace... Panowie , czy was nie denerwowal w trakcie gry ten skopany do bolu celownik? Trafic sie da jedynie z zooma , gdy karabin jest pod okiem , no po prostu porazka. Stoje z 2 metry od typa i koles nie jest w stanie go trafic :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że denerwował, ale jakoś trzeba z tym żyć.

 

Niemożność poruszania się podczas celowania jeszcze bardziej utrudnia sprawę.

Mozna sie poruszac podczas celownia, jest tam odpowiednia opcja w ustawieniach, nie pamietam dokladnie, cos z "iron"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wtrace... Panowie , czy was nie denerwowal w trakcie gry ten skopany do bolu celownik? Trafic sie da jedynie z zooma , gdy karabin jest pod okiem , no po prostu porazka. Stoje z 2 metry od typa i koles nie jest w stanie go trafic :|

Denerwowal jest nader grzecznym okresleniem... ;) Domyslam sie, ze od tego w grze beda skille, zeby celnosc sie poprawiala.

 

Fajnie by bylo, jakby w grze bylo sprzezenie miedzy skillami, tzn. strzelajac w kolko z Garanda roslby nam tez, aczkolwiek wolniej, skill w Kar98k. W koncu zasada dzialania i sposob uzycia obu broni byly bardzo zblizone, snajper wyszkolony do perfekcji na Garandzie strzelajac z niemieckiego karabinu tez osiagalby dobre wyniki, co najwyzej troche czasu zajeloby mu przyzwyczajenie sie do nowej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St1ch ja na siłę wmawiam ? haha ten post to lepszy niż żarty na joemosterze. 100 x podkreślałem (no dobra 2x :P) że to moja opinia, więc nikomu nic nie wmawiam. I prosiłem bez głupich komentarzy jak widać mastertab i reszta umie to uszanować jednak Ty nie (zdaje mi się że to nie 1 raz:P). Jak widać to nie tylko moja opinia... Jakbym był 10 lat młodszy to może by mi się ta gra podobała :lol: i nie zwracałbym uwagi na prostotę i kicz w ładnej oprawie. To moja opinia o grze i proszę nie krzyczeć, możecie się z nią nie zgadzać i tyle. Dziękuję za uwagę :P

Ty stary masz jakies urojenia czy jak? Haha lol 10 lat mlodszy, patrzcie jaki wazniak, probujesz sie dowartosciowac czy pozalic? Chlopie idz do topicu o nfs'e, lub test driv'e, bo widac,z e Ty i tak tematyka gier to jedna wielka przepasc. Takze nie pisz bezsensownych postow z zalem na sercu jak ta gra jest przykra dla Ciebie, bo widac iz 90% osobom sie gra spodobalo. Racja masz prawo do innego zdania, ale odrazu jakis podtekst, spoko wytrzymaj jeszcze te 4 dni, juz niedlugo szkola :lol:.

Tak sie wtrace... Panowie , czy was nie denerwowal w trakcie gry ten skopany do bolu celownik? Trafic sie da jedynie z zooma , gdy karabin jest pod okiem , no po prostu porazka. Stoje z 2 metry od typa i koles nie jest w stanie go trafic :|

A wlasnie, u mnie nie bylo problemu, moge nagrac demko w frapsie, jak sie zabija bez przyblizenia :). No problem, niby celownik duzy, ale trafiam i z biegu, i z przyblizeniem :). To sie skill chyba nazywa :D :P :oops: (joke).

Jasne, że denerwował, ale jakoś trzeba z tym żyć.

 

Niemożność poruszania się podczas celowania jeszcze bardziej utrudnia sprawę.

Niby o dwa klawisze mniej, ale mnie w sumie tez to denerwuje, chyba przyzywczajenie z CoD'a, bo tam i w lewo mogles sie przesunac + poruszac, bylo to dobre, ale w sumie... Pewnie pewnie jakis modzik na to ;> Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym swoim postem tylko potwierdziłeś to co myślałem :lol: Zostawię to bez komentarza bo do Twojego poziomu się zniżać nie będę. Ci co mieli wątpliwości co do Twojej osoby to chyba już mają jasną sytuację. A jakby Cię to interesowało w co wątpie :lol: to w tym roku bronie parce magisterską.

 

P.S. Ja i nfs/test drive ? hahaha to jest żart roku :lol2: Chyba 90% postów w rfactorze są moje, resztę sobie wytłumacz albo zapytaj się sąsiada ;).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch ales sie chlopie skompromitowal. Mowic kierowcy ktory dosyc dobrze radzi sobie na PRS zeby poszedl do dzialu NFS'a albo TDU? Jestes smieszny i zalosny zarazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie nie interesuje mnie czy piszesz prace magisterska, czy chodzisz do przedszkola, tylko o to jak sie zachowujesz? To musisz komentowac moje wypowiedzi w nieskonczonosc, i robic OT:lol:? Napisalem, ze sie z Toba nie zgadzam i tyle stary, bo dla mnie wypowiedz, ze ten MoH nie jest dobry jest nie do zaakceptowania, bo bardzo mi sie podoba, i skomentowalem Twoja wypowiedz jako dziwna, a dalsze brniecie w jakies przekamarzanki, i jakies wysmiewanie, to wlasnie mi potwierdza postawe Twojej osoby. Tyle. EOT.

 

 

Kilka screen'ow z giery, filmiku chyba nie wrzuce, bo niestety nie mam programu do zmiany kodeka, a tak to plik wazy 1 gb :|.

 

Gra na full detail + 1280x1024. Ciekawe motywy :> .

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o dwa klawisze mniej, ale mnie w sumie tez to denerwuje, chyba przyzywczajenie z CoD'a, bo tam i w lewo mogles sie przesunac + poruszac, bylo to dobre, ale w sumie... Pewnie pewnie jakis modzik na to ;>

Shift wystarczy przytrzymac i mozna sie poruszac w czasie celowania przez szczerbinke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mnie tez sie nie podoba, wiec jest nas 3... hmmm i co teraz?? St1ch poprostu musisz przyjac do wiadomosci, ze gra jest slaba, a ze podoba sie 90% ogolu (w tym i tobie) to juz inna historia ;)

 

Pomysli?? Zostawi?? Czy moze przeinaczy i doda cos od siebie?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

Jest takie coś jak recenzje gdzie w obiektywny sposób ( nie zawsze ) recenzent oceni grę nie patrząc czy st1ch kocha tą gre czy kucyk mówi, że jest słaba :wink: Mi się MoHA podoba chodź mogę wymienić milion rzeczy do których mógłbym się doczepić ale traktuję tą gre jako bezmógiego shootera dla rozluźnienia i w tym się u mnie sprawdza.

Edytowane przez Andżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St1ch poprostu musisz przyjac do wiadomosci, ze gra jest slaba, a ze podoba sie 90% ogolu (w tym i tobie) to juz inna historia ;)

* No to jak to jest ..

wkoncu kazdy moze miec swoje zdanie czy nie?

 

* jeden woli brunetki a drugi blondynki .. i zadnego nie przekonasz ze jest inaczej..

sa tez tacy co im obojetnie.

Te wasze kłotnie sa zabawne .. ale nie jak sie ciagna przez wiecej niz jedna strone.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...