Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś podesłać np. na maila [patrz - sygnaturka] sejwy z ostatniej kampanii w Airborne? [w Niemczech bodajże - na niej ostatnio skończyłem grę]

 

Powód: wczoraj musiałem formata strzelić - system się posypał... A zapomniałem skopiować katalogu z zapisami. Dziękuję z góry.

 

Wersja gry: 1.0.1030.0 [nie instalowałem żadnych patchy], całość po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dawno temu ukonczona, aczkolwiek gralem niedawno na Xboxie i wrazenia byly genialne (dzieki wibracji) a poniewaz kupilem ostatnio padzika pograloby sie znow, niestety nie ma wibracji (Microsoft Xbox 360) wie ktos czy jest jakas latka/mozliwosc uruchomienia wibrry na PC ?

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... czy ktos wie jak zarodzic resetowaniu sie kompa przy instalacji gry? z demkiem było to samo - przy uruchomieniu setupu twardy reset. no nie moge gry zainstalowac po prostu, wariacto jakies... :angry: :angry: :angry: :damage_wall: :damage_wall: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Mi pomogło zainstalowanie nowszych sterowników ale już nie pamiętam jakich bo wtedy miałem jeszcze 7900GS, ale problem związany z resetami przy instalacji tej gry to problem ze sterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem ten wystepuje tylko przy autostarcie plyty. Sama EA dobrze wie o tym bledzie i juz nie idzie tego zmienic. Ja jak wkladam DVD do napedu to mimo wylaczonego autostartu on sie wlacza i jest twardy reset. Pozniej jak juz po restarcie plyta jest w DVD jest ok. A jesli masz problem bo Ci sie wywala przy instalacji samej to znaczy, ze masz niedozwolona kopie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten cholerny reset. Czy to przypadkiem nie trzeba zainstalować jakiejś łatki do XP?

 

 

Ja też mam ten cholerny reset. Czy to przypadkiem nie trzeba zainstalować jakiejś łatki do XP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jakkolwiek wciagająca i ciekawa jest słabo zoptymalizowana np w porównaniu do takiego CoD 4,ale Pacific Assault też w swoim czasie miał duże wymagania sprzetowe.Żeby móc komfortowo grać w przyzwoitej rozdzielczości(np 1280x1024) trzeba karte 8600 GT albo najmocniejsze GTX-y z serii 79xx.Inaczej w czasie wiekszej zadymy z Niemcami i na otwartej przestrzeni ilosc FPS spada poniżej 25 a to już widać.No i za krótka..przeszedłem w 2 dni.Są też bugi np żołnierz wisi po zastrzeleniu na wydłużonej ręce.Mimo wszystko lubie serie Medal of honor za nawiązania do historii za wojenny patos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jakkolwiek wciagająca i ciekawa jest słabo zoptymalizowana np w porównaniu do takiego CoD 4,ale Pacific Assault też w swoim czasie miał duże wymagania sprzetowe.Żeby móc komfortowo grać w przyzwoitej rozdzielczości(np 1280x1024) trzeba karte 8600 GT albo najmocniejsze GTX-y z serii 79xx.Inaczej w czasie wiekszej zadymy z Niemcami i na otwartej przestrzeni ilosc FPS spada poniżej 25 a to już widać.No i za krótka..przeszedłem w 2 dni.Są też bugi np żołnierz wisi po zastrzeleniu na wydłużonej ręce.Mimo wszystko lubie serie Medal of honor za nawiązania do historii za wojenny patos.

Ja w zadna czesc MOH'a nie gralem oprocz tej... I co i porazka, jak kazdy sam wie... Totalne dno... W ogole lezy oryginal na zafie i kurz tylko zbiera, a jak tak patrzalem servy to malo kto w to gra w ogole. I znowu seria MOH'a przegrala z CoD'em :D. Aj ten poczciwy CoD, ten t dopiero nawizuje do II WS... Co prawda to prawda 4 w terazniejszosci, ale mam nadzieje ze 5 pokaze nam niezla wojne na pacyfiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś wie o co chodzi. MOH Airborne działało mi na Laptopie Toshibie core duo2GHz, 2GB ramu i grafice GF GO 7600 z 256MB ramu własnej XP. A na HP Pavilion DV6799 z core duo2 2,5GHz i 4GB ramu, grafice GF 8400M GS z 256MB r + ram pamięci (1518MB w sumie przeznaczonej do grafiki) VISTA więc parametry lepsze od Toshiby. Gra się zainstalowała (przez DEMON 4,123) ale po uruchomieniu gra się wczytuje i już na starcie widać że działa z prawie minutowym opóźnieniu, nawet ruch myszką widać na ekranie dopiero po prawie minucie i nie pomaga zmiana rozdzielczości nici z grania.

Może ktoś wie co jest grane.

Pozdrawiam

Adik

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam problem.

 

Gra z Classica , nie wazne czy odpalam z DVD , czy z iso , rezulatat jest zawsze ten sam -bsod , pozostaje reset. Komunikat to c000021a , szukalem na forach i widze , ze to czesto spotykany blad. Zalaczalem firewale , wylaczalem , wywalilem stery od agei i psu to na bude - nic nie dziala ,za kazdym razem proba instalki konczy sie bsodem , po ktorym moge jedynie zrobic resa.

 

Wie ktos o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o POMOC!! Wkładam płytę z grą i pojawia się ekran instalatora, wybieram język, wpisuję CD-KEY i instalują się stery AGeia FisiX a następnie reset kompa, w ogóle nie startuje instalator - CO JEST?? Komputer jest stabilny i nie problemów w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Odinstaluj tego co masz obecnie , zainstaluj stare stery , a pojdzie bez problemow. Mialem to samo na 177 i 180 , dalem 175 i poszlo bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi resetami to jest tak...jak montujesz płyte do Daemon tools to wyłącz wszystkie opcje emulacji i wyłącz autoodtwarzanie. A jeśli chodzi o nieudaną instalacje,to musi być włączony wbudowany firewall windows.Wiem że to chore,ale niestety tak jest..przed instalacją MOH:A odinstaluj Ageia,jeśli takową masz zainstalowaną.Jeśli chodzi o Bluescreeny to winowajcami są sterowniki.No i to tyle.

Sam miałem swojego czasu spore problemy z instalacją tej gry,ale trochę czasu spędzonego na forach dało efekty.

 

PzDr

Edytowane przez FeRu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przed chwila instalowalem na XP MOHA , firewall wylaczony , ale co z tego skoro znowu na XP mam blad 000021c :| przy odpalaniu gry , od razu bsod i koniec zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Problemem tej gry jest to , ze wymaga "fizyksa" , ktorego ma w sobie , a nowsze stery - nowszy fizyks , wiec gra sie sypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie czy ktos moze probowal to instalowac na Win7 x64 ?? Bo u mnie sie instalka wywala i klapa ;/ Nie mam w ogole pomyslu jak to zainstalowac ;/ Prosze o pomoc. Thx.

 

Problem rozwiazany.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł. ktomi powie jakie zabezpieczenie MOHA instaluje w systemie i jak je odinstalować.

( podam przykład : po instalacji MOHA komp nie widzi w napedzie... oryginalnej płyty od CRYOSTASIS, po odisnatalowaniu medala zas... znow widzi ).

co to takiego i jak to recznie wyalic bez koniecznosci wywalania gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...