Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jestem w ostatniej misji :] rozwaliłem 3 działa i wyłączyłem grę. Jak znam życie to będę musiał rozwalać przeciwników od nowa :(

 

Elektronek

 

z finalną oceną poczekam aż przejdę grę. wiem, że nie będzie wyższa niż 5 ;)

ilu jest czarnych masta w ostatniej misji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te komentarze to gra rysuje mi się jako jakieś połączenie rambo i innych kłejków... lepiej (jak dla mnie) żeby producenci szli w kierunku jaki obrało takie BiA...

Ale jeśli tylko zmienię maszynkę, to nieomieszkam sprawdzić na własnej skórze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ilu jest czarnych masta w ostatniej misji ??

Od szczytu:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na szczycie jest 2x Bazooka-Man, także uważaj :D. Na zewnątrz przy ostatnim dziale jest jeden.

Na tym samym piętrze, ale wewnątrz jest jeden czarnuch lub dwóch(nie pamiętam, czy wcześniej jakiegoś nie rozwaliłem, może po raz pierwszy zapisał to w Save'ie LOL), chodzi sobie w koło tej machinerii. Na reszcie pięter były bodajże po dwa czarnuchy, oprócz takiego przejścia, też obok machinerii gdzie chował się jeden. Potem, gdy wykonasz wszystko otwiera się przejście, tam było chyba 3 czarnuchów, w jakiś biurach. Potem obok "okrągłego stołu" masz windę i końcówkę gry. W podziemiach będzie pod rząd do zabicia 4 czarnuchów, wystarczy czekać aż się wychylą zza ściany i ładować HS'y. Będzie jeszcze dwóch ale oni stoją w miejscu, więc granaty mile widziane :D

Czyli na moje oko, w sumie będzie ich około 15 :P

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Na jednym zmoich pc airborne (gf 8600gt/1gb/a3600+) zawiesza sie przy probie wczytania 1szej misji (trening przechodzi normalnie) - poprzednio na gf 6800 takich kwiatkow nie było, misja ładowała sie normlanie - co innego ze sie grać nie dało :) może wie ktos w czym jest problem? Oczywiscie gra oryginalna. pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam problema.

Operacja Market Garden mam zalatwic Tygryska, no wlasnie tylko czym??

Znajduje skrzynie z granatami i to wszystko. Poprzednio przynajmniej do tego celu mialem jakas bazooke ;]

 

A moze gdzies lezy ukryta?? :P

 

Jezeli chodzi o AI to rzeczywiszcie zenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

są chyba 3 miesjca co zbierasz jakieś [ciach!]ły i wtedy mozesz go rozwalac, jesli dobrze pamietam (czy to były częsci z bazooki? kij wie), jedna jest na dachu domku, reszta spokojnie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak na poczatku spadasz na spadochronie to odwroc sie o 180* i w ktoryms z budynkow jest skrzynka z zaoaptrzeniem i tam wlasnie beda m.in. te czarne granaty :) ... gwiazdka jest to zaznaczone w pokoju na przeciwko skrzyzowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie juz chyba wszystko zwiedzilem i nic. ;/

 

Ja pierdziuuuuu

Inne granaty sa a ja bazooki szukam :]

Podejrzewam, że nie wiedziałeś nawet, że z tej skrzynki wciągnąłeś inne granaty, te czarne Bombki. też tak miałem przez moment. Przelecenie po numerkach broni pomogło :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tego medala i jestem miło zaskoczony.

 

Co prawda przeciwnicy są tępawi ale gra się bardzo przyjemnie. Np. taki Lost Planet to dla mnie flaki z olejem, a Airborne sprawia wrażenie dobrej strzelanki. Fizyka też jest nie najgorsza, grafika również. Nice. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozwalenia tygrysa i wszystkich czołgów to wystarczy wybrać odpowiedni granat, owe granaty znaleźć można w skrzyni w rozwalonym budynku na pierwszym piętrze, (pierwsza misja w Holandii) moc tych bombek robi wrażenie.

 

Co do gry to jest stanowczo za krótka tak się napaliłem że zacząłem grac jeszcze raz na najtrudniejszym poziomie i dopiero teraz jest fajowa wojenka.

Teraz czekam na Call of Duty w której znów sobie postrzelam ze szmajsera. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ukonczylem cala gre, jestem pozytywnie nastawiony, dlatego ze gram duzo w multi, gra jest niedopracowana prawda, ale jest duzo urokow w multi, ktore naprawde ciesza... Single rzeczywiscie krotkie, lecz misje sa obszerne, i stale sie aktualizuja.

