Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a wie ktos moze jakims cudem cos o obsludze AGEIA w tej grze :P ?? Niby sie stery instaluja ale o obsludze nikt nigdzie nic nie pisze - zadnych filmikow ani komentarzy. Wzielo sie to z nikad i cicho sza. Szczerze to widze ze ta karta kosztuje juz 500 zeta i potrafi naprawde niezle zaszalec co widac na bodajze 6 tescie softwarowym CLOATH w panelu sterowania. To jest po prostu niesamowite jakie to ma mozliwosci jezeli szybko potrafi cos takiego obliczyc. Proponuje stestowac ten test z urywajacym sie dywanem. Cudo ;)) Kazdy olewa ta Aegie ale nalezy przyznac ze ms potencjal.

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ogromne pytanie! Gdzie jest anty-alising :o? W ogole nie ma wygladzania krawedzi, mam nadzieje, ze to tylko w demie, bo krawedzie sa takie szarpane, ze az to razi...

 

Co do sterow Racuch - nie mam pojecia czemu u Ciebie tak sie stalo... Ja mam jes zainstalowane, ale u mnie jest ok...

Odistaluj te stery i zainstaluj te -> 162.18, sa normalnie w sterach nvidi, jako najnowsze, a te beta wyjeb na zbity pysk! I bedzie smigac, wiem, bo tez ich jeszcze 2 dni temu uzywalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ogromne pytanie! Gdzie jest anty-alising :o? W ogole nie ma wygladzania krawedzi, mam nadzieje, ze to tylko w demie, bo krawedzie sa takie szarpane, ze az to razi...

A ja mam ogromne pytanie! Czy czytasz ten temat?

ztcw w obu dziala - w BS tylko pod dx9/xp, w moha trzeba zmienic nazwe .exe na R6Vegas_game.exe. oczywiscie mowa o najnowszych betach fw l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy moh to zerwanie z wszystkimi schematami jakie były w poprzednich częściach "nieliniowość" rozgrywki bardzo odświeżyło tą serię :] teraz tylko pozostało czekać na fulla :D

 

Fidel

 

co sie katujesz na pudle nie lepiej zassać demko na x :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy moh to zerwanie z wszystkimi schematami jakie były w poprzednich częściach "nieliniowość" rozgrywki bardzo odświeżyło tą serię :] teraz tylko pozostało czekać na fulla :D

 

Fidel

 

co sie katujesz na pudle nie lepiej zassać demko na x :D

Ktoś pisał ze nie warto z powodu spadków na klocku ;]. Też sie dziwie ale nawet bez spadków granie w fps'a na padzie mija sie z celem (imo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm

 

ktoś pisał? no właśnie kto bo ja żadnych spadków nie zauważyłem.

co do pada może to nie jest myszka, ale spokojnie można się przyzwyczaić! moh nie jest tak dynamiczną grą żeby pad w czymś przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi tylko o fulla ;0

ale ja rozumiem, właśnie zagrałem w demko i recka pochodziła prawdopodobnie z wersji x360, gra jest całkowicie niegrywalna z powodu spadającego do 15 klatek frameratu przy oddawaniu strzałów :lol2: mimo tego pomęczyłem ją trochę i porównując do COD3 to ten tytuł nie ma startu, po za tym który to już raz II Wojna Światowa :mur: mam nadzieje, że COD4 pozamiata ładnie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zadnych spadkow na klocu nie mam

To fajnie . Cieszymy się razem z Tobą.

 

 

 

Kiedy ma być to demko multi ? Może być naprawdę ciekawie z tymi spadochronami. I czy będzie upgrade broni również w multi. Będzie można kogoś spadającego zestrzelić jak jest już bliżej ziemi. Jest trochę tych pytań ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ciekawe że ja na X360 też nie mam spadków FPS, i chyba tylko niektórzy elitarni użytkownicy forum PUREPC je mają. Bo nawet w zapowiedziach na różnych stronach oraz w PSX Extreme nic nie wspominali o spadkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa zebym to odpalil ;P ??

Nie. X800 nie posiada SM 3.0, ktore wymagane jest w MOH

 

Raczej nie. Mi na Athlonku64 podkręconym do prawie 2.7 ghz mam spadki do 11 FPS. Przy najniższych detalach do 16-18 ,co i tak nie jest rewelacją i skutecznie utrudnia grę. No ale jeszcze troszkę ;)

To chyba na rozdzielczosci 1600x1280 -.^ ;d

 

Ja na kompie z siga, tyle ze z x1650pro zamiast x800gt, na 800x600 przy low detalach moglem bezproblemu pograc z 30fps+ :)

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie . Cieszymy się razem z Tobą.

Polecam czytac poprzednie posty przed glupimi flejmami bo mozna wyjsc na debila. Nie bede cytowal posta nad soba bo niektorzy nie umieja czytac for. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

U mnie rowniez nie wystepuja zadne spadki na X'ie,ogolnie wrescie gra troche mniej liniowa,bo w CoD to nic tylko fajne "szyny",a tutaj mozna sobie wiecej polazic ;).

 

Grafa tez przyjemna,strzelanie z Thomsona to prawdziwa katorga :lol2: ,ale bronie ogolnie wypadaja pomyslnie.

