Skocz do zawartości
matdys

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, ja na twoim miejscu bym wzioł grafe ale jeśli chcesz sobie pograć i nie martwić się tym że ci nowsze gry nie będą chodzi(chociaż że 7800gt to bardzo dobry model)to weź playstation 2 lub poczekaj na 3:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP całkiem fajna zabawka do grania , z 1g mem daje rady jako mp3 player i video player.

X360.. heh nie wiem jakos :P nie jestem fanem M$ uwazam ze lepiej poczekac na PS3.Pozatym nie docenisz X360 nie posiadajac HD TV albo dobrego monitora do pieca , bo podłaczanie konsoli next gen do TV mija sie z celem.Nie wspominam o tym ze do X360 ma zostac wypuszczony zewnetrzny naped HD DVD bo developerzy zaczeli narzekac ze musza wydawac gry na kilku płytach DVD.Szczerze jezeli masz zamiar kupic konsole next gen odłóż kase na PS3.

A co do grafy , zdecydowanie tak co jak co pewnie grasz najwiecej na swoim PC wiec raczej jego przydalo by sie dopieszczac , chyba ze szukas fajnego combo urzadzenia , bo psp i daje sobie rade z filmami i mp3 a gry na nim slicznie wygladaja.

Taki np Ridge Racers ma grafike wgniatajaca w ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP całkiem fajna zabawka do grania , z 1g mem daje rady jako mp3 player i video player.

X360.. heh nie wiem jakos :P nie jestem fanem M$ uwazam ze lepiej poczekac na PS3.Pozatym nie docenisz X360 nie posiadajac HD TV albo dobrego monitora do pieca , bo podłaczanie konsoli next gen do TV mija sie z celem.Nie wspominam o tym ze do X360 ma zostac wypuszczony zewnetrzny naped HD DVD bo developerzy zaczeli narzekac ze musza wydawac gry na kilku płytach DVD.Szczerze jezeli masz zamiar kupic konsole next gen odłóż kase na PS3.

A co do grafy , zdecydowanie tak co jak co pewnie grasz najwiecej na swoim PC wiec raczej jego przydalo by sie dopieszczac , chyba ze szukas fajnego combo urzadzenia , bo psp i daje sobie rade z filmami i mp3 a gry na nim slicznie wygladaja.

Taki np Ridge Racers ma grafike wgniatajaca w ziemie.

 

 

moim zdaniem. .twoja wypowieć na temat Xbox'a 360 była co najmniej ne na miejscu. .od razu wywnioskowałem że nie mowisz normalnie tylko emocjami. " nie jestem fanem M$ "... no i nie posiadzasz samej że konsoli i wprowadzasz w błąd " X360 nie posiadajac HD TV albo dobrego monitora do pieca , bo podłaczanie konsoli next gen do TV mija sie z celem"... dzinwa sprawa.. bo ja jako osoba dojżała nie wypowiadam sięna temat czegoś czego albo sam nie zobaczyłem, dotknełem, przetestowałem itd. Samego X'a360 już ładnie przebadałem u mojego znajomego na zwykłym tv ok. 30'' płaski 100Hz i powiem że grafa bije wszystko co do tej pory widziałem. Oczywiście mowie o takich tytułach jak PGR3 i tyej dziwnej przygodówce na lterkę K :P no i te demo boksu od EA :P. ...

 

 

Też sam mowisz " zdecydowanie tak co jak co pewnie grasz najwiecej na swoim PC wiec raczej jego przydalo by sie dopieszczac " .. i tu jest problem.. mowiąc dopieszczać.. kiedyśmiałęm Pc całkiem dobrego ale dla gier zaczełem w niego ładować kase..... i skączyło się na bezsęsownie wydanych ok 6k0zł.. :/ i w sumie nie wiem na co to poszło .. jeśli i tak tych gier właściwie nie pamiętam..... milej wspominam gry na konsole.. hmm :/

 

To było tylko oczywiście moje zdanie .. więc jak się z nim nie zgadzacie to prosze walić do mnie.. .Dziękuje i mile pozdrawiam.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest zasadnicza rózniaca miedzy grafa na X360 na CRT i na HD TV , i to bardzo duża róznica.Widziałem x360 podłaczonego i do crt i do HD TV , róznica naprawde jest kolosalna.

