Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

73gt not suport? Tak samo było w jakieś grze. Ja tam odpaliłem i grałem w przyzwoitych detalach.

 

pare minut i 10% mam.. Już nie wbijać na yahoo bo mi trans zejdzie ;P

 

 

Ciekawe jak to będzie śmigać na moim configu

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (czy tez Panie) czy to na prawdę takie ważne kto jak krótkiego ma pen.... tfu znaczy kto z jaką prędkością ściąga? Pochwalić się chcecie? Nie ma czym.

Dajcie spokój. Jak ktoś już grał to niech podzieli się wrażeniami bo w robocie nuda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem , że chyba nikt jeszcze nie grał z ppc , bo zasysa się to chyba z innego układu słonecznego - leci normalnie aż kable się palą ;/.

"For Creative Sound Blaster Audigy cards running under Windows Vista you should expect lower performance" - normalnie powinni ten system zlinczować, zlikwidować, skasować - co za badziew.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco grał już ?? Czy jeszcze mu leci?

lezy na dysku, ale tylko moge sobie pliki poogladac, bo na r9800 tego nie odpale - SM3.0 :( dopiero wieczorem, poznym, bo jescze sprzet w klapkach

imho na 99% to jest w koncu UE3 :) w .exe, pelno wpisow Unrel Engine 3 license, develop itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w czasie instalacji przy rozpakowywaniu jest "Extracting UnrealEngine3".

 

Wrażeń gry nie podam, bo nie mam na czym pograć na razie, tak z ciekawości sobie instalnąłem.

Mi tam się normalnie z yahoo ściągnęło flashgetem.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja napisze coś bo gram od ponad 30 minut.

Po pierwsze na moim konfigu wszystko max. 1280x1024 nie spada poniżej 80fps z reguły przez większość levela jest to 90-110 fps.

Graficznie jest nieźle ładnie wygląda, choć przyznam szczerze, iż liczę na to, że nie jest to kres możliwości UE 3.0, trochę mogli poprawi efekt wybuchu granatu nie chodzi mi o to żeby wszystko latało w powietrzu, ale jakoś dziwnie wygląda tak samo za każdym razem gdzie by ten granat nie lądował. Co do dźwięku źle nie jest, ale też jak w przypadku grafy mogło być lepiej trochę odgłosy broni dziwnie brzmią jeśli chodzi o MP40 to mi się najmniej podoba, a najbardziej M1 Garand i Colt .40.

Fizyka jest i w zasadzie tyle by można było o niej powiedzieć AGEIA i to wszystko powinno tłumaczyć zasadzie nie liczcie na zaawansowaną fizykę dobrze, że chociaż zwłoki upadają czasami bardzo dobrze, a czasami wręcz komicznie zagracie zrozumiecie.

Co by nie było gra się naprawdę fajnie nie ma tu systemu znanego choćby z CoD 2 po prostu apteczki walają się gdzieniegdzie jak w starym dobre Medalu. Skoki ze spadochronem całkiem fajny pomysł dobrze zrobione jak na grę komputerową.

Ogólnie przyjemność z gry duża i chyba o to chodzi w zasadzie demko polecam pewnie będę je męczył kilkadziesiąt razy, aż do wyjścia full-a.

 

Co do wątpliwości jest to UE 3.0 nie żaden misz-masz jak w Bioshock.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja napisze coś bo gram od ponad 30 minut.

Po pierwsze na moim konfigu wszystko max. 1280x1024 nie spada poniżej 80fps z reguły przez większość levela jest to 90-110 fps.

Graficznie jest nieźle ładnie wygląda, choć przyznam szczerze, iż liczę na to, że nie jest to kres możliwości UE 3.0, trochę mogli poprawi efekt wybuchu granatu nie chodzi mi o to żeby wszystko latało w powietrzu, ale jakoś dziwnie wygląda tak samo za każdym razem gdzie by ten granat nie lądował. Co do dźwięku źle nie jest, ale też jak w przypadku grafy mogło być lepiej trochę odgłosy broni dziwnie brzmią jeśli chodzi o MP40 to mi się najmniej podoba, a najbardziej M1 Garand i Colt .40.

Fizyka jest i w zasadzie tyle by można było o niej powiedzieć AGEIA i to wszystko powinno tłumaczyć zasadzie nie liczcie na zaawansowaną fizykę dobrze, że chociaż zwłoki upadają czasami bardzo dobrze, a czasami wręcz komicznie zagracie zrozumiecie.

Co by nie było gra się naprawdę fajnie nie ma tu systemu znanego choćby z CoD 2 po prostu apteczki walają się gdzieniegdzie jak w starym dobre Medalu. Skoki ze spadochronem całkiem fajny pomysł dobrze zrobione jak na grę komputerową.

Ogólnie przyjemność z gry duża i chyba o to chodzi w zasadzie demko polecam pewnie będę je męczył kilkadziesiąt razy, aż do wyjścia full-a.

 

Co do wątpliwości jest to UE 3.0 nie żaden misz-masz jak w Bioshock.

dzikujemy i prosimy o jakies fajne/zabawmne screeny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak po parunastu minutach gry msuze przyznac ze EA odwalilo kawał dobrej roboty, grafik jest bardzo ładna, dzwiek (5.1) tez niczego sobie. Gra sie bardzo przyjemnie, fajnie ze na poczatku mozna wybarc bornie, gra nie jest liniowa, robisz co chcesz i wjakiej kolejnosci chcesz. Fziyka tez bardzo fajna, wogole np. spadasz na dom, a w srodku slychac jak niemcy sobie tancza i muzyka leci ;]

 

 

Dołączona grafika

 

 

GRA DZIAŁA NA 7300GT I TO BARDZO DOBRZE

 

Na sprzecie z podpisu 1024x768 wszystko na medium i jest na oko ponad 40 fps (mysle ze duzo wiecej), sprobuje wustawic na high. Optymalizacja jest naprawde bardzo dobra. Fajnie wygladaja rozblyski podczas burzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Czekam tylko aż się pojawi demko na PSStore i później w sklepach pełna wersja.

 

Zapowiada się naprawdę dobra gra :)

 

O jak dobrze że nie muszę się bać o wymagania sprzętowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac juz po pierwszym odpaleniu u mastertaba, ze gra chodzi podobnie do Bioshock.

Tam tez cos kolo tego mu fpsowalo.

Czasami skakalo wyzej ale za to dolna granica byla rowniez nizej niz w MOH:A

Z tego co ja widze tutaj to ta gra chodzi lepiej niż bioshock ;]. Chodzby na 7300gt. Nic tylko sie cieszyć. UE3 for life. Ja poczekam do 19 niestety i potem zdam relacje :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widze tutaj to ta gra chodzi lepiej niż bioshock ;]. Chodzby na 7300gt.

7300GT NOT SUPPORTED ... :banana: :banana: :banana:

no coment ;)

 

a ktos na dx 10 kosztowal ?? na kartach pokroju 8600 lub 2600 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA powiem tak to moze kupię sobie 7300 gt bo 8800gts o kant [gluteus maximus] chyba rozbić. Zaraz powklejam dowody. Full details.

Co wy na to?? Ide do sklepu po 7300 gt bo przecież wymiata ;).

post-7299-1187876493_thumb.jpg

post-7299-1187876549_thumb.jpg

post-7299-1187876588_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...