Skocz do zawartości
cannabis

Kabel Z Wtykiem "nż" - Co To Jest

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie... mam zamiar zbudować sieć.. na kilku stronach znalazłem anteny dookólne ze złączem typu "nż"... co to jest "NŻ"?. nie wiem jaki konektor mam zastosować by podłączyć go do routera... pls help LAME np tutaj http://www.interline.pl/portal/modules/fre...prod_id=hor2402 o co chodzi ... "Ż" to żeńskie, spoko, a N to niby co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na przykład to? ---> KLIK

 

i przy okazji mam jeszcze pytanie odnośnie jakiegoś wzmacniacza sygnału. chodzi o to że router lezy na parterze a antena bedzie na dachu. bedzie to gdzies odleglosc 20 m wiec na takiej odleglosci moga juz byc (pewnie) straty na transferze.

Moje pytanie zatem: co zastosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedzy Ap-routerem a anteną stosuję sie jak najmniejsze odległości, wiec raczej wypadałoby, abys zamontował ruter blisko antenty, np. w jakiejs puszce hermetyczne, albo zaraz na strychu i połączył to jakimś krótkim kablem, a potem np . od AP do kompa pociągnoł zwykła skrętke.

do anteny stosujesz w takim przypadku wtyk Nm, http://www1.ted.net.pl/product_info.php?cP...b2336716f546465

a z drugiej strony wtyk rp-sma, raczej standardowy jedynie zdarza sie w Linksysach inny.

Edytowane przez salomon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...