Skocz do zawartości
Bzusia

Idealna Kobieta :)

Rekomendowane odpowiedzi

jaka wg Was jest idealna kobieta ? czy wogóle istnieje taka ?

 

jakie powinna miec cechy, zalety a moze wady ?

Istnieje. Moja Kasia. :-P I nie jest to pochopne stwierdzenie. Prawie dziewięć lat po ślubie, dziesięć razem.

 

Co do wad i zalet. To jest raczej niedefiniowalne. Dla jednego facecika coś może być wadą, dla innego zaletą.

Przede wszystkim musi być to Coś (świadomie z wielkiej litery), a tego opisać się raczej nie da. :-P

 

 

Nie ma takiej i nie bedzie

:P

Tego juz jestem pewien w 99,999999%

Histeryzujesz, jon. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jest taki dowcip o idealnej kobiecie, ale ze wzgledu na jego wulgarny charakter nie zacytuje go tutaj.

Co do idealnej kobiety to zgadzam sie z jonathan'em, ze nie ma takiej.

metr dwadziescia, plaska glowa, wystajace zeby

 

a tak na powaznie... co to za kolejny glupi watek? kazdy ma inny ideal. przeciez ja na temat mojej Ukochanej moglbym napisac Ci 20 stron tu na forum tylko... po co?

dla mnie ona jest idealna i ja to wiem, czuje, jestem tego pewien. i jestem pewien, ze nie mam zamiaru robic sobie konkurencji poprzez opisywanie jej zalet i tego jaka jest cudowna, coby przez przypadek komus nie wpadlo do glowy rywalizowac ze mna (chociaz i tak bylby bez szans B) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal @Sikor kobieta musi miec to Coś! Ale idealu stu procentowego niema.

Źle mnie zrozumiałeś. To Coś musi zaistnieć między Tobą a Nią. I wtedy można mówić o ideale, subiektywnym oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. To Coś musi zaistnieć między Tobą a Nią. I wtedy można mówić o ideale, subiektywnym oczywiście.

Rozumiem! tylko mi chodzi oto ze zawsze bedzie jakis 0,01% ktore moze nam "przeszkadzac" w naszej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie takie!

Jedna jest cichutka, skromniutka, ma fajne kształty, łatwo dostepna,spełnia moje wszystkie zachcianki, gotowa do działania w każdym momencie, nie odmawia wspólpracy, kiedy chcę odkrywa przede mną całe swoje wnetrze, a kiedy mi sie znudzi to mogę ją wyłaczyć, no i w razie czego ma przycisk "reset"

 

Druga jest trochę drapieżna,tez ma fajne kształty, ale bez bajerów, troche głośna, ale to taka odmiana ;), ja palę, ale jej to nie przeszkadza bo i ona pali (nawet dużo), czasem lubimy zaszalec aż się gumy palą

- moje maszynki :* :D

 

P.S. dobrze, że moja Ania nie czyta tweaka ;)

Edytowane przez sithh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moja niunia ?

hehe nie no powiem wam tak nie ma idealnych ludzi, każdy ma wady, swoje dobre jak i złe strony. A to wszystko zależy od nas i to w bardzo dużej mierze, czy bedziemy akceptować druga połówkę z tymi wadami i odwrotnie, ale przecież można nad wszystkim pracować ??? chyba no nie ---> dążąc...do poprawy i :) No prawie bycia idealnym HE....pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna kobieta:

 

- glowa miss swiata

- jeden cycek dody, drugi pameli anderson

- tylek angeliny jolie

- nogi Sklenarikovej

 

Glupia jak but i najlepiej jakby swietnie gotowala.

Kaeres, a Twoja żona (czy też matka Twego dziecka) czyta Tweak'a :?: :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Kaeres, a Twoja żona (czy też matka Twego dziecka) czyta Tweak'a :?: :twisted2:

nie ma czasu bo gotuje :D

 

sorki, ale nie moglem sie powstrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie takie!

Jedna jest cichutka, skromniutka, ma fajne kształty, łatwo dostepna,spełnia moje wszystkie zachcianki, gotowa do działania w każdym momencie, nie odmawia wspólpracy, kiedy chcę odkrywa przede mną całe swoje wnetrze, a kiedy mi sie znudzi to mogę ją wyłaczyć, no i w razie czego ma przycisk "reset"

 

Druga jest trochę drapieżna,tez ma fajne kształty, ale bez bajerów, troche głośna, ale to taka odmiana ;), ja palę, ale jej to nie przeszkadza bo i ona pali (nawet dużo), czasem lubimy zaszalec aż się gumy palą

- moje maszynki :* :D

 

P.S. dobrze, że moja Ania nie czyta tweaka ;)

Dobre! Vodki mu!.

 

Tak naprawd każdy podchodzi do problemu IDEALIZMU inaczej. Sikor bardzo dobrze napisał, że można idealną nazwać raczej swoją partnerkę niż powiedzmy dziewczynę kumpla albo jakąś kolejną Britnej Szpirs z TV.

Problem jest o tyle skomplikowany i zawiły, bo każdy ma inne poczucie swojej wartości jak i wartości innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi kobietę która przyzna się że jest idealna.

no racja :P nie przyzna sie :P a to dlatego ze nie wie