Najwieszy mankament tej gry to IQ przeciwnikow!!,tak debilnych juz dawno nie widzialem!!,lataja w lewo w prawo ,niewidza cie z odleglosci paru krokow itp itd -jesli w full tez tak bedzie to z pewnoscia popsuje to sporo radosci z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie . Cieszymy się razem z Tobą.

Kiedy ma być to demko multi ? Może być naprawdę ciekawie z tymi spadochronami. I czy będzie upgrade broni również w multi. Będzie można kogoś spadającego zestrzelić jak jest już bliżej ziemi. Jest trochę tych pytań ;)

1. nie wiem (dawałem gdzieś linka z newsa z GS ze na pewno demko multi bedzie tylko nie wiadomo kiedy).

2. Tak, beda upgrade'y broni w multi (zapowedz z gs)

3. Tak, można zabić kolesia spadającego na spadochronie jak i zabić kolesia na ziemi spadając na niego (pancake) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde levele laduja mi sie ze 30min co to moze byc?

Fidel mam to samo, ale tylko pod Xp. Na vista jest ok (poza wydajnością). Tylko 1 raz odpaliło mi się normalnie. Problem leży chyba po stronie karty dzwiękowej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam czytac poprzednie posty przed glupimi flejmami bo mozna wyjsc na debila. Nie bede cytowal posta nad soba bo niektorzy nie umieja czytac for.

 

Sorry. Mój błąd. Faktycznie nie przeczytałem poprzedniego posta. :oops:

 

Nie. X800 nie posiada SM 3.0, ktore wymagane jest w MOH

To chyba na rozdzielczosci 1600x1280 -.^ ;d

 

Ja na kompie z siga, tyle ze z x1650pro zamiast x800gt, na 800x600 przy low detalach moglem bezproblemu pograc z 30fps+ :)

 

No właśnie i to mnie dziwi. Bo bez względu na zmianę rozdzielczości i poziomu detali te różnice nie są takie znaczące. Coś musi obciążać ,ale sam nie wiem. Może to kwestia sterowników :/

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie tego bym się nie spodziewał:

 

Rozdziała: 800x600

Tekstury: Wysokie

Modele: Wysokie

Ślady: Wysokie

Efekty: Proste

 

i co mamy:

 

2007-08-26 14:59:21 - MOHADemo

Frames: 1446 - Time: 60000ms - Avg: 24.100 - Min: 0 - Max: 35

 

2007-08-26 15:01:31 - MOHADemo

Frames: 1965 - Time: 60000ms - Avg: 32.750 - Min: 23 - Max: 43

 

2007-08-26 15:04:00 - MOHADemo

Frames: 1858 - Time: 60000ms - Avg: 30.967 - Min: 25 - Max: 41

 

2007-08-26 15:05:21 - MOHADemo

Frames: 2117 - Time: 60000ms - Avg: 35.283 - Min: 26 - Max: 44

 

2007-08-26 15:13:54 - MOHADemo

Frames: 1762 - Time: 60000ms - Avg: 29.367 - Min: 12 - Max: 39

 

2007-08-26 15:16:22 - MOHADemo

Frames: 1649 - Time: 60000ms - Avg: 27.483 - Min: 18 - Max: 40

 

2007-08-26 15:19:04 - MOHADemo

Frames: 3707 - Time: 60000ms - Avg: 61.783 - Min: 0 - Max: 882

 

robione w najróżniejszych momentach, głównie w dużych zadymach. Nie wiem czy to silnik jest tak dobrze zoptymalizowany czy co innego. Szkoda że na 1024 można tylko pomarzyć o płynnej grze ale na 800x600 nie jest źle. Ktoś może mi powiedzieć dokładnie za co odpowiadają efekty dodatkowe w opcjach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde levele laduja mi sie ze 30min co to moze byc?

Fidel mam to samo, ale tylko pod Xp. Na vista jest ok (poza wydajnością). Tylko 1 raz odpaliło mi się normalnie. Problem leży chyba po stronie karty dzwiękowej :mur:

 

 

no ja mam audigy 2 i xp na jakichs starych betach ale one mi nigdy nie sprawialy problemow:]

zaraz przelacze sie na viste i zobacze

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na 1024 można tylko pomarzyć o płynnej grze ale na 800x600 nie jest źle.

jesli grasz na sprzecie z siga to zmien tego radka na galaxy 73gt i wykrec go ostro.

 

ja gram ne medium i 1024x768 na sprzecie z sigu i gra sie plynnie, jedyny moment kiedy fps spada ponizej 25 to moment wyskoku z samolotu.

 

Btw czy ty nie jestes bratem niejakiej InTheEnd ? :-P

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel mam to samo, ale tylko pod Xp. Na vista jest ok (poza wydajnością). Tylko 1 raz odpaliło mi się normalnie. Problem leży chyba po stronie karty dzwiękowej :mur:

no ja mam audigy 2 i xp na jakichs starych betach ale one mi nigdy nie sprawialy problemow:]

zaraz przelacze sie na viste i zobacze

Mamy identyczne karty, ja mam stery oficjalne więc lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na lapie, co do InTheEnd to prawda :]

ten sam avek macie , siora nadzwyczaj dobrze zna sie na kompach, nie to co wiekszosc jej kolezanek w tym wieku ;p

 

a co airborne'a to faktycznie silnik jest bardzo dobrze zrobiony, mam nadzieje ze w fullu bedzie dzialal aa bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...