Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

wlasnie skonczylem gierke. Cholernie trudne 3 koncowe etapy.

Gra dziala u mnie na lapie plynnie tzn 24fps i w gore (przewaznie 29-30fps). Detale max, aa i fa wylaczone. Gra wyglada bardzo ladnie. Co mnie dziwi to to ze jak juz wczesniej gdziec tu czytalem nie jest to unreal engine. A teksury kamienia i jej charakterystyczny sposob wyswietlania/skalowania w stosunku do odleglosci jest IDENTYCZNY jak w Gears of War.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 -30 fps to dla mnie w fps klatkowanie takie ze grac sie nie da. ale pewnie za mlodu za duzo w q3 gralem. a tam 125 bylo wymagane :) a przy 60 to juz trzeb bylo zapomniec o graniu- wiec chyba rozne pojecia plynnosci mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, przed chwilą skończyłem oglądać Szeregowca Rayan'a i normalnie tak się podjarałem, że odpaliłem sobie mapę z tą anteną bo w filmie wygląda identycznie. Już myślałem, że chłopaki mają wyobraźnie, a tu mapa żywcem zerżnięta z filmu :) Ale to kurde nic, fajnie poczuć się jakby się grało w filmie :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych 'czarnuchow' jest lepszy sposob poprostu bierze sie Thomsona (ta bron co ma 20naboi w magazynku) i lecimy na solo, pakujemy cala serie a on nawet nie zdazy wycelowac !

 

Ze znajperka jest wolniej i trudniej bo kazde wychylenie = szansa na oberwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych 'czarnuchow' jest lepszy sposob poprostu bierze sie Thomsona (ta bron co ma 20naboi w magazynku) i lecimy na solo, pakujemy cala serie a on nawet nie zdazy wycelowac !

 

Ze znajperka jest wolniej i trudniej bo kazde wychylenie = szansa na oberwanie

M1 trzy kule prosto w glowke i po kolesiu, po co marnowac amunicje ... a pozniej z StG albo z BARa ;]

 

Panowie patch cos wnosi szczegolnego czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M1 trzy kule prosto w glowke i po kolesiu, po co marnowac amunicje ... a pozniej z StG albo z BARa ;]

 

Panowie patch cos wnosi szczegolnego czy nie ??

Tak szczerze powiedziawszy po patch'u spodziewalem sie czegos wiecej, a tak naprawde konkretnych bledow w multi nie poprawia, dodali bzdety, ktore praktycznie nic potrzebnego do multi nie wznosza, no moze jedynie mozliwosc zmiany nicku.

 

Ale nadal sa problemy z polaczeniem sie z serverem, wyskakuja nadal po 5-10 razy okienka, ze nie mozna sie polaczyc... Nadal trzeba sie przez glupie logowanie wbijac na multi, i nadal sa straszne niedopracowania graficzne, oraz okropne wchodzenie po drabinie, itp. No po rpostu multi w tej grze to situs, zaluje ze zakupilem oryginala, bo lezy teraz na polce, i zupelnie jest nieuzywany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czarnuchów najlepszy BAR - nawet nie podskoczą - jedna seria i leżą (najlepiej z bliska). W ostatnie misji podczas ucieczki z wieży wykończyłem nim chyba z 6 twardzieli w ciągu kilku minut.

Co do płynności - szczerze współczuję osobom dla których 25 fps to klatkowanie - muszą mieć bardzo głębokie kieszenie, żeby w każdej gierce utrzymać stałe 60 fps na high detalach. U mnie na sprzęcie jak w sigu na max detalach (bez AA) chodziło płynnie w 1024x768. Dla mnie płynnie to już 25-30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czarnuchów najlepszy BAR - nawet nie podskoczą - jedna seria i leżą (najlepiej z bliska). W ostatnie misji podczas ucieczki z wieży wykończyłem nim chyba z 6 twardzieli w ciągu kilku minut.

Co do płynności - szczerze współczuję osobom dla których 25 fps to klatkowanie - muszą mieć bardzo głębokie kieszenie, żeby w każdej gierce utrzymać stałe 60 fps na high detalach. U mnie na sprzęcie jak w sigu na max detalach (bez AA) chodziło płynnie w 1024x768. Dla mnie płynnie to już 25-30 klatek.