Nie mówie ze X360 ma zła grafe ale zeby w pełni docenic power next gena naprawde potrzebny jest HD TV.Wtedy konsolka pokazuje pazurki i grafa przebija najmocniejsze obecnie PC .

Co do sprzetu do grania , zgadzam sie konsola zawsze bedzie lepszym wyjsciem jeżeli szuka sie czegos wyłacznie do grania , wychodzi o wielej taniej niz taki Gamer PC .Zawsze bedzie taniej kupic jakis pc do netu/pakietu biurowego i konsole niż ładowac kase w Gamer PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest zasadnicza rózniaca miedzy grafa na X360 na CRT i na HD TV , i to bardzo duża róznica.Widziałem x360 podłaczonego i do crt i do HD TV , róznica naprawde jest kolosalna.

Nie mówie ze X360 ma zła grafe ale zeby w pełni docenic power next gena naprawde potrzebny jest HD TV.Wtedy konsolka pokazuje pazurki i grafa przebija najmocniejsze obecnie PC .

Nie zgodze sie z Toba ani troche. Widzialem X360 na TV Thomsona 29" 100Hz i na projektorze Full HD. Roznica byla co najwyzej w rozmiarach obrazu (wiadomo, projektor). Jakosc w obu przypadkach byla porownywalna. Wiadomo, na badziewnym TV obraz bedzie slaby - ale to samo moznaby powiedziec i o PS2.

 

Na TV nie ubywa efektow ani nic takiego - jest po prostu mniejsza rozdzielczosc - ktorej z powodu mniejszych z reguly rozmiarow TV sie tak bardzo nie dostrzega.

 

Zgodze sie z jednym - na wspomnianym projektorze bylo widac roznice miedzy HD a zwyklym PAL (polaczenie Component vs Composite, kabel od X360 Premium), i to wyraznie. Ale to byl projektor, obraz przeze mnie ogladany mial ok. 60" przekatnej. Na 29-30" juz tego tak nie widac.

 

Tak naprawde HD ma dwie zalety - wysoka rozdzielczosc dzieki ktorej obraz wyglada dobrze przy duzej przekatnej, oraz panorame. To drugie odpada jesli ktos juz ma panoramiczne TV.

 

Aha, testowalem na Kameo, Perfect Dark Zero i Condemned.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Nie wspominam o tym ze do X360 ma zostac wypuszczony zewnetrzny naped HD DVD bo developerzy zaczeli narzekac ze musza wydawac gry na kilku płytach DVD.Szczerze jezeli masz zamiar kupic konsole next gen odłóż kase na PS3.

ma byc wypuszczony ale tylko i wylacznie do filmow. wiec nie wprowadzaj ludzi w blad. a jesli chodzi o ps3 to nie wszystkim chce sie czekac jeszcze ponad rok. bo planowana premiere na europe to marzec 2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie chce mi sie czekac ten rok, ale to ma swoje dobre strony przynajmniej mam czas zeby uzbierac tyle kasy :D, poswiece sie jeszcze troche i bede gral za ten czas na pc i ps2 szczegolnie ze jeszcze beda wychodzily fajne tytuly na stara czarnulke m.in. Liberty City także nudno nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie głupie posunięcie, złwaszcza, że do końca nie wiadomo jak będzie z PS3 (czy dużo gier, itp.), ale lipa zaś, jeśli na tydzień przed prenierą PS3 M$ obniży znacząco cenę konsoli (nie mówie tego ze złośliwości, że M$ ma takie zagrywki, ale dlatego, że to wydaje się logiczną zagrywką). Co nie zmienia faktu, że gdybym miał kase, to też bym tak zrobił.

 

EDIT -> tak wiem, powtarzam się...

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mialem konsoli zadnej po za tygodniem z pozyczona PS brata ciotecznego gralo sie nawet fajnie ;) pad w reku i ogien z kumplami ;)

aaaaaa nie mialem PEGASUSA :P i 14 dyskietek sprzedalem go za 100zl co jest pewnym sukcesem

 

ale czytalem ze zmiana biosa i granie na piratacj jest mozliwe na allegro kolo sprzedawal XB i + iles kasy zminial BIOSA wiec sie pewnie da jak wszytko :) poszukajcie troche na torrentach emulu itp to moze cos znajdziecie ale raczej po angolu ;)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to zawsze działa, ale tylko na obiektach które mają opcję "strach" albo "ból" :lol:

A tak na poważnie to jak mówi pewne mądre powiedzenie "na wszystko jest sposób", a to że trza czekać to inna sprawa. Coś mi się jednak wydaje, że w tym przypadku będzie trzeba dłuuugo poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX JEST SPRZĘTOWO DOBRĄ "KONSOLĄ" OPARTĄ NA ARCHITEKTURZE PC.

