Skocz do zawartości
tanx

Jak Cofnąć Format Dysku Help! Bardzo Ważne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, stweirdziłem, że potrzebny mi format, wiec zgralem do jednego folderu pliki dla mnie wazne i zgralem to na pen drive-a, potem odpalilem z plytki kompa, dlaem aby skasowac dysk i utworzylem nowa partycje 80gb i dalem szybki format ntfs, i wszystko OK tylko po zainstalowaniu widny wchdoze na pen driva a tu totalny zonk - polowy plików na nim nie ma, nie wiem co ja zorbilem ze nie zgralem plików, ale sa dla mnie NIESAMOWICIE WAZNE, jak przywrócić wszystko co było przedtem????

Błagam o pomoc :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze / nie koniecznie pliki są skasowane. po pierwsze jaki masz duży dysk. Po drógie w jakiej części były te dane zn. na jakiej patrycji?

po 3 nic nie nagrywaj narazie. 4 może masz płytke z "Chpa" ( taką małą ) nie pamiętam z którego miesiąca a nazywała sie jakoś ZESTAW NIEZBĘDNYCH NARZĘDZI SYSTEMOWYCH. na płytce są programy do odzysiwania danych po formatowaniu. jak nie to szykaj w śieci. Zawsze jest szansa. Mi sie udało dzięki tej płycie zdjęcia mam spowrotem. Powodzenia

 

==================================================================

 

AMD Athlon XP,Barton 2500+@3200+ 2200 MHz (11 200)

Gigabyte GA-7N400-L nVIDIA nForce2 Ultra 400

TWINMOS 2X512 / 400 Tamingi 2-3-3-7

Gainward 1100GS NVIDIA GeForce FX 5900XT (128 MB) Rdzeń/pamięć 450/850

Creative SB Live! 5,1 / WinFast TV2000 XP Expert

Maxtor 6B160P0 (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)

DVDRAM GSA-4163B / LG DVD-ROM DRD8160B

Chieftec 410-212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze / Ja miałem zdjęcia z cyfraka z dwóch lat i były na koncu dysku a mam tak. cały to 160: C-15 D-40 E-Plik wymiany-1,5GB E- reszta -to około 98GB, formatowanie pusciłem na całym ale tak nie do konca bo WIN widzi tylko do 128 czy 132 i reszte zoztawia. Ogylnie poprubój mnie sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak już pisałem mialem partycje 80gb i dalemw instalatorze skasuj stary windows i utworzylem nowa 80gb i dlaem szybki format............

Wiec jak da się jakoś odzyskac, podajcie dokladnie jakim programem.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to się da ale w specjalistycznym labie i za grube $ B) Jeżeli czytasz tego posta z kompa na którym zrobiłeś hocki-klocki to wyłaczaj go natychmiast (czytaj-wyjmij kabel od zasilania) i rób jak avecezary pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...