W single tak, ale co powiesz na tyle fps'ow w multi ;)? Co prawda w tej samej grze jest roznica miedzy tymi trybami, ale rzedu 5-10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wczoraj poznym wieczorkiem, lacznie zabawy moze z 8h (nieduzo, ale fakt ze ani razu nie wczytywalem bez innego powodu niz zgon) misji malo ale te sa bardziej zlozone i etapowe, tak wiec ciagle cos sie dzieje bez wiekszych przerywnikow.

Bardzo fajny patent z upgradem broni, rozgrywka nabiera smaku i dodatkowej mobilizacji (prawie) jestem pewny ze bez tego nie gralo by sie az tak miodnie. Mapy miejskie i przemyslowe - piekne. Co mi sie podobalo najbardziej? Mimo calkowitej liniowosci - mozliwosc dojscia w wiele miejsc na kilka sposobow, zyskujac atut zaskoczenia i ominiecia trudnego szturmu.

Co sie nie podobalo - respawnu wrogow nie daruje. No ludzie mamy XXIw, nie dalo sie tego jakos zakamuflowac? Bezczelny respawn nazistow na naszych oczach za murkiem czy ciezarowka to jakas groteska... w takiej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem gierkę, zajęło mi to z 10h, nie będę się tu rozpisywał o całej rozgrywce itp już pisałem o tym wcześniej, ale napisze że gra jest dobra, moja ocenka to 8.5/10.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie ma mp w tym MoHu ?? Z tego co widzialem to bardzo mi sie podoba odwzorowanie map z pierwszego MoHAA ;] The Hunt, Remagen, Destroyed Village wygladaja bosko ;] Dzisiaj nareszczie w to powalcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec potym jak zobaczylem CoD4 MP (zdeczka zlaklem bo gra wywarla na mnie wrazenie " Jestem zly na caly swiat to siadam i robie totalna rozpierduche w CoD4" bo tak tam wyglada gra) wziolem sie za Airborne MP no i tak dzisiaj chwilke pogralem i musze powiedziec, ze czasem idzie spotkac kogos kto dobrze pogrywa a szkoda ;/ dlatego naprawde zachecam kogos kto niechce grac w takie szybkie rozpierduchy jak CoD 4 to niech pogra w MoHA.

 

A tu taki maly screeny z tdm na Destroyed Village -> post-7241-1198677990_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze. Niedawno skończyłem grę i niestety bardzo się rozczarowałem. W porównaniu do poprzednich części to krok do tyłu. Gra ma zbyt duże wymagania sprzętowe w stosunku do tego co widać. Celowanie bardzo nieprecyzyjne. Preferuję broń z celownikami optycznymi i tam jest to najbardziej widoczne. Często zdarzało się tak, że wywaliłem 5 nabojów w gościa który kierował wrogim oddziałem (machał łapami) i nic, nawet nie reagował na trafienia (trafiałem w tors, chyba błąd gry). Stał jakby się nic nie stało. Innym razem ginął po jednym strzale. Na plus zaliczam odbłyski lunet wrogich snajperów. W poprzednich częściach zdarzało się, że schował się za liściem i kilka razy trzeba było zaczynać, żeby go namierzyć. Misja z pociągiem dopełniła czary goryczy. Końcowy etap zaczynałem kilkanaście razy. Akurat trafił mi się taki save, że był load i od razu szkop rozpylał mnie z maszynówki. Do tego respawn opisywany przez kolegę wyżej. Siedzę sobie w rogu hali, robię kilka kroków i dostaję serię po plecach. Niemiec przyteleportował się znikąd. W końcu misję przeszedłem biegiem na chama lawirując między przeciwnikami. Ostatnia misja chyba była najlepsza. Grałem w poprzednie części i myślałem, że będzie jeszcze lepiej. A tu niestety słabiutko :(. 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dopiero teraz udało się pożyczyć Medala i mam 2 pytania.

 

1. Czy warto ściągać patcha 1.2 (1.3GB!) skoro gram tylko w single? Z changelogu widać, że zmiany dotyczą raczej multi, ale może ktoś przyuważył jakąś poprawę w singlu (wydajność, bugi).

 

2. Jak odpalić AA na Radku? Gdzieś znalazłem poradę, żeby zmienić nazwę na oblivion.exe ale daje to tylko kolorową sieczkę na ekranie. :sad: Bez AA chwilami obraz wygląda bardzo słabo.

 

Generalnie gierka dosyć mi się podoba, ale bugi psują zabawę, przeszedłem na razie 2 levele i już dwa razy utknąłem w ścianie, :mur: błędy w AI, ragdoll choć widowiskowy czasem totalnie szwankuje - ciała wyskakują na kilka metrów w górę po zwykłym strzale, no a raz trafiłem na Mr. Fantastica, co już ktoś pokazał na screenie parę stron temu. :lol2:

 

Na pewno gra nie warta zakupu za tak wygórowaną cenę - nadal ponad 100zł!

