Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Też liczę na potencjał multi-ile to nocy się zarwało na katowanie MoH:AA po necie :) Teraz to zdominowane przez czity jest i to zwalone DMW <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AI - ciekawe, jak zachowuja sie Niemcy. W demie sa tylko Wlosi, moze glupie AI to taka szczypta realizmu :lol2:

 

Moim zdaniem sama grafika jest uboga w stosunku do bioshock'a, mniej detali, prostackie modele, śmieszne wybuchy... ale jak to się już puści w ruch... to jest inna rozmowa. icon_biggrin3.gif mmm mmm Wtedy wygląda rewelacyjnie.

O tak. Statyczne screeny nie oddaja w pelni klimatu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaahhh ta gra syci, oj syci, syci :D :).

 

Mialem pewne problemy z intslacja, poniewaz czarny ekran nic wiecej :blink:, ale sobie poradzilem :). Gra jest przecudowna, juz od razu pokochalem, jest lepsza od cod1, i od cod2, skonfigurowalem sobie tak samo klawisze, jak w cod1, i mowie, ze juz wole MOH'a, niz CoD'a... Ciezko mi to mowic, bo to byla moja najwieksza milosc, ale teraz jest duzooo lepiej...

 

Wszystkie poprzednie MOH'y mnie nie zachwycaly, wrecz odciagaly, ale ten jest wysmienity, grafika, synchronizacja ruchow, AI przeciwnikow, realia II WS, wszystko MIOD.

 

Dołączona grafika

 

Premiera w moje urodziny :>, juz trzese portkami :>.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na demko multi chociaż nie sądzę żeby miało bć gorzej no i chyba skuszę się pre-ordera bo naprawdę gra wydaje się być grzechu warta. Od wyjścia BF-2 nic tak mnie nie oczarowało jak ta gra.

 

Ciekawi mnie troche te cross, niby np w Thompsonie bardzo rozszerzony, ale mam wrażenie że strzela się jak na anty recoilu, to samo M1 niby bardzo rozszerzony celownik, a że jestem zwolennikiem strzelania bez szczerbinek (przyzwyczajenie z Bf-2), a i tak wchodzą ładnie heady. Zresztąwłaśnie w M1 trochęprzesadzili z odrzutem po strzale. Praktycznie nie da się strzelać ciągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze cos macie do granatow.

Co prawda rzuca sie je jak w CS ale wezcie faktycznie kamiec i rzuccie nim to mniej wiecej tak to wyglada. Z tym, ze tutaj zadnego niemal zamachu sie nie robi :)

A wybuch jest przedni i mnie sie bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Wzystko ładnie, pięknie oprócz jednego - w grze nie działa wygładzanie krawędzi :angry:

Najpierw Bioshock, a teraz MOH, co za bzdura.

Nawet spod sterowników ? ja jeszcze nie włączałem ale do bani jeżeli to prawda bo nawet w 1280x1024 mam troche pociete krawedzie na 19' LCD.

 

Co do gry to odkąd gram w moda do BF2 (project reality) to jakoś każda strzelanka dla mnie jest chora i nierealistyczna nawet pomimo pieknej grafiki.

 

Grafika - no no no jestełm mile zaskoczony. Grafika jest naprawde ładna chociaż woda np w kałużach to jakaś mało realistyczna.

 

Strzelanie - oO z tomasza jest ciążko trafić jak sie nie strzela na oślep a z innych broni już lepiej.

 

Nieliniowość +

 

To tyle :) Ide przejść do końca demko :P

Udało mi sie uchwycić rozbłysk w samolocie :)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie mialem o tym szczegole napisac.

Woda w tych szczelinkach miedzy kamieniami to kurcze genialnie wyglada.

W kilku miejscach natomiast zauwazylem totalnie brak tekstury na obiektach i to nie blad tylko tak tworcy zrobili.

Zobaczcie sobie podloge na tym rozswietlonym screenie, ktory podal WildWolf.

