Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego powiedzialem juz dosc. Podoba mi sie gra bardzo mocno, napalilem sie na nia strasznie, a ze Wam sie nie podoba to nie moge pojac, dlatego takie wielkie zdziwienie. Juz samo demo mnie bardziej urzeklo niz CoD, kiedy pierwsz raz w niego zagralem, a to czy ja sie odezwe, czy zamilcze, to juz smieszne na maxa, oT po calosci.

 

Co do tego, ze mozna przesuwac sie przy przyblizeniu, a to max plus dla kolegi za udzielenie info :>. Ale to nie zmienia faktu, ze kiedy przy strzalaniu myla mi sie klawisze z CoD'em i wciskam Q i E :P :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam straszny problem z tym demkiem Moh-a

po pierwsze podczas rozpakowywania plików tyz pod sam koniec komputer robi zrzut do niebieskiego ekranu i wyswiietla informacje o blędach.

Procesor mam potkręcony do 266 fsb czyli 266X10 bo jest to e4400, płyta głowna to conroe asrock 865pe, a grafika x1950 pro HIS fabrycznie rasowany, 2 gb geil w dualu po 1 gb, jak zmniejszalem fsb do 260, 250 to dalej bylo to samo, dopiero przy 240 gra sie poprawnie rozpakowala i pojawila sie opcjia instalacji. Nie instalowalem zeby sprawdzic czy jak teraz ustawie wyzsze fsb co sie stanie no i przy 250, 260 i 266 gra juz normalnie sie rozpakowywala no wiec zgłupialem

zainstalowalem gre na 266 fsb wszsytko poszlo gladko gra chodzila bardzo dobrze, srednio 75 fps mierzone frapsem, w samolocie ponad 60, na spadochronie 75 a wtrakcie gry tez 75 standardowo, tylko w jednym miejscu na dzidzincu mailem 45 fps. Wszystyko bylo dobrze do dzis, kiedy to podczas próby gry w CS:S i uruchominym Xfire najpierw wyalało mi jakis bład z Xfire-em i wychodzil CS:S, potem zaraz jak wchodzilem juz w gre po chwili zrzut do niebieskiego ekranu z napisem bledu, wkoncu za któryms razem juz besposrednio w windowsie wywalolo do niebieskiego ekranu i napisalo dokladnie tak: prawdopodbnie przyczyna zrzutu pamieci jest plik: ati3duag.dll

sprawdzilem ze jest to plik systemowy,

miedzy czasie instalowalem ATI toolsa i frapsa oraz benchmarka, i nic sie nie dzialo, dopiero po zainstalowaniu tego dema cos juz przy samy rozpakowywaniu sie dzialo a potem non stop, teraz wycilem to demo i komputer dzial dobrze,

co jest grane???

mam zainstalowanego nowego directX 9, a sterowniki do karty sa przestarzałe jakies 6.8, teraz sciagam sobie nowe HIS-oskie bo taka mam karte.

zobacze czy po zainstaklowaniu nowych sterowników i zainstalowaniu tego dema znowu beda problemy, mi sie wydaje ze te pliki z dema instaluja sie gdzis w sytemi i pracuja powodujac jakis konflikyt z oprogramowaniem karty bo nie sadze zeby to byla wian niedowoltowanego procesora, bo wczesnie na 2,66 GHz i 212 ddr 2,5-3-3-6 wsio chodzilo dobrze, a na płycie nie mozna podbic voltów, ale to napewno ta aplikacjia cos poppierdzielila,

Co o tym myslicie, fakt faktem ze powyzej 266 fsb tak 270 i 288 byly problemy i tez zrzucalo do niebieskiego ekranu ale teraz to juz nie wiem o co chodzi moze faktycznie niedowoltowany proc ale powinien spokojnie na takich taktachh chodzic i chodzi do czsu instalacji tego dema, no ale ze dokladnie takie same błedy wyalało przy wyzszych taktach to juz niewiem, moze pamiec sie zrąbała ale spokojnie wytrzymuje nawet 225 MHz na tych tyminagch i napieciu standard,

nie wiem, za głupi jestem, jakas sugestia, moze ktos tez z was mial takie problemy, dzieki

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... miałem to samo tylko ja musiałem podnieść V-core na memki i jakoś poszło i komp sie nie resetuje juz..... lookne jak z innymi grami. A problem tak jak u ciebie po zaistalowaniu tego demka.... co to sie dzieje;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mnie odrzuca od tej gry na kilometr, jak tylko usłyszałem ze AI jest beznadziejne to od razu stwierdzilem ze nie ma co ściagać demka. Sztuczna inteligencja jest ważna jak dla mnie i choćby nie wiem co to nie będę walił do mięsa armatniego, nie jara mnie coś takiego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwile w demko, jakosc gry jest zadowalajaca, grafika realistyczna i szczegolowa, ale co do AI to i ja sie czepne, nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Gra sie jednak milo i zadowolenie z samej rozgrywki jest dosyc wysokie :) Czekam na pelna.

 

Jeszcze nie wyszla taka gra, ktora kazdemu sie spodobala :) Nie mozna jednak skakac sobie do gardel tylko dlatego, ze ktos ma odmienne zdanie w jakims temacie, a juz zwlaszcza w tak malo istotnym. Proponuje wysluchac argumenty innych i albo sie z nimi zgodzic, albo nie :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zagrałem kilka dni temu w demko i po kilku próbach stwierdziłem, że gra jest słaba. Nie będę wymieniał dla czego bo wszystko już zostało powiedziane. O ile w MoH:PA grało się przyjemnie o tyle w MoH:A gra się jakoś tak sztucznie. No nic. Zobaczymy jak będzie w pełnej wersji ale na większe zmiany nie liczę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy się dziwnie zachowują, a w zasadzie to jedyny poważny mankament tej gry i chyba przez nich robi sie taki chaos, jak włażą w środek "naszych" aby porozrabiać. Tutaj mamy wioskę- zabudowania i wąskie uliczki. W innych lokacjach, mam nadzieję, że walka będzie bardziej frontalna, chociaż czasami dla odmiany.

Odnośnie wrażenia braku płynności- ruch celownika jest nieco byt "miękki" względem ruchu myszy. Mimo wszystko grywalność jest bardzo dobra, dźwięki, w pomieszczeniach szczególnie, podobają mi się. MoH:A przypomina mi skrzyżowanie bia (wygląd) i cod (arcadowy gameplay) plus chaotyczne ai przeciwników.

Jeszcze raz się powtórzę, mimo wszystko gra ma coś w sobie, że jest i tak miodna. Kwestia przyzwyczajenia do pewnych elementów.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Pioorek jak będzie zapotrzebowanie będą i dodatki z nowymi mapami za jedyne 19,90 Euro :D. Ja grębiore w ciemno. Singiel mnie nie interesuje może nawet go przejdę chociaż głowy nie daje. Mam nadzieję na fajne multi, BF2 trochę mi się przejadł, nie będzie już lanów i turniejów z nagrodami więc w oczekiwaniu na nowego COD-a, bo ET QW mi jakoś nie podszedł zupełnie i raczej go nie kupię mam nadzieję na fajny tryb multi.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co Wy macie napięcie przedmiesiączkowe czy menopauzę :) Spokojnie gra jeszcze nie wyszła... było jedynie demko... a Wy już psy wieszacie, że nie będziecie grali... poczekajmy z osądem do fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi? Ile tam tych map miało być? 5-6? :lol:. Niestety ale będę musiał podziękować, poczekam na CoD4 [;

W Enemy Territory też było początkowo 6 map :P.

 

Nie muszę chyba mówić, ile jest ich teraz.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W Enemy Territory też było początkowo 6 map :P.

 

Nie muszę chyba mówić, ile jest ich teraz.

Ale ET jest darmowe ;]. A chyba nie muszę mówić że EA nie odda nic za free ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. A chyba nie muszę mówić że EA nie odda nic za free ;]

przykładem tego jest Battlefield :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane ;) Zrodel jest wiele, nie wiem ktore jest pewne, tylko napisalem co wyczytalem. Nie wiem, nie patrzylem w demku kiedy wyjdzie full. Skoro tak, to wypada sie cieszyc, to juz za 2 dni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy EA bardziej na single tutaj nie postawiła ? Mp to tylko dodatek ale z fajnym pomysłami takimi jak na przykład spadanie ze spadochronu :). To może być ciekawe ale niestety bedzie tylko 6 map ma poczatek i tylko 3 tryby tylko jeden nowy i interesujący. Nie mniej czekam na tego moha bo mi sie spodobał. Z Bio. Mohem i Codem szykuje mam sie świetna jesień :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane ;) Zrodel jest wiele, nie wiem ktore jest pewne, tylko napisalem co wyczytalem. Nie wiem, nie patrzylem w demku kiedy wyjdzie full. Skoro tak, to wypada sie cieszyc, to juz za 2 dni :P

Z tego co wiem można już mówić pisze :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Zawsze szuka się u źródła, w Empiku mają starą datę pierwotnie w Polsce premiera miała być 7, ale została przełożona na 14 Września. Niedowiarków odsyła do oficjalnej strony EA. Stronka EA

I tak wiekszość się raczej będzie sugerowała premierą 4 września a nia 14-sty :P czytaj - jutro :) Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...