Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

gamespot 7/10

 

the good:

 

* Lots of intense action

* Strong online multiplayer

* Levels aren't strictly linear.

 

 

the bad:

 

* First half of game isn't very interesting

* Weapons can be tough to aim thanks to recoil and poor hit detection

* Lots of little flaws detract from the overall experience.

 

IGN 7.9/10

 

Closing Comments

 

Medal of Honor: Airborne, while not perfect, is definitely the best game in the franchise to come along in quite a while. It may be fairly short, but those hours are pretty much one non-stop battle with Nazi Germany throughout the various paratrooper campaigns from World War II. The levels are designed well and provide a few different environmental challenges that shooter fans should appreciate. The weapons feel and sound good as well and dropping into each level from the sky adds some interest and replayability through occasionally the feature seems more like a gimmick than something to change shooters for all time. The shiny coat of EA presentation covering all aspects of Airborne certainly help with the enjoyment, but there's not quite as much variety and interaction that we're becoming used to in top-tier shooters these days.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już premiera była ? Ponoć w PL została przełożona na 12. No ale w USA była zdaję się 3 dni temu. Więc może ktoś z naszych forumowiczów z za wielkiej wody się wypowie.

 

W każdym razie ja tam nie zagram dopóki nie zaopatrzę się w C2D. Demko mi chodziło nawet dobrze ,ale były momenty jak przy spadaniu spadochronem gdzie spadało do 14-16 FPS i nie miało znaczenia czy High czy medium detale ,a to nie jest dla mnie do zaakceptowania ;) Bioshock chodzi mi o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym jet premiera w danym kraju w XXI wieku czlowieku.

Dzisiaj nie ma granic i mozna miec wszystko bo jestesmy w Europie.

Przypomnę słowa naszego "wielkiego" premiera albo prezydenta (i tak ich nie odróżniam): "Tu jest Polska, a nie Europa".

 

Co do full-a to poprawili lekko fizykę, a właściwie niektóre anomalie fizyczne. Zwiększyli celność dziadom i poziom uszkodzeń (gram na normal).

Ilość fps ta sama, grafa też więcej zmian nie zaobserwowałem.

 

Z oceną serwisów 7,5-8,0/10 mogę się zgodzić w zupełności na razie przeszedłem 2 level'e resztę będę poznawał później jak wrócę na razie trzeba zająć się innymi sprawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po okolo 61 minutach gry w MOHA...

 

minusy:

 

- nie wiem jak wy ale jak dla mnie engine unreala jest do [gluteus maximus]... na sprzecie z podpisu nie da sie grac na nawet low detalach bo sa spadki fps do 15-20 w 1024, przy czym gra wyglada O WIELE WIELE gorzej niz leciwy juz CoD2... rozumiem ze enginy ciagle sa udoskonalane, ale gdzie znikaja te fpsy gdy na low detalach gra wyglada gorzej niz inna gra w ktorej w podobnych detalach mam 150-250fps z AAx4, a tu spadki do 15? :mur:

 

- druga sprawa movement to jakas kpina, kucanie i wstawanie trwa wieki, nie mozna sie polozyc na glebie, nie mozna na stale przylozyc broni do oka tylko caly czas trzeba trzymac wcisniety RMB, nie ma opcji lean left/right tylko wtedy gdy trzymamy bron przy oku z wcisnietym RMB gdy nasicniemy A/D (lewo/prawo) to sie wychylamy co dziala beznadziejnie bo nie mozna sie przesunac w prawo czyli jak nei widzimy wroga musimy puscic RMB, przesunac sie w prawo, wcisnac RMB i dopiero mozemy sie znowu wychylic :blink:

 

- fizyka... ekhm, moze jakas jest, ale to chyba nie jest normalne ze strzelam do kucajacego za workami z piaskiem niemca, wpakowalem w niego pol magazynku bo on ani drgnal... okazalo sie ze juz dawno go zabilem, ale on dalej kuca, malo... strzelam do kolesia, zabijam a on zapada sie pod ziemie, malo? zabijam kolesia stojacego za workami z piaskiem a jego zwloki leca 20m dalej.

 

- AI?... stoi grupka 5 niemcow komo MG, obchodze ich naokolo i jestem za nimi, nie zobaczyli mnie, trudno wiec strzelam do nich, trafilem jednego on sie obraca i strzela do mnie podczas gdy pozostali dalej mnie nie spostrzegli, trafiony krzyczy cos po wlosku, ginie, pozostali 4 dalej stoja i trzymaja MG skierowany w druga strone, trafiam kolejnego i sytuacja sie powtarza, zabilem wszytkich pieci, ale nie moge powiedziec ze bylo to 1on5, to bylo 1on1+1on1+1on1+1on1+1on1.