W kilku jescze miejscach to zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mało , gra używa ostro 2 jaj ja mam na GTXie tak:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

spadki max do 45-48fps ... oczywiście wszystko na max.Pod Vistą i stery 163.44

te 320 to chyba za mało pamięci na grafie do max.

Jednak rivatuner powie Ci prawdę i uwież mi że jeszcze ponad 120mb wolnej zostaje ;) więc nic za mało nie jest. Procek nadchodzi i będzie super mam nadzieje ;). Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzystko ładnie, pięknie oprócz jednego - w grze nie działa wygładzanie krawędzi :angry:

Najpierw Bioshock, a teraz MOH, co za bzdura.

ztcw w obu dziala - w BS tylko pod dx9/xp, w moha trzeba zmienic nazwe .exe na R6Vegas_game.exe. oczywiscie mowa o najnowszych betach fw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ztcw w obu dziala - w BS tylko pod dx9/xp, w moha trzeba zmienic nazwe .exe na R6Vegas_game.exe. oczywiscie mowa o najnowszych betach fw

Wielkie dzięki Sulaco. Teraz wygładzanie krawędzi działa - swoją drogą to dziwne, że trzeba się odwołać do takiej sztuczki. Wiesz może czy oprócz obsługi aa zmiana .exe daje coś jeszcze?

 

A jeśli chodzi o Bioshocka to mam Viste, a do xp nie chcę już wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na demko multi chociaż nie sądzę żeby miało bć gorzej no i chyba skuszę się pre-ordera bo naprawdę gra wydaje się być grzechu warta. Od wyjścia BF-2 nic tak mnie nie oczarowało jak ta gra.

 

Ciekawi mnie troche te cross, niby np w Thompsonie bardzo rozszerzony, ale mam wrażenie że strzela się jak na anty recoilu, to samo M1 niby bardzo rozszerzony celownik, a że jestem zwolennikiem strzelania bez szczerbinek (przyzwyczajenie z Bf-2), a i tak wchodzą ładnie heady. Zresztąwłaśnie w M1 trochęprzesadzili z odrzutem po strzale. Praktycznie nie da się strzelać ciągiem.

No nie wiem sztandar. Średnio lubie bf2 ale to bardzo rozbudowane mutli przy tym co oferuje MoH:aa. Ja sie też nie mogę doczekać ale nie licze na multi które mnie na dłużej przyciągnie. Z tego co wiem bedzie 6 map i 3 tryby i tylko jeden interesujący gdzie bedzie można robić spadać na spadochronie w dowolne miejsce (nawet zrobić tym killa - pancake ;d).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Sulaco. Teraz wygładzanie krawędzi działa - swoją drogą to dziwne, że trzeba się odwołać do takiej sztuczki. Wiesz może czy oprócz obsługi aa zmiana .exe daje coś jeszcze?

zmiana nazwy pliku powoduje wymuszenie w sterach specyficznego dzialania fsaa, dla pewnych tytulow/silnikow - robi sie to na poziomie profilu i odpowiedniego wpisu, ktory uruchamia sie wlasnie przez nazwe pliku - podejrzewam, ze w nastepnych sterach MoHA bedzie juz dzialal normalnie. profile glownie wymuszaja fsaa oraz tryby pracy SLI.

 

A jeśli chodzi o Bioshocka to mam Viste, a do xp nie chcę już wracać.

pod vista w sumie tez sie da, ale "tracimy" dx10 :( zmiana nazwy .exe (pdobnie jak w MoHA) oraz wymuszenie trybu dx9, przez wpis w skrocie do gry "-dx9"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wczoraj późnym wieczorem (już prawie nocą) ściągłem demo najnowszego Medala.

 

Szybka instalacja. Odpalam i gram. I nie wiem, czy coś jest nie tak z wersją PC ale wcale ta grafika nie jest taka super jak wszyscy sobie chwalą!

Białe obramówki wokół postaci jakby ktoś źle zrobił fotomontaż czy ogromy aż do przesady celownik powodują, że coś jest nie tak. Może to tylko demo takie kijowe.