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy warto ściągać patcha 1.2 (1.3GB!) skoro gram tylko w single? Z changelogu widać, że zmiany dotyczą raczej multi, ale może ktoś przyuważył jakąś poprawę w singlu (wydajność, bugi).

Tak jak wyczytales nie ma sensu instalowac patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mieliście taki problem: Włączam instalacje gry, wybieram język, wpisuję klucz, włącza sie instalator PhysX, ładują się pliki i nic.

Odpalam PhysX z płyty a tam pisze że mam nowsza wersję i trzeba ja odinstalować - co zrobiłem po 1 próbie. Czyli w systemie nie mam już żadnego PhysX a instalka sterownika nadal gdzieś go widzi. OK to spróbowałem jeszcze najnowsze wgrać stery PhysX ale to też nie pomaga. A medala instalki nie odpalę chyba bez instalacji PhysX. ktoś ma jakieś pomysły?

 

A i do tego też sie stosowałem(porada EA):

Answer

 

If you have the latest Ageia PhysX driver installed, re-installing that driver will cause the installation to freeze.

 

Please uninstall the Ageia PhysX driver by performing the steps listed below:

 

1. Click the Start button (Windows button for Windows Vista).

2. Click Control Panel.

3. Double-click Add or Remove Programs.

4. Click the Ageia PhysX Driver and click Remove.

 

After your have done this, restart the MOH Airborne installation process. After this, the MOH Airborne installs the default Ageia PhysX driver (PhysX version 7.07.09) included with the software. You can then re-install the latest version from Ageia's web site.

 

No teraz to w ogóle mam dziwne komunikaty. PhysX jakikolwiek nie da sie zainstalować bo niby najnowsza wersja jest już zainstalowana :mur: , a była odinstalowana <_<

Edytowane przez skwarek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlugim czasie w koncu zagralem. ostrzylem sobie apetyt majac w pamieci rewelacyjny tryb multi w allied assault i...

na plus zalicze grafike i muzyke - na tym koncza sie zalety tej gry.

 

to jeden wielki gniot!

tryb single bardziej przypomina szkolenie przed glowna czescia gry - jest po prostu za krotki - wydac 100 zeta dla okolo 5 godzin gry?. i gdzie ta zapowiadana nieliniowosc? zaczyna i konczy sie jednoczesnie na wyborze miejsca ladowania, ktore i tak jest mocno ograniczone przez wielkosc mapy (w AA niektore mapy w multi byly wieksze). inteligencja przeciwnikow i towarzyszy broni lezy i kwiczy - nadbiega przykladowo 3 szkopow z stg akurat w momencie gdy zaczalem przeladowywa i co? no i grzecznie poczekali az skonczylem i spokojnie dali sie posiekac... a to odbicie swiatla w lunecie snajpera?? kto to wymyslil? o ile w misjach dziennych ma to jakis sens to jakim cudem jest to widoczne w nocy?

o multi nie napisze bo jeszcze nie gralem - jedynie to moze uratowac ten chlam.

 

nie bede sie rozpisywal wiec krotko: moh jest jak nfs - kazdy nastepny jest gorszy od poprzedniego pomimo szumnych zapowiedzi EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem w końcu okazję zagrać i ... TA GRA TO DNO!!!!

wymagania nieadekwatne do tego co prezentuje, kiepskie AI przeciwników i towarzyszy, zrypane totalnie celowanie, liniowa, nudna, czasem błędy w grafice, żałosne sytuacje typu walczymy "na odległość" o dany teren po czym wbiegamy w to miejsce a tam już stoją nasi :lol2: enemy pojawiają się znikąd,z du.py ... nie mam pojęcia, na okrągło nadbiegają (wraz z innymi błędami gry jest to 100x bardziej irytujące niż w CoD4), plusem jest dźwięk otoczenia, minusem dźwięk broni... WTF?? z czego my strzelamy ? to ma być odgłos wystrzału? to są jakieś pierdziochy :lol:

gry nie ukończyłem, jestem(byłem) w czwartej misji i na tym skończyłem, a miałem tej gry kompletnie dość już po pierwszej .... :mur:

współczuję kumplowi że wydał na to coś ponad stówę .

