Skocz do zawartości
Bzusia

Idealna Kobieta :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

Niektórzy (nie wszyscy) faceci nie mogą wytrzymać, że kobieta robi coś lepej od nich.

ja rozumie to, że dziewczyny mi bardziej pasują jako partnerki w jednych rzeczach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, lepiej nie czekać tylko jak to głosi pewna piosenka, trzeba pomóc miłości. Ja tego nie zrobiłem i teraz jest jak jest :? :mur:

Oooo 100% racji. Ja też tak mam, że zacząłem działać za późno. I o dziwo w moim przypadku to też Ania :P

 

A wracając do wątku przewodniego to ja uważam że poprostu ideał jest inny dla każdego. Trzeba się nauczyć kochać także wady drugiej osoby. Wtedy ten ktoś będzie ideałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumie to, że dziewczyny mi bardziej pasują jako partnerki w jednych rzeczach :D

 

Lol koleś nie podchodz do kobiety jak do zabawki :/. Szanuj ją jak każdą inną istote (a mam nadzieje ze każdą istote szanujesz :P). Nie jesteś od niej ani lepszy ani gorszy. Mam nadzieje, że na dziewczyny nie patrzysz tylko pod kątem sexualnym :P. Chociaż jak tak patrzysz to trudno, nie moge sie w to mieszać. Troche oftopowo ale musiałem sie wmieszać xD.

 

A tak btw Drunk_ZoZol mam nadzieje, że wszystko sie potoczy po Waszej myśli i bedzie przyjemnie i miło i fajowo :P. Plusem miłości jest to, że każdy może sie zakochać (nawet ja xD joke ofc :P). Miłość jest piękna bo łączy ludzi, którzy akceptują swoje wady i zalety :P. OK koniec mojego wywodu bo zanudzam. ZoZol zycze Ci powodzenia :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często kobieta w wielu rzeczach jest lepsza od meżczyzn (ofc mezczyźni w niektórych też są lepsi ale nie uogolniajmy bo to chyba normalnie i niezależne od płci xD).

Ja bym powiedzial ze bardzo czesto :D Mozna by wymieniac bez konca, ale powiem krotko, sa bardziej pracowite, skrupulante, dokladne, wiecej wkladaja serca w to co robia to takie ogolniki.

No a z nami to roznie wyglada, na ogol leniwi, jednym slowem co masz zrobic dzisiaj zrob jutro bedziesz mial dzien wolnego, no i co jest najwiekszym naszym mankamentem, to duma, czasem chora pycha, no ale tak jest... taka juz nasza natura...

Czesto ciezko nam sie pogodzic z tym ze kobiety sa lepsze...

Ale jest tez druga strona medalu, kobieca dokladnosc i skrupulantosc niekiedy jest zgubna, jak natraficie na policjantke, i powiedzmy troszke przekroczycie predkosc to nie ma zmiluj sie...

Z facetem sie dogadasz, (spiesze sie na mecz, etc :)) z kobitka w zyciu... jeszcze moze byc gorzej... :lol2:

Ale dobrze ze je mamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedzial ze bardzo czesto :D Mozna by wymieniac bez konca, ale powiem krotko, sa bardziej pracowite, skrupulante, dokladne, wiecej wkladaja serca w to co robia to takie ogolniki.

No a z nami to roznie wyglada, na ogol leniwi, jednym slowem co masz zrobic dzisiaj zrob jutro bedziesz mial dzien wolnego, no i co jest najwiekszym naszym mankamentem, to duma, czasem chora pycha, no ale tak jest... taka juz nasza natura...

Czesto ciezko nam sie pogodzic z tym ze kobiety sa lepsze...

Ale jest tez druga strona medalu, kobieca dokladnosc i skrupulantosc niekiedy jest zgubna, jak natraficie na policjantke, i powiedzmy troszke przekroczycie predkosc to nie ma zmiluj sie...

Z facetem sie dogadasz, (spiesze sie na mecz, etc :)) z kobitka w zyciu... jeszcze moze byc gorzej... :lol2:

Ale dobrze ze je mamy :D

 

troche uogólniłeś ale luz :P. Ogólnie (teraz ja uogólniam ehh xD) rzecz bioriąc faceci mają swoje plusy i minusy i tak samo jest kobietami (ale to było odkrywcze :P). Może wojen by nie bylo jakby rzadził kobiety kto wie kto wie :P. Z badan naukowych wynika ze wiekszość kobiet jest czulsza na ludzkie szczęścia i nieszczęścia od facetów (ofc są wyjątki :P). Ja trafiłem na bardzo miła policjantke tak btw :D. Tak jak mówie to zależy od człeka. Mężczyzna też może być czuły (wiekszość pewnie i tak jest, mam taką nadzieje ;P). Imo nie można uogolniać czegoś z powodu różnej płci (chyba coś słabo stylistycznie to ostanie zdanie, ale przejdzie w tłoku imo xD :P).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz napisalem to co mi sie najbardziej nasowalo z zycia codziennego, nie chcialem sie zaglebiac w niepotrzebne dywagacje, i porownania co jest lepsze :)

Powiem krotko: dla nas lepszy bedzie browar, one wola isc na zakupy... z nasza karta debetowa/kredytowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol niezły ksiądz xD.Na szczeście ja miałem normalnego i tak prowadził lekcje religi, że pomimo tego ze na religie nie trza było chodzić to i tak all byli zawsze :razz:

U mnie to samo było. Jak ten ksiądz zaczął nas uczyć to wszyscy chodzili :wink: (nawet ja :razz:).

Jak się zaczeło z nim gadac to na niektóre tematy miał takie teksty że masakra. Przepraszam bradzo to jest jak najbardziej NORMALNY ksiądz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadajcie sobie na gadu gadu, a nie robicie z forum - chat rodem z onet'u... <_<

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tez... :lol: Czasami mam wrazenie, ze jakbym podszedł do obcej dziewczyny na ulicy z tekstem "Ania! Kope lat!" to mialbym spore szanse :lol: . Znam kilka Ań (tak sie to pisze? :lol: ), nie liczac rodziny:>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...