Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

No ja przelazłem w nieco ponad 3h co uważam że jest krótko. Jak dla Ciebie Piórek 7 h to za długo to wybacz. Po za tym MOH:A wcale nie jest dobrą strzelanką wg. mnie. Ale są gusta i guściki. Najbardziej mnie irytuje to że tylko do mnie strzelają. Totalny arcade do wyżycia się.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 h to nie jest długo. Ale jak już napisałem, wole gry krótkie ale treściwe od tych dłuższych ale słabszych. Pod koniec Airborne'a już brakowało twórcom pomysłów, a jak by jeszcze dalej to pociągnęli to nie wiem czy przeszedłbym te grę do końca. Zniesmaczył bym się tylko, a tak pograłem w świetną strzelankę z solidną dawką akcji i niekiedy wgniatającą grafą.

 

Poza tym gdyby znów kazano mi wysadzać działa AA, niszczyć odbiorniki przeciwnika i pruć do coraz większej ilości wrogów to chyba bym skoczył z mostu. Ileż to można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie tutaj sprzeczac kto ma racje, i na sile przekonywac: "jest krotka, nie jest ; jest dobra, nie jest, poczekajmy na patch'a i bedziemy mogli smigac po necie, bo jak narazie, to jest ogromna ilosc bugow, i nie da sie grac w ta gre, duzzoo do poprawienia.

 

Osobiscie odpuscilem sobie MOH'a to ukazania sie patch'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj ta gre i uwazam ze jest duzo bardziej grywalna niz Call of Duty 3. Ciekawsze sa misje, fajniej sie strzela i patent z upgrade broni to rewelacja. Nie wiem jak przechodzicie ta gre w 3 godziny, ja gram na casual i staram sie przejsc pierwszy poziom co zajelo mi juz 2 godziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem odrazu ta gre w premiere... I od tego czasu jak przeszedlem gre to zaczalem grac multi. Gra jest fajna, chodz BARDZO malo ludzi gra w ta gre multi. Albo jak graja to zagraniczne servery i starszne duze lagi sa wtedy, takze gra sie fajnie, chodz musi byc duzo ludzi, i wiecej rozgrywek, bo jak narazie to strasznie malo zaawansowana ta gierka. Ani na mircu nie ma kogo szukac do sparow, ani w oku nie mozna sie polaczyc, a to logowanie sie za kazdym razem jest diabelnie wkurzajace, do tego nie mozna zmienic nicka, chodz to kiedy dzwonilem do EA, to koles mowil, ze chyba juz w pierwszej wersji patch'a bedzie zmienione... Takze gra jest ok, ale osobiscie daje 7/10.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Tez dobre rozwiazanie na spadochron, lecisz ze snajpa, i ladujesz gdzies na dachu wiezy i zabijasz paru kolesi, mowie paru, bo jest takie cus, ze po smierci, kamera przenosi sie na kolesia i pokazuje jego lokalizacje. Takze szybko sie ludzie orientuja gdzie kampisz, i koniec zabawy :).

 

Mam nadzieje, ze szybko wyjdzie jakis patch poprawiajacy wiele rzeczy.

tego nie poprawią, bo tak było już MOH Pacific Assault

uważam to za bardzo fajny detal

gdy jest siekana można zrobić z tego dobry film frapsem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem u siebie gierke na sprzecie z sig'a, mam spore spadki fps, czasem nawet do 8 klatek, srednio 20fps a najwiecej uswiadczylem 40fps. Procek taktowany 2370Mhz (215x11), 1Gb ram, grafika 400/900MHz. Czytalem, ze procesor z jednym jajkiem moze byc waskim gardlem w tej grze ale czy rzeczywiscie ma to tak duzy wplyw na plynnosc?

 

Edit: sterowniki do karty najnowsze, forceware 162.18

Edytowane przez Muniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem.

Pierwsza misja przejdziona:P oto moje odczucia:

Grafika 1440x900 aax4 afx8 grać się da i to bardzo przyjemnie Bioshock (jeśli chodzi o płynność) to nie jest, bo graficznie niektóre tekstury robią wrażenie, ale momentów niepłynności <30 fps nie zauważyłem (dobra podejde do dymu rzuce 3 granaty zaczne w ściane strzelać to pewnie i z 10 fps będzie:))

Jednak przy grafice będąc muszę opisać moje wrażenie jakie ona na mnie wywarła (dość negatywne) wiem że po 1 misji nie można nic oceniać,

ale mam wrażenie jakby wszystko działo się w TEATRZE na scenie, wszystko jest takie sztuczne statyczne... z góry miasto wygląda jak makieta, jak wpadam do środka także wszystko jakieś takie hmmm ciężko mi określić ale przypomina mi to inscenizacje do filmu gdzie w zamkniętym studio robią niby otwartą przestrzeń czaicie:P?

Rozgrywka, dynamiczna i to bardzo, czuć wręcz że kule bolą:P (pociski ofcorse) sapanie bohatera podczas biegu, każdy postrzał coś niesamowitego. Swoją drogą w czasie biegu koleś używa NOS? Obraz się rozszerza jakby co najmniej zbliżał się do prędkości światła...

Ai wrogów i przyjaciół na poziomie NORMAL całkiem zadawalające.

Upgrady broni wyśmienity pomysł:)

Narazie lece dalej grać ziuum------->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem grę miałem na nią cholernego smaka a teraz mam cholerny problem z tą grą i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić otóż po 5 - 10 minutach grania wywala mi taki błąd i oczywiście bez ostrzeżenia wyrzuca do windowsa... szlak mnie już trafia, robiłem nawet format C z desperacji... ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty graficznej, najnowsze oprogramowanie PhysX z ich strony i dalej to samo, sypie mi tym błędem, no pochlastać się idzie z nerwów :/

 

oto ten błąd:

Dołączona grafika

 

macie na to jakąś rade ?? bo ja już pomysłu nie mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przejdziona, jakieś 4 godziny grania na poziomie normal.

Gdyby można było w każdym momencie save robić metodą quick save/ quick load. Gre można spokojnie w 3 godziny przejsc, a tak to ginąłem pare razy i powtórka z rozrywki heheh w ten sposób pewnie twórcy chieli zrekompensować jej długość.

Przeszedłem i co? i nic przyjemna rozgrywka, widać że airborne byli ze sobą zżyci ciągły patos itd ( WE ARE THE AIRBORNEEEEEEEEE i ginie:P) na koniec po ostatniej misji nie czułem tego co czułem grając w CODA i odbijając stalingrad... tutaj realia wojny psują SKRYPTY, ta gra jest tak zaskryptowana że to aż boli.

Stoję 10 metrów od swoich oni także stoją jak w ryci. Robie krok do przodu i co? i się ruszają krzyczą itd (stałem z 3 minuty hehe bo jadłem:P) i odpowiedni skrypt się załadował.

To da się przeżyć gorsze jest np wyczyszczenie terenu A, powrot potem przez teren A i nagle na nim znowu niemcy, stoję z snajperką koszę a tu pyk POJAWIA SIE W OKNIE NIEMIEC którego przedtem zabiłem:D ( jestem pewien zresztą on się nie wychylił tylko pojawił jak zjawa) głupota AI, nieraz pchają się pod kulę jak owce. Dalej przekłamania w teksturach, kolesie przechodzili przez ściany, szyje im się wydłużały;D itd itd (screen)

Grafika bardzo przyjemna, ogólnie pierwsze misje (W NOCY) nie pozwoliły mi ją ocenić do końca. Gdyż w nocy to wygląda jakoś plastikowo.

Czuję pewien niedosyt... mimo błędów grało się przyjemnie i nie nużyło się tak jak Bioshock:| mimo to polecam:)

ps. najlepszy element imho to MUZYKA!:) zajefajnie buduje klimat;)

post-119177-1192012223_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ta gra jest taka niedo[ciach!]a? Gram godzine w 1 misje, wykonalem juz pare Objectives, (bylo checkpoint reached), i niechcacy zginalem :D krew mnie zalala jak uslyszalem dzwiek samolotu, patrze a ten cwel znowu skacze z samolotu .. grr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ta gra jest taka niedo[ciach!]a? Gram godzine w 1 misje, wykonalem juz pare Objectives, (bylo checkpoint reached), i niechcacy zginalem :D krew mnie zalala jak uslyszalem dzwiek samolotu, patrze a ten cwel znowu skacze z samolotu .. grr

Hmm nie wiem czy wiesz, ale skok ze spadochronem to taki respawn jak wylądujesz to pewnie zauważysz, że to co wykonałeś do tej pory jest zaliczone i przeciwników, których wykończyłeś też już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grajac na 7900GS @ 600/1800 i c2d @ 3ghz musialem dac wszystkie detale na minimum zeby bylo w miare plynnie . moze kazdy ma rozne pojecie plynnosci ale dla mnie przy takiej grze 30 fps to tragedia , 50-60 to minimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grajac na 7900GS @ 600/1800 i c2d @ 3ghz musialem dac wszystkie detale na minimum zeby bylo w miare plynnie . moze kazdy ma rozne pojecie plynnosci ale dla mnie przy takiej grze 30 fps to tragedia , 50-60 to minimum

Nie przesadzaj za bardzo, 30-40fps i śmiga jak ta lala na maks przynajmniej na moim radku , to cię bardzo podziwiam bo ja między 40 a 60 nie widzę różnicy może już jestem stary i ślepy hihi. Jaki sens ma gra w nowe tytuły na minimum oto chodzi by podziwiać nową graficzkę nowe pomysły a na minimum to lepiej wcale nie grać i męczyć stare tytuły co faktem jest że te 30fps powinno być by przyjemnie się grało. Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...