A NA PC TO NIE NIE MA FRAJDY GRANIA, BYNAJMNIEJ DLA MNIE.

CO ZA FRAJDA NA KRZESEŁKACH PRZY MONITORKU A DO TEGO JESZCZE ZAWIECHA...

Niewiem ile osób gra na iXie na monitorze (wiem o co Ci chodziło, ale to tak brzmi).

 

takie texty to mnie rozwalaja czasami...

 

chłopie a co za problem podłączyć PC-TA do kochanego telewizorka na którym pykasz na PS2... i siąść wygodnie w fotelu i grać? pady tez sa sprzedawane na PC-TA z dość długimi kablami wiec mozna smialo grac w kazdym pomieszczeniu... jezeli to sa tylko dla ciebie problemy dla ktorych wolisz konsole to normalnie wymiekam... bo ja zadnego problemu z "TYM" niewidze typu - wygodny fotel i telewizor 29" lub wiekszy... ehh

Taki problem, że nie każdy ma kompa i telewizor w jednym pokoju. Ja już się z tym bawiłem i niezabardzo mi się uśmiechało taszczyś kompa + kable + klawe + mysz + pada + płytki (opcjonalnie) :/. Do tego przy podłączeniu do zwykłego kineskopowego telewizora jest problem z ostrością i kolorami (mój telewizor nie ma wyjścia s-video, ale przejściówka s-video do euro daje kijowy "kolorowy" obraz :/ ). Tak więc po podłączeniu czasem ciężko jest dojść gdzie jest skrót od danej gry, a jeśli do tego są problemy takie jak u mnie, to trza się przyzwyczaić do czarno-białego obrazu. Wystarczy ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc po podłączeniu czasem ciężko jest dojść gdzie jest skrót od danej gry, a jeśli do tego są problemy takie jak u mnie, to trza się przyzwyczaić do czarno-białego obrazu.

potrzebujesz przejściówki z wbudowanym konwerterem sygnału :P Ze 30zł kosztuje.

 

Inna sprawa, że takie latanie z kompem po całym mieszkaniu nie jest ani wygodne, ani przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz przejściówki z wbudowanym konwerterem sygnału :P Ze 30zł kosztuje.

thx

Inna sprawa, że takie latanie z kompem po całym mieszkaniu nie jest ani wygodne, ani przyjemne.

Właśnie to chciałem napisać (z wyjaśnieniem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego tematu. Ale pewnie od pierwszego postu nic się nie zmieniło.

 

Posiadam PSP i 7800GT. Powiem tak...

 

W PSP grałem pierwsze 5 dni. Potem przerwa 2 tygodniowa. Kupiłem sobie MS Duo 1GB... Każdy wie o co chodzi ;] Grałem z tydzień. A teraz? Pojechałem do Zakopca, konsoli nawet nie ruszyłem. Do słuchania mp3 nadaje sie? Wątpie. Ktoś na skizo.org pisał że PSP jest smiertelna konkurencja iPod. Skomentuje to tylko tak :lol:

 

Karta graficzna 7800GT. Fajna była jak ja kupilem. Ale przy paru nowy grach w 1280, AA i AF potrafi przyciac np. HL2 - Lost Coast.