 

 

ani plus ani minus:

dzwiek... jest tam jakas opcja 5.1, fajnie ale czesto lepiej slyszalem biegajacych w domku niemcow niz strzelajacego kolo mnie teammate'a, ale gralem na glosnikach, na sluchawkach moze byc lepiej.

 

 

czas na plusy:

- .

 

 

to by bylo na tyle, gra w ogole mi sie nie podoba, mam dobre porownanie w postacie CoD2 w ktorego gram od 2 lat i mialem nadzieje ze MOHA okaze sie konkurencyjny, ale sie nie okazal, rzekl bym nawet ze gdyby MOHA wyszlo rownoczesie z CoD2 to po zagraniu w demka obu gier nikt by nie kupil MOHA, na pewno nikt kto gra w takie gry po necie, na pewno nie kupil bym ja...

 

moze na moim kompie nie zobacze boskich efektow graficznych, pieknych scen itp, ale nie o to chodzi w grach zeby grafika byla najwazniejsza, a o reszte sie nie dbalo, nawet nie chce mi sie grac dalej w ta gre bo nic mi sie w niej nie podoba, no moze poza tytulem, bo MOH byla to pierwsza gra WW2 w ktora gralem i od tego czasu ten klimat przypadl mi do gustu

 

czekam na wasze opinie, bo ja mojego zdania juz nie zmienie, niestety chyba zaraz bedzie uninstall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz ;) Liczę na jakieś poprawki w postaci patcha/moda , jeśli faktycznie A.I jest tak do [gluteus maximus]. Do demka zdaję się wyszedł jakiś mod na A.I. Może i do fulla ktoś takowego zrobi. Część z tych rzeczy do podał kolega wyżej jest troszkę irytująca ,ale do dźwięku 5.1 to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. No chyba że w fullu coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz ;) Liczę na jakieś poprawki w postaci patcha/moda , jeśli faktycznie A.I jest tak do [gluteus maximus]. Do demka zdaję się wyszedł jakiś mod na A.I. Może i do fulla ktoś takowego zrobi. Część z tych rzeczy do podał kolega wyżej jest troszkę irytująca ,ale do dźwięku 5.1 to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. No chyba że w fullu coś się zmieniło.

Ten mod to krap bo po prostu zamienia "marnych" żołnierzy włoskich w elitarne SS (w sensie AI). Tylko że to sprawia, że kolesie rzucają wiecej granatów a większość bugów i tak zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co takie gadanie, nikt tutaj przeciez nie pisze "haha sciagnalem moha z torrenta mam w [gluteus maximus] lamusow ktorzy kupuja oryginaly", nie badzmy dziecmi, to ze gra mi sie nie podoba i mecze sie w nia grajac to nie powod zeby od razu wieszac na mnie psy i pytac czy mam oryginal czy nie, bo to chyba moja prywatna sprawa i nic nie wnosi do dyskusji prawda? wyrazilem po prostu moja opinie, to ze ktos sie z nia zgadza czy nie mnie nie obchodzi, po to jest to forum, zeby takowe opinie wyrazac, wiec nie prowokujcie nikogo takimi wypowiedziami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

w cywilizacji premiera juz byla, a nie dopiero bedzie. a ze

 

Dzisiaj nie ma granic i mozna miec wszystko bo jestesmy w Europie.

mamy globalna sieć

 

to ma kazdy kto chce miec ;]

 

hm. gierka nie ma kosmicznych wymagan a wyglada ladnie i chodzi plynnie. mowie o demie, pelnej jeszcze nie posmakowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę, że Powerslave poruszył temat AI, tak więc w stosunku do dema AI się nie zmieniło, zmieniła się za to celność szkopów teraz celniej trafiają czasami, aż za celnie zwłaszcza jeśli z MP40 przez pół mapy strzela i trafia, a ja na zoomie w snajpie ledwo go widzę.

Co do płynności nie wiem jak działa na grafach pokroju 7300/7600/7900, ale u mnie wraz z Bioshockiem są to najlepiej zoptymalizowane gry z tych, które wyszły w tym roku i graficznie nie odstają o dzisiejszych norm.