 

Gra chodzi u mnie OK. Ustawiona coś pomiędzy High a Medium. Nie zauważyłem spadków fps. Jedyny mankament to śmierć. A właściwie to jej brak bo jak zginiemy to i tak kontynuujemy misję tylko że w ciele innego żołnierza.

 

Realna ocena dema 7+/10. Myślę że wielkiego tytułu z niego nie będzie. Pograć można ale i tak wszystko opiera się do tego, aby zajść przeciwnika od tyłu i go wybić.

 

Zobaczę jeszcze jak będzie wyglądać wersja na PS3 (ewentualne demko). Myślę że będzie lepiej dopieszczona graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='24 sie 2007, 13:34' post='2728390']

Wczoraj późnym wieczorem (już prawie nocą) ściągłem demo najnowszego Medala.

 

Szybka instalacja. Odpalam i gram. I nie wiem, czy coś jest nie tak z wersją PC ale wcale ta grafika nie jest taka super jak wszyscy sobie chwalą!

Białe obramówki wokół postaci jakby ktoś źle zrobił fotomontaż czy ogromy aż do przesady celownik powodują, że coś jest nie tak. Może to tylko demo takie kijowe.

 

Gra chodzi u mnie OK. Ustawiona coś pomiędzy High a Medium. Nie zauważyłem spadków fps. Jedyny mankament to śmierć. A właściwie to jej brak bo jak zginiemy to i tak kontynuujemy misję tylko że w ciele innego żołnierza.

 

Realna ocena dema 7+/10. Myślę że wielkiego tytułu z niego nie będzie. Pograć można ale i tak wszystko opiera się do tego, aby zajść przeciwnika od tyłu i go wybić.

 

Zobaczę jeszcze jak będzie wyglądać wersja na PS3 (ewentualne demko). Myślę że będzie lepiej dopieszczona graficznie.

1. zgadzam sie. Przyzwyczajony jestem do kropki ale ten wraz ze wzrostem umiejetności maleje wiec pewnie dlatego dali taki duży...

2. hmm do mnie po śmierci nadal wołają travers wiec to chyba ten sam kolo tylko ma respawn ;p

 

Przetestuje ten AI mod. Może bedzie fajniej ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco dzięki za odpowiedź.

 

Z Bioshockiem wypróbuję ten chwyt jak wrócę z pracy. Rozumiem, że nazwę pliku .exe również mam zmienić na R6Vegas_game. Proszę wyjaśnij mi jeszcze jak w skrócie ma to wyglądać (chodzi o ten wpis "-dx9")?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez Ramgis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przetestowałem Upgraded AI mod: http://planetmedalofhonor.gamespy.com/View...etail&id=47 i musze powiedzieć ze mam mieszane uczucia. Kolesie rzucają wiecej nade'ów i strzelają zza przeszkód na ślepo to na plus. Niestety nadal są te same bugi. Dobija mnie jak koleś z jednego covera (worka z piachem) nagle biegnie (truchtem) do drugie worka z piachem podczas crossfire'a. Tak to wygląda jakby i przeciwnicy i kompani nie wiedzieli co robią. Wkurza to z deka. No i to jest Elite AI czyli chyba najwyższy "poziom" jaki może być w grze :|.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[RONIN] post='2728390']

 

Zobaczę jeszcze jak będzie wyglądać wersja na PS3 (ewentualne demko). Myślę że będzie lepiej dopieszczona graficznie.

R6 Vegas (UE 3.0) w wersji na PS3 raczej nie jest tego przykładem, tu sytuacja wygląda podobnie(engine, multiplatformowość) ale ... pożyjemy zobaczymy Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se poogladalem tego nowego MOH i graficznie nie prezentuje jakis gornych lotow.

Ja bym go nazwal niezle przyspeedowanym i napakowanym efektami silnikiem Q3.

W niektorych miejscach gdzie nie ma wody czy swiatla to normalnie bida az piszczy.

Tekstury bure i zero wypuklosci.

Przeciez cegla jest wypukla nawet gdy na nia swiatlo nie pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srać grafikę (chociaż mi się podoba, jest taka specyficzna), a sama gra wymiata.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...