Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Jest logiczny. Przynajmniej dla mnie. Bo w demie była jedna misja, którą można przejść w 20 minut, oczywiście została przerwana w pewnym momencie, ale i tak długo bysmy ją nie grali. A że w fullu ma być około 5 misji...

 

Poza tym, zanim sie kupuje to sie czyta recenzje. Ja przynajmniej tak robię. Ale skonczmy temat bo o jakim "kupnie" my tu mówimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest logiczny. Przynajmniej dla mnie. Bo w demie była jedna misja, którą można przejść w 20 minut, oczywiście została przerwana w pewnym momencie, ale i tak długo bysmy ją nie grali. A że w fullu ma być około 5 misji...

 

Poza tym, zanim sie kupuje to sie czyta recenzje. Ja przynajmniej tak robię. Ale skonczmy temat bo o jakim "kupnie" my tu mówimy...

ta gra to multiplayer to jest zabawa na dnie lata. A singleplayer no coz nie tylko tym gracz zyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam takie gadanie, trzeba samemu zagrać i zobaczyć czego gra jest warta, a nie opierać się na opiniach innych, jednym się podoba drugim nie. Mi się demo podobało, full też mi się podoba mimo słabego AI itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypasioną grafikę zobaczyłem dopiero w Holandii... trudno się nie zgodzić z niektórymi negatywnymi wypowiedziami odnośnie nowego medala ale nie można grze odebrać dynamiki, efekciarstwa i mojej przyjemności z grania.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Jak widać nie jest to najlepsza gra ostatnimi czasy ale za to jest jedną z popularniejszych... jak i inne produkcje ea, na które jest jak zawsze wiele narzekań. Czyż nie?

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę tyle zachodu i czekania na 4 godziny. A ja się naczytałem że żołnierze w późniejszych etapach zachowują się inaczej. Tyczy się to chyba elitarnych oddziałów SS. Bynajmniej nie zachowują się jak nooby makaroniarze. Biegając chaotycznie jakby mieli biegunkę. Wczoraj przeszedłem to demo po raz kolejny i dalej mnie wpienia że nie da się położyć na glebie. Toż to jakiś obłęd ;) Do tego makarony powielają się jakby miały gdzieś respawna ,bo pojawiają się znikąd. Samych Niemców i Włochów czasem zabija się dosyć ciężko :/ Strzeliłem gościowi ewidentnego heada ,a ten nawet nie drgnął. Pamiętam że w MOH:AA też było tak z system obrażeń. Strzelam w gościa a ten stoi :| Masa nie dociągnięć. Może i wraz z upgrade'm broni się troszkę łatwiej ich zabija , bo jak na razie to jakaś kpina :) Oczywiście nie muszę pisać że dość celnie strzelam + dobra myszka w posiadaniu.

 

 

Sumując z opinii panów wyżej i demka którego przelazłem razy kilka. to przereklamowany średniak. :) Ma u mnie plusa za parę ciekawych pomysłów i ładną oprawę audio/wizualną. Jednym słowem CoD 2 biję go z każdej strony. Może. Może jakiś konkretny mod poprawił by to i owo.Dodał możliwość kładzenia się ,a nie tylko kucania. Możliwość poruszania się z zoomem i inne takie irytujące kwiatki. Dziękuję za uwagę.

 

P.S qqrydza brak AA bije w oczy i to bardzo.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rozwija skrzydła dopiero w Holandii. Grafika zapiera dech a szczególnie widok mostu. Wystarczy uzbroić się w snajperkę i kosić wszystkich z wieży kościoła. A co najważniejsze na moim sprzęcie chodzi jak burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie Francja przede mną ;)

 

Jak się powinno lądować ze spadochronem? Bo zawsze mam "botched landing" czyli walę o glebę jak wór kartofli :lol:

Możesz przy lądowaniu trzymać "W" wtedy wylądujesz biegnąc, albo tuż przed lądowaniem wcisnąć i przytrzymać spację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no ten tego nie wiem czy to znacie ale jeśli chcecie widzieć ilość fps albo powiększyć gamme wystarczy do właściwości skrótu , w okienku Element docelowy dodać na końcu -enableconsole no i później w grze naciskacie tyldę i wpisujecie np. stat fps 1 albo gamma x gdzie x to jakaś liczba ;)

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP mnie w ogole nie interesuje. W zadna gre nie gram w SP jedyne co sprawia mi przyjemnosc to MP i pytam sie czy ktos juz gral w MP ?? Jesli tak czekam na opinie.