 

Fizyka jest biedna, ale to Ageia, więc nie ma co się oszukiwać bida z nędzą, choć zwłoki fajnie padają może zdarzają się błędy, ale i tak parę anomalii z "wystrzeliwaniem" ciał poprawili w stosunku do dema.

 

Dźwięk 5.1 nie wiem jaki jest gram na słuchawkach i dźwięk jest bardzo dobry może nie jakiś najwyższych lotów, ale też złego słowa nie mogę o nim powiedzieć owszem parę rzeczy można by było poprawić itd. ale i tak nie jest źle, dźwięk Garanda i Colta z pociskami magnum są bardzo dobre właściwie najlepsze jak do tej pory, można też zobaczyć film z nagrywania dźwięków broni w plenerze (filmik jest dostępny od początku w Extras).

 

Grę na pewno przejdę gra może nie jest wybitna ba nawet bardzo dobra, ale jest na tyle dobra, że jak na razie gram z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze coś ciekawego jestem w misji Varsity (jeszcze jedna misja do końca) podejrzewam, że koniec gry jest już bliski zwłaszcza, że lądowanie ma miejsce w marcu 1945 roku, no ale do rzeczy bowiem najlepsze jest to, że na normalu dojście do przedostatniej misji zajęło mi słownie 4 godziny !!! :blink: :damage_wall: :lol2: gry no jaja jakieś to są po prostu to na całą grę wyjdzie jakieś no na upartego jakieś 5-6 godzin dodam, że nie grałem w stylu bieg na pałę przed siebie, no po prostu jaja jak berety i to w cenie ponad 100zł EA SUCKS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

tak, mowili, ze to tylko 4h gry i ze to najkrotszy fps w historii;] ale podobno lepsza szybka, krotka gra niz dlugi pozbawiony sensu gniot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przejście zajęło 3,5 słownie Trzy i pół godziny. Nie będę się rozpisywał na temat fizyki niedoróbek itp bo i tak powodów do narzekania jest aż nadto. Airborne skwituję słowami "Ale to już było..." Gra nie odznacza się dosłownie niczym (Przez chwilę myślałem że może grafika zrobi na mnie wrażenie... oczywiście myliłem się) A na koniec przepraszam ale ILE razy można powtarzać ten sam schemat idź wysadź idź wysadź idź wysadź koniec misji. Strasznie wieje nudą. Brawo EA serwujcie nam dalej te odgrzewane kotlety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ten nowy MoH nie jest jakis wybitny ,ale dobra srednia klasa napewno .

Gralem w demko pare razy , i powiem ze bylo nawet ciekawe .

Ale zeby cala gre przejsc w 3,5 - 4 godziny to toche krotkawa ta gra :/

 

Dodac nalezy ze na moim skromnym sprzecie , wszystko w max detalach 1280z960

czasam podczas ostrej akcji fps spadal do 18 klatek na sekunde :/

Zazwyczaj trzymal sie pomiedzy 35-40 na zewnatrz i 50-50 wewnatrz pomieszczen .

 

Pewniakiem tez najwiecej nazekaja na ta gre Ci ktorym sprzet niewydala .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak masz zapełnioną skrzynkę. ;) Im dłużej czytam o tych 6 misjach i 4 godzinach gry tym mniej jestem zainteresowany nowym dzieckiem EA . Zwłaszcza że gra ma parę irytujących niedoróbek.Oczywiście opinia po demie. Ale z tego co naczytałem to w fullu niewiele pozmieniali.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

 

gra od cod2 jest graficzne lepsza. Na kartach typu 8600gt ue3.0 chodzi lepiej niz ten z cod2

 

graficznie moh airborne niszczy cod2

 

twoj niski framerate to wina braku 2 jajek

 

dla 7600gt polecam 800x600

 

 

a co do gry czy ten level w nadrenii to ostatni.

 

 

A czemu tak malo misji bo w historii 2 wojny az tak duzo wykorzystanie wojsk spadochronowych nie bylo.

Mogli by dolaczyc atak wermahtu na krete i wsio

 

[q

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu tak malo misji bo w historii 2 wojny az tak duzo wykorzystanie wojsk spadochronowych nie bylo.

Mogli by dolaczyc atak wermahtu na krete i wsio

 

[q

Od czego jest wyobraźnia, można by zrobić parę misji dywersyjnych na terenie Francji, Niemiec (niszczenie rakiet V2, itd), Polski, Bałkanów, ja rozumiem, że oni chcieli zrobić największe misje w jakich udział Brali Airborne, ale to, że czegoś nie ma w książkach od historii nie znaczy, że się nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...