 

W multi sa problemy z serverami, server niby nie jest pelny np. 9/12 osob, ale i tak sie nie da polaczyc :blink:, dopiero gdy jest 8/12 to mozna sie wbic. Motyw z tym ze ladujesz gdzie chcesz jest super. Niemiec popierdziela gdzies sobie widze go z gory, i ciach lece i laduje za jego plecami :) - od razu kolba ;]. Tez dobre rozwiazanie na spadochron, lecisz ze snajpa, i ladujesz gdzies na dachu wiezy i zabijasz paru kolesi, mowie paru, bo jest takie cus, ze po smierci, kamera przenosi sie na kolesia i pokazuje jego lokalizacje. Takze szybko sie ludzie orientuja gdzie kampisz, i koniec zabawy :).

 

Mam nadzieje, ze szybko wyjdzie jakis patch poprawiajacy wiele rzeczy.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem gre i musze powiedziec, ze nawet przyjemnie sie gralo, szkoda, ze misje troche krotkie i niezbyt ciekawe, ostatnia misja to porazka. Natomiast jesli chodzi o grafike to w paru miescach naprawde zaskakuje :) Na sprzecie z siga gralem na 1280x1024 i wszystko na full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec gry.

 

Skończyłem Airborne'a w 2 dni i zajeło mi to trochę czasu. Wg. mnie gra wcale nie jest krótka - taka w sam raz. Jakby mieli dać jeszcze jedną misje to nie wiem czy ukończyłbym gre bo pod koniec wiało nudą.

 

Jak dla mnie jeden z najlepszych wojennych fpsów. Grafika świetna, skoki ze spadochronem fajnie wykonane, mała liniowość, niezłe dźwięki itp. Tylko AI trochę szwankowało ale ogólnie jest dobrze. Poza tym fajnie wykonano również pojedynki "na kolby" :D. Fajnie można się ze szwabami po mordzie tłuc w ten sposób. Szkoda że w grze nie było noża, dopiero potem się odlobkował ale to w przypadku jeden broni tylko :/.

 

Co do grafiki, to podobał mi się efekt głębi obrazu podczas strzelania ze snajpery.

 

Wszystkie misje były super, poza ostatnią :/ Która była IMO beznadziejna. Tyle biegania że głowa mała, do tego pełno tych nazi-elite, przesada... czułem się jakbym grał w Serious Sama, za dużo przeciwników, nie podoba mi się coś takiego. Najlepsza mapka to wg. mnie ta gdzie trzeba było zdobyć most. Piękna graficznie lokacja i fajnie się po niej śmigało.

 

Gra ma ode mnie 9/10, nic mnie nie wciągnęło ostatnio tak jak nowy medal. Ani bioshock, ani lost planet, ani nic innego. Co mnie trochę ździwiło, bo podchodziłem do tej gry jak do kolejnej nudnej strzelanki. Jak widać się myliłem ;). Polecam!

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwsze zdanie tego co wkleiles ;-)

"Hugo Schmeisser stale doskonalił konstrukcję pistoletu maszynowego. Powstał MP-34 i MP-36. Szef konstruktorów zakładów "Erma" w Erfurcie, Heinrich Vollmer, użył podstaw konstrukcyjnych schmeisserowskiego MP-36 i rozwinął z niego najpopularniejsze niemieckie pistolety maszynowe II Wojny Światowej: MP-38 i MP-40. Łącznie wyprodukowano 1.200.000 sztuk tej broni, która stała się znana w świecie jako "Schmeisser-MP"."

 

MP40 wywodzi się bezpośrednio od MP36 więc potocznie jest nazywany schmeisserem (od konstruktora oczywiście oraz z powodu podobieństwa i pewnej niewiedzy) i to miał na myśli kolega wcześniej. Inna sprawa, nie istnieje pistolet maszynowy, który nazywa się Schmeisser więc choćby z tego powodu nie może być odwzorowany w żadnej grze.

 

Pozdrawiam...

 

Buty sportowe niektórzy potocznie nazywają adidasami jak również dla całej masy ludzi odtwarzacze mp3 to są po prostu "ajpody" :D

Edytowane przez southorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj nie grałeś pierwszy raz więc mogleś zrobić to na szybko znając wszystkie lokacje...

 

Ja grałem w to w piątek z przerwami, bo to kumpel wpadł, bo to trzeba było coś zrobić itp, potem dokończyłem zabawę w sobotę i tyle. Mam wrażenie że grałem w krótsze gry. I szczerze powiedziawszy wole krótką, intensywną strzelanke jaką na pewno jest Airborne niż 7-10 godzinną gierkę gdzie po połowie mam już dość (Lost Planet, Bioshock i wieeele innych).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...