 

wszystkie poprzednie MoH, cała seria CoD, to naprawdę dobre gry ale Airborne ...[']

 

3/10 i nie muszę kończyć gry, bo jeśli początek taki [ciach!]iany to szkoda nerwów na część dalszą...

 

oczywiście przed pierwszym uruchomieniem spatchowałem tego crapa, ale jak widać nic to nie dało.

 

 

edit:

daję tej grze ostatnia szanse :lol: ściągam patcha 1.3 ..kolejny GB

 

edit2:

ponad 2.3GB patchów (1.1 90MB, 1.2 (1.2GB) , 1.3 (1.05GB) i nic... gra pod względem technicznym plasuje się w czołówce największych crapów ostatnich lat ... błędy błędy i jeszcze raz błędy, sztampowa fabuła..gra jest okropnie nuuudna, .....zmusiłem się by skończyć 5ty etap , po czym okazało się ze to koniec!! ponad 100zł za takie dziadostwo, przecież to jest rabunek w biały dzień :lol:

 

po ukończeniu gry moja ostateczna ocena tego gniota to 2/10(2pkt bo coś tam się rusza :E i dźwięk otoczenia jest ok), tym którzy zastanawiają się nad kupnem MoHA szczerzę radze ... OPAMIĘTAJCIE SIĘ! :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enemy pojawiają się znikąd,z du.py ... nie mam pojęcia, na okrągło nadbiegają (wraz z innymi błędami gry jest to 100x bardziej irytujące niż w CoD4),

wszystkie poprzednie MoH, cała seria CoD, to naprawdę dobre gry ale Airborne ...[']

 

3/10 i nie muszę kończyć gry, bo jeśli początek taki [ciach!]iany to szkoda nerwów na część dalszą...

 

po ukończeniu gry moja ostateczna ocena tego gniota to 2/10(2pkt bo coś tam się rusza :E i dźwięk otoczenia jest ok), tym którzy zastanawiają się nad kupnem MoHA szczerzę radze ... OPAMIĘTAJCIE SIĘ! :lol:

jesli chodzi o skrypty to jest to największa wada zarówno Medali jak i COD. Trzeba jednak stwierdzić, żę o ile nie raziło to tak ileś lat temu, dodatkowo zamaskowane dobrym scenariuszem to teraz jest to badzo frustrujące. W COD $ da sie jeszcze z tym żyć, w Medalu już nie....

 

Ogólnie z serią MOH od momentu pojawienie sie PA jest xle - bardzo konsolowe,żeby nie powiedzieć arcadowe sie to zrobiło, do tego grafa nei powala :(

Ja kończąć AIRBORNE grałem przez zaciśnięte zęby- brak zapisu w dowolnym momencie w połaczeniu ze skryptami i tabunami głupich wrogów podowuje frustracje.

Jedyne co jest fajne w tej grze to mozliwosć niby dowolnego wyboru miejca londowania- szkoda zę z tą dodolnością nie jest tak różowo.

Ogólnie Airborne przeszedłem na '' kopii zapasowej" i wyleciał z dysku. COD$ po grze w demko kupiłem orginal i zaczynam pykać w multi na zmiane z leciwym bf2.

Byłem bardzo na nie zmianie realii w COD na współczesne ale naprawde wielkie zaskoczenie na + :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział to mohcenter.pl pod patronatem EA Polska organizuje turniej MoH:A TDM 2on2.

Pula nagród wynosi 1500zł.

 

Btw.. jakby ktoś myślał, że się nie nadaje bo wcale nie jest dobrym graczem, to nic bardziej mylnego. Są problemy ze skompletowaniem odpowiedniej ilości drużyn potrzebnej do przeprowadzenia turnieju, a i o dobrych graczy w Airborne jest na prawdę ciężko :P. Ot taki freeplay :D.

 

Podsumowując minimalna ilość drużyn do odbycia się turnieju to 6 :P (do tej pory zapisały się chyba 2 lub 3), a nagradzane są 3 pierwsze miejsca (750zł za pierwsze, 500zł za drugie i 250zł za trzecie), takze właściciele Airborne mają szansę na zwrot kosztu gry z nadwyżką :P.

 

Turniej oczywiście dla wersji PC 1.3.

Jeśli masz problemy ze znalezieniem partnera do stworzenia drużyny, możesz zostawić na siebie namiary na forum mohcenter.

 

Wszystkie informacje znajdziecie na www.mohcenter.pl

 

pozdrawiam i zapraszam :)

Edytowane przez rlistek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...