 

 

Co do porownania MOHA z CoD 2 to bez sensu. CoD jak i CoD 2 sa tragiczne. Sa gusta i gusciki. Jak dla mnie najlepsza gra WW2 byl MoH:AA. Gra byla idealna jesli chodzilo o tempo gry no i sposob w jaki nalezalo do niej podejsc, to nie byla gra gdzie lecialo sie na pale zeby zabic gosci. Wiecej tam bylo walki psychologicznej i myslowej. Zaden CoD jak dla mnie nie dorownuje tej grze do piet. A na temat MoH:PA sie juz lepiej w ogole nie bede sie wypowiadal ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu 2 misji muszę powiedzieć, że gra jest genialna. Ten klimat, bronie, upgrady, medale (grafika - szczególnie podobają mi się obicia świateł w nocy). Od czasów CoD2 (gram w multi od premiery) nie wyszła lepsza gra, a było ich mnóstwo. Czekam z niecierpliwością na dodatek lub kolejną cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porownania MOHA z CoD 2 to bez sensu. CoD jak i CoD 2 sa tragiczne. Sa gusta i gusciki. Jak dla mnie najlepsza gra WW2 byl MoH:AA. Gra byla idealna jesli chodzilo o tempo gry no i sposob w jaki nalezalo do niej podejsc, to nie byla gra gdzie lecialo sie na pale zeby zabic gosci. Wiecej tam bylo walki psychologicznej i myslowej.

Ze jak? MOHAA to pierwsza gra w ktorej sie szlo jak czolg przez niemcow, wlasnie vCOD to zmienil troche bo tam szedles juz z ekipa ktora zabijala, a nie ze sam rozwalasz wszystko. Gry w ktorych nie idziesz jak czolg przez niemcow i musisz pomyslec, to BiA, jesli chodzi o WW2. Kazda inna gra to Rambo N-ta edycja, wlacznie z CODem.

 

Ale SP to syf, liczy sie MP.

 

Szkoda ze jednak MOH:A nie jest tym czym bym chcial, pozostaje czekac na COD4 i zakonczyc przygode z WW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP mnie w ogole nie interesuje. W zadna gre nie gram w SP jedyne co sprawia mi przyjemnosc to MP i pytam sie czy ktos juz gral w MP ?? Jesli tak czekam na opinie.

Sorki za OT ,ale muszę to napisać.

 

[OT]Ja tam lubię dobry SP w grze. Niegdyś jak net miał co dziesiąty to wszyscy grali w SP i nikt nie narzekał. A teraz co chwilę tylko czytam i słyszę, że tylko multi się liczy. Po jakimś czasie nawet i MP może się znudzić. Także dobre SP wręcz jest wskazane.[/OT]

 

Ten MOH w singlu to dla mnie porażka i nic mnie nie przekona. Nawet ten upgrade broni i ładna graficzka. Nie czuję klimatu jaki czułem w Stalingradzie chociażby. Realizm jak dla mnie średni. Wiele szumu w okół średniaka i tyle mam do powiedzenia o tej grze. Czekam więc na opinie o MP.

 

 

EDIT

 

Sulaco niestety nie działa

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The thing.

ostro.. gratulacje wprawnego oka i refleksu przy robieniu screena :wink:

 

a zeby nie bylo OT, oto moje male spostrzezenie. pogralem troche w demko, niezle wyglada, fajnie chodzi mimo ze sprzet "nie najwyzszej klasy". tylko kurcze bedac w ciagu grania w AA nijak nie moge sie przestawic na "arcadowy" styl.. moja ocena na podstawie dema na pewno nie przedstawia zadnej wartosci, ale jakos pierwszy MOH i dodatki mialy takie "cus" czego w demku niestety nie dostrzeglem.. wspomniany juz stalingrad, czy pustynny poczatek (o ile pamietam). moze "jeszcze tego nie dostrzeglem po prostu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP mnie w ogole nie interesuje. W zadna gre nie gram w SP jedyne co sprawia mi przyjemnosc to MP i pytam sie czy ktos juz gral w MP ?? Jesli tak czekam na opinie.

Co do porownania MOHA z CoD 2 to bez sensu. CoD jak i CoD 2 sa tragiczne. Sa gusta i gusciki. Jak dla mnie najlepsza gra WW2 byl MoH:AA. Gra byla idealna jesli chodzilo o tempo gry no i sposob w jaki nalezalo do niej podejsc, to nie byla gra gdzie lecialo sie na pale zeby zabic gosci. Wiecej tam bylo walki psychologicznej i myslowej. Zaden CoD jak dla mnie nie dorownuje tej grze do piet. A na temat MoH:PA sie juz lepiej w ogole nie bede sie wypowiadal ;P

Nawet Bioshocka, HL2, Far Cry'a i Fear ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...