Skocz do zawartości
Wojtu

Cel 700mhz I Ga-bx2000+

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam celka 700mhz fsb=66mhz oraz plyte bx2000+ gigabyte na slocie A (to chyba jest slot A bo trzeba miec ta przejsciowke:)) tylko ze podlaczam wszytko i nic nie chodzi komputer sie wlacza ale biosu juz nie widac wiec prosze was o pomoc probowalem juz ze zworkami itd itp ale nic multipler i fsb tez ustawilem i nic!! ciemny ekran probowlaem rowniezz celeronem 333mhz i celeronem 1100mhz tez nic to samo sie dzieje czekam z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ten slot to Slot 1, a nie Slot A (te były pod AMD).

A co do twojego pytania - wg producenta ta płyta wspiera max mnożnik 8.5 więc bez najnowszego biosu się nie obejdzie (celek 700 ma mnożnik 10.5).

Zastanawiające jest to, że ten celek 333 nie śmiga... (on jest slotowy, tak?) Raczej nie jest to kwestia napięcia, bo płyta powinna wykrywać je automatycznie. Sprawdź kondensatory (czy nie są wybrzuszone) oraz to czy wszystkie pozostałe elementy są dobrze włożone.

Jeszcze dwa pytania:

Wcześniej ta płyta chodziła normalnie?

Co ustawiałeś tymi zworkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej to nie wiem czy dobrze chodzila ale mam 2 takie same plyty z roznych zrodel i na obu zaden z tych prockow nie chodzi a jezeli chodzi o zworki to patrzylem na stronach gigabyte ustawienia domyslne tych zworek i tak je ustawilem oprocz oczywiscie fsb i multiplera ofcoozz wiec juz nie wiem co z tym robic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...