Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o

IMHO poprostu ten Jeep za ladny jest, a kanciaste obiekty mogli zrobic celowo, by ludzie mysleli ze to jest realtime.

A co oni by z tego mieli ze by ludzie tak mysleli? Jaka to dla nich roznice robi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi taka, ze umierza, ze gra ma extra grafe, a w rzeczywistosci bedzie gorsza i ludzie beda wprowadzeni w blad. Tak bylo np. z GRAW.

Tylko dodaj, ze z GRAW bylo tak w wersji na PCta bo ta gra na X360 wyglada zupelnie inaczej.

 

Imo kazdy MOH byl na poziomie i ten tez na pewno bedzie godny zagrania przynajmniej raz, a moze wiecej :blink:. Oczywiscie nie licze na taka grafe jak byla na trailerze tylko powiedzmy niewiele gorsza. Byc moze bedzie tak, ze konolowcy dostana super dopracowany produkt, a posiadacze PCta zbugowana gre. Zobaczymy po premierze jak ta sprawa bedzie wygladac. Trzeba byc dobrej mysli i trzymac kciuki za autorow gry :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, jak wam przeszkadza ta niby kanciastość tego jeepa to ja sie łapie za głowe i sie zastanawiam, czy napewno mam do czynienia z graczami, czy onanistami wzrokowymi ;O

 

Jakby mi nikt nie napisał, ze ten jeep jest kanciasty, to bym nawet tego nie zauwazył. Czy Wy jak gracie, to tez patrzycie na kazdą krawędz kazdego obiektu przygladajac sie czy tylko tam nie ma ostrej krawedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kanciastosc jest bardziej realistyczna

OT:

Leze i kwicze. A wydawalo mi sie, ze bede mial zly dzien. Dziekuje Ci hydro2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to wyglada na screnach i trailerach ;) Do tego znajac zycie i polityke EA, to gra bedzie kosztowac kosmiczna kase i znowu przez to bedzie malo ludzi grajacych MP tak jak to mialo miejsce w przypadku MoH:PA. W kazdym MoHu najlepszy jest MP. Moim zdaniem w MoH:PA MP jest miodne, ale co z tego skoro ogromne gro graczy nie ma poprostu kasy, zeby sobie kupic ta gre. W MoH:AA gralo multum ludzi, poniewaz mozna powiedziec, ze byla to "darmowa" gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

Witam, kiedy jest premiera tej GRY ?

Bo miała być w marcu 2007 ale jakoś nie mogę tego nigdzie znaleźć.

 

Pozdrawiam.

Tak miala byc, przelozyli premiere na wrzesien, widac unreal engine 3 nie jest latwy do optymalizacji na pcty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miala byc, przelozyli premiere na wrzesien, widac unreal engine 3 nie jest latwy do optymalizacji na pcty.

Nie widzę związku przecież docelową platformą są Xbox360 i PS3 (czyli nextgeny) PC jest w drugim rzędzie.

Poza tym były już nie raz pogłoski, że sam silnik sprawia problemy i trzeba na bieżąco poprawiać dlatego tak wiele gier na silniku UE 3.0 zostało przesuniętych na termin późniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

Nie widzę związku przecież docelową platformą są Xbox360 i PS3 (czyli nextgeny) PC jest w drugim rzędzie.

Poza tym były już nie raz pogłoski, że sam silnik sprawia problemy i trzeba na bieżąco poprawiać dlatego tak wiele gier na silniku UE 3.0 zostało przesuniętych na termin późniejszy.

[/quot

 

chyba na wszystkie platformy wyhcodzi dopiero we wrzesniu,jakby nie patrzec R6vegas tez plynny nie jest.http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Tak miala byc, przelozyli premiere na wrzesien, widac unreal engine 3 nie jest latwy do optymalizacji na pcty.

To pewne info ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Super gra wymiata tak jak cała seria medala nie umiem się już doczekać ;D. Ciekawe czy wypuszczą jakieś demko ?

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie klimatów 2 wojny ale we wszystkie ważniejsze gry oparte na realiach 2 wojny grałem (CoD1,2 MoH:AA,RTCW, ET,DoD i inne) i musze powiedzieć, że każda mi sie bardzo podobała. MoH:aa to klasyka i oby Airborne był podobny do aa i też tak emocjonował ;).

 

Na GS ukazała sie nowa zapowiedź airborna (plus małe movie z gameplay'a - chyba grane na padzie bo koleś lata po prostej az główka boli ;p)

http://www.gamespot.com/pc/action/medalofh...e;picks;title;1

Dodatkowo link do galerii (skriny z 25 maja):

http://www.gamespot.com/pc/action/medalofh...rne/images.html

 

Zobaczymy jak bedzie ale po tym co widziałem jestem pozytywnie nastawiony. Oby było dużo fajnych momentów gdzie adrenalina skacze ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer nawet nawet, ale te efekty szczególnie wybuchów, są imho bardzo sztucznie zrobione i wygląda to nienajlepiej. Oby tylko gra nie opierała się na głupio i bezmyślnie napisanych skryptach, a będzie dobrze. Nie liczę na żadną rewelację, ale myślę, że gra będzie co najmniej dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...