 

Dlatego w chwili obecnej. Gdybym wiedział jak się to wszystko potoczy. Kupiłbym XBox 360, ale jeżeli masz czas to poczekaj na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon jak masz czarno-biale oile dobrze pamietam to trzeba zmienic kodowanie z NTSC(amreykanskie) na PAL i wtedy bedzie ok (cos w podobie jak z wideo)

no właśnie nie. Jeśli jego telewizor nie obsługuje sygnału s-video to jest dokładnie identyczna sytuacja i zmiana systemu wyświetlania obrazu nic tu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kupiłem sobie PSP, dla mnie to wypasiona konsolka, mam GTA, i gram w szkole przez wifi z 5 kolegami :D, teraz zbieram na laptoka :)

"Zbieram" fajnie brzmi w ustach nastolatka ;)

Trzeba bylo od razu pisac, ze kumple w szkole maja PSP to by Ci kazdy go polecil. Tylko teraz sie tak zastanawiam... na co Ci laptop? Tak szczerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie. Jeśli jego telewizor nie obsługuje sygnału s-video to jest dokładnie identyczna sytuacja i zmiana systemu wyświetlania obrazu nic tu nie pomoże.

Właśnie. Ale szczerze to mi to rybka, po:

1. Niemam ochoty taszczyć kompa przez pół mieszkania (tym bardziej, że telewizor rodziców duży nie jest)

2. Kabel z przejściówką nie był drogi, więc dużo nie straciłem, a przynajmniej jak monitor był w naprawie to sobie pograłem w Morrowinda w wersji Black & White :P (nawet fajnie to wyglądało)

 

A tak żeby nie był całkowity offtop. Tak szczerze mówiąc to ja bym się zastanawiał między NDS, a X360. PSP wydaje się świetne, ale jeżeli będzie się często w swoim pokoju grało, to chyba można by było "podmuchać w mikrofon" i cieszyć się jak małe dziecko z takiego bajeru. Jednak jeśli ma sie dostęp do jakiegoś większego tv prawie przez całą dobę i rzadko byś brał DS, czy PSP ze sobą poza dom, to też radziłbym iXa (nie niezmiękłem, ja i tak bym czekał na PS3 :twisted: :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

bo gdy nie ma mnie w domu, a jestem w innym miejscu...to moge mieć kompa zawsze ze sobą

Nadal nie odpowiedziales na moje pytanie. Po co Ci laptop? Bo jesli myslisz o ryczalcie na GPRS to do GG a i owszem, ale juz do surfowanie po necie to sie srednio nadaje. Jesli chcesz na nim grac, to nie rozumiem, po co kupowales PSP. Jesli jestes programista, to rozumiem. Jesli jestes businessmanem i potrzebujesz go do prezentacji - tez rozumiem.

 

Ale tak dla samego posiadania? Mi by bylo szkoda kasy. Serio pisze, mimo, ze kupilem niedawno zonie jakiegos taniego laptopa, zeby miala Skype'a i mogla sobie gadac gdy ja pracuje przy kompie. Jednak tutaj glowne znaczenie odgrywala cena - lap za 249£ wyszedl mnie taniej niz gdybym mial jej poskladac nawet jakiegos zlomiastego PC + monitor i dokupowac do niego karte WiFi. A ze byly wyprzedaze na Dellu, wiec sie skusilem. Ale dla samego posiadania? Nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

nie, poprostu, często nie ma mnie w domu, a jest po prostu....nudno bez niego, jesli jest laptop można go ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Nie, nie, nie - nie rozumiecie mnie. Laptopa mozna zabrac ze soba wszedzie? Jestes tego pewien? Laptop to nie tylko samo pudlo - to jeszcze zasilacz, myszka, zeby bylo wygodniej, wiec torba jest potrzebna, poza tym to nie jest takie malenstwo, zeby mozna bylo tachac go ze soba wszedzie. Kto nie mial nigdy laptopa tego nie zrozumie.

 

I nadal nie rozumiem po co? Nudno bez kompa? A z kompem nie bedzie nudno? Co bedziesz na nim robic? Bo mam wrazenie, ze sam nie bardzo wiesz po co Ci laptop. Stad moje pytania i dociekliwosc. W GB ostatnio widze swoista mode na laptopy - ludzie w metro, pociagach - wszyscy maja laptopy i... w zasadzie tylko korzystaja ze neta (ale tutaj jest 3G wiec ten net jakos chodzi znosnie). Czasami ktos oglada jakis film.

 

Ale Ty masz juz PSP - wiec zakladam, ze filmy w podrozy/poza domem bedziesz ogladac na PSP. Tak samo sluchanie muzyki. Wiec podaj jeden przyklad do czego bedziesz laptopa wykorzystywac. Bo tak, to wyglada mi na zachcianke dzieciaka, ktory naciaga starych. Sorki, ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...