Skocz do zawartości
Ramssey

Sound Blaster 24 Bit...pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM , mam wielki problem :?

Mam poinstalowane nowe sterowniki do sound blastera(24 bit 7.1) jak i takze Asio.Kx nie chodza na moim modelu.I np podczas gry w KOTORA w niektorych miejscach obraz przeskakuje i sie zacina razem z dzwiekiem a gdy dzwiek wylacze jest normalnie-gra chodzi plynnie(najperw zaczyna sie od pscucia dzwieku a pozniej przeskakuje obraz co pare sekund).Tak samo odnosnie robienia muzyki.Inni tworcy-amatorzy nawet na takim sprzecie jak moj potrafia zrobic cos dobrego a ja nie moge bo zaraz mi trzeszcy i zacina sie dzwiek.Mozliwe wiec ze skoro w grze mam problem z dzwiekiem to tez dlatego w np w Fl6.Nie wiem co mam robic bo przeciez Sb do bardzo dobra karta do gier.A czy moze to byc spowodowane przez karte graficzna?? bo ja mam GE FORCE 2 Ti.Ale co ma do tego karta skoro gdy dzwiek wylaczam to super chodzi Kotor.Probowalem w biosie cos przestawic tak jak ktos mi kiedys radzil ale to nic nie dalo.Taki problem zamiescilem tez na forach innych stron.Nikt sensownie nie odpowiedzial.Jedynie zebym sobie Asio 4 all i kx poinstalowal.Ale to nic nie dalo...zintegrowana karte mam calkiem w biosie wylaczona.Czy jest ktos na tym forum kto jest w stanie mi pomoc??Bede naprawde bardzo wdzieczny...bo denerwuje mnie to ze musze co jakis czas wychodzic z i wylaczac dzwiek np z gry zeby przejsc jakis etap na ktorym wlasnie cos dzieje sie z dzwikiem a pozniej obrazem...

Edytowane przez Ramssey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pentiuma 4 1.7GHz, 640 DDRAM, GeForce 2 Ti.Tak walsnie sobie myslalem o tym generowaniu dzwiekow ale z drugiej strony zastanawiam sie czy to nie wina karty graficznej bo jakos udalo mi sie dobrze Asio poustawiac i kupilem pamiec wiec jesli chodzi o muzyke np w Fl to jest spoko.Ale w grach...to nie wiem od czego to zalezy...

Edytowane przez Ramssey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...