Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziala ten trik z r6vegas_game. Zmienilem nazwe execa na dokladnie taka i wymusilem w riva tunerze na supersampling i AAx16Q i lipa. Na x4 i 8 tez nic nie daje. A moze dziala tylko na xpeku ? Mam viste 64 bitowa

Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne gry jakie przechodzilem w SP byly na amige ... A jak kupilem pierwszy piec to caly czas sobie pykalem w NBA 99 z jakies 2 latka, pozniej zmienilem sprzet wyszlo MoH:AA i gralem po necie. W MoH:AA przeszedlem tylko jedna misje OMAHA. Sorry ale nie nawidze grac w SP wiedzac, ze moim przeciwnikiem jest PC. Nie mam z tego satysfakcji jak przejde gre ... Mam satysfakcje jak moge skopac dupsko kolesiowi, ktory siedzi po drugiej stronie monitora. Tam sie dopiero zaczyna adrenalina i cisnienie. Ot takie mam podejscie do gier. Mam FarCry i HL2 i kupilem je tylko dlatego, zeby popykac w multi. A w sumie musze przyznac, ze z wszystkich gier jakie posiadam najlepiej gralo mi sie w MoH:AA i do dzisiaj gram najwiecej w WC3 ( Dota rulez ) a co do reszty to jeszcze od czasu do czasu CS:S i FC dla totalnego rozluznienia. Reszta lezy zakurzona na polkach. Czekam na ocene nowego Medala pod katem MP. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko niezle sie zapowiadalo ale full mnie troszke rozczarowal, jedyne co na plus w tej grze to grafika i snajperka, misje za krotkie, proste jak budowa cepa no i AI przedstawia sporo do zyczenia. W sam raz zeby przejsc i czekac dalej na CoD4 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko niezle sie zapowiadalo ale full mnie troszke rozczarowal, jedyne co na plus w tej grze to grafika i snajperka, misje za krotkie, proste jak budowa cepa no i AI przedstawia sporo do zyczenia. W sam raz zeby przejsc i czekac dalej na CoD4 ;]

Jak sie gra na easy to sie ma takie odczucia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i oprócz głupkowatych zachowań mam wrażenie, że skupiają swą uwagę tylko na mnie pomimo grona kompanów zachowujących się równie durnowato. Całość gry stara się sprawiać wrażenie dobrej zabawy mydląc moje oczy efektami i pseudo szybką akcją. MoH:A nie jest dobrą grą w moim mniemaniu choć chciała mnie bardzo oszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

zadanie - escape flak tower - jest przesadnie trudne, wrecz naciagane. w mysl zasady, ze koniec gry powinien byc trudny. okropne.

zgadza sie, przeciwnicy kieruja swoj ogien w wiekszosci na nas, olewajac naszych kompanow, paskudna zagrywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie dobra zabawa a ta jest przednia. To ma byc gra komputerowa a nie wojna. Chcecie prawdziwa to jedzcie do Iraku :P Zreszta i tak jest niezle, a z wlaczonym aa gra ma najbardziej zaawansowana grafike jaka widzialem. Do tego dynamika i idealny poziom trudnosci dla mnie sprawia, ze bardzo lubie ta gre. Podoba mi sie w niej tez to, ze jest kilka drog do celu i moznosc wyboru miejsca startu. Jedyna wg mnie wada gry to jej dlugosc. Poza tym jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem całą kampanię. Podsumowanie:

+ za to że w miarę przyzwoicie gra się na laptopie (1024, medium)

+ w większym stopniu utrzymany klimat serii MOH

+ fajnie się skacze z samolotu

+ ostatnia misja (der flakturm)

 

- zdecydowanie za krótka a tyle zajmuje ;o

- ZA KRÓTKA (po raz 2gi)

- mało atrakcyjne i zbyt krótkie misje

- przeciwnik (dziwne zachowania, i to co wyżej koledzy napisali)

- na medium niektóre tekstury (zwłaszcza podczas wybuchów granatów) to istna pixeloza

 

Ogólnie: i zachwycony i zawiedziony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Jak rozwalić ten tankowiec ?. To jest 4 Plansza, oblatałem ja już całą, non stop praktycznie z moimi żołnierzami, przechodziłem już nawet 2 raz ją, żeby sprawdzić czy gdzieś nie przeoczyłem wyrzutni rakiet ale nic z tego :/

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra była dla mnie fajna do momentu jak ten "terminator" wyszedł z tego pociągu, normalnie kpina jakaś, poczułem się jak w jakiejś kosmicznej strzelance a chyba nie o to miało chodzić.

Ogólnie to wolę CoD 2

Mozesz zrobic screena :>? Jestem ciekaw jak to "cos" wyglada :). Ja czekam do piatku na premiere :).

Witam ,

Jak rozwalić ten tankowiec ?. To jest 4 Plansza, oblatałem ja już całą, non stop praktycznie z moimi żołnierzami, przechodziłem już nawet 2 raz ją, żeby sprawdzić czy gdzieś nie przeoczyłem wyrzutni rakiet ale nic z tego :/

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Hmmm, plansze to ma ''chinczyk'', a mape maja gry FTP :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic screena :>? Jestem ciekaw jak to "cos" wyglada :). Ja czekam do piatku na premiere :).

 

Hmmm, plansze to ma ''chinczyk'', a mape maja gry FTP :>.

Heh za dużo sie w chińczyka pograło w szkole i tak już zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic screena :>? Jestem ciekaw jak to "cos" wyglada :). Ja czekam do piatku na premiere :).

 

Hmmm, plansze to ma ''chinczyk'', a mape maja gry FTP :>.

a duzo masz tych gier na FTP? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwalić ten tankowiec ?. To jest 4 Plansza, oblatałem ja już całą, non stop praktycznie z moimi żołnierzami, przechodziłem już nawet 2 raz ją, żeby sprawdzić czy gdzieś nie przeoczyłem wyrzutni rakiet ale nic z tego :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A masz albo znalazłeś grant w kształcie jakby "worka z zakrętką"? To są granaty przeciwpancerne. Albo gdzieś na pięterku masz rpg[\spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Jak rozwalić ten tankowiec ?. To jest 4 Plansza, oblatałem ja już całą, non stop praktycznie z moimi żołnierzami, przechodziłem już nawet 2 raz ją, żeby sprawdzić czy gdzieś nie przeoczyłem wyrzutni rakiet ale nic z tego :/

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na skanerze masz gwiazdki - cele misji. Jak zauważysz są dwie. Jedna to tank a druga miejsce gdzie leżą zabawki do zabawy z tankiem.

 

Gierka zdecydowanie za krótka i niemiłosiernie prosta.

AI na bardzo niskim poziomie. Momentami wydawało mi się że gram z trainerem.

Mnóstwo bugów.

Jedyne co mi się momentami podobało to grafika, jednak tylko w niektórych misjach.

Czas gry ok 3,5 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, giera zdecydowanie za krótka. Poza tym, mam już dosyć shooterów w realiach II wojny, chociaż wiem, że to nie jest powód, aby źle oceniać produkt. Mimo wszystko, przesyt robi swoje. NIe testowałem jeszcze multi, więc nie wiem, jak to będzie wyglądało w praniu.

 

Zapraszam też do obejrzenia Video Recenzji najnowszego Medala. Filmik można znaleźć tutaj: Medal of Honor: Airborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej ilości klatek na sekundę [FPS] można się spodziewać przy maksymalnych ustawieniach na sprzęcie w stylu: AMD X2 5600, GF8600 GT Sonic +, DDR2 2048MB 800MHz ... ewentualnie ktoś z podobną konfiguracją - jest w stanie się wypowiedzieć jak ta gra u niego chodzi [FPS, ustawienia itd.] ?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Edytowane przez wyyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wreszcie dorwałem Airborne :).

 

Z AAx16Q gra się przyjemnie, choć cpu ani gpu jeszcze nie były kręcone.

 

Poza tym sam gameplay również jest przyjemny.

 

Szkoda tylko, że wczoraj w 2 godziny doszedłem do 4. misji :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się gry, która będzie naprawde genialna...ale jak czytam wiele Waszych opinii i chociażby zobaczyłem ocenę w ostatnim numerze CDA (tylko 7+) to już sam nie wiem co myśleć o tej grze :unsure: Mimo wszystko bardzo lubię i cenie sobie serie MoH :) Dlatego też koniecznie muszę zagrać w Airborne`a...a Panowie jak jest z wymaganiami w praktyce? Grał ktoś na sprzęcie zbliżonym do mojego? Bo zastanawiam się czy na moim "piecyku" ta gra jakoś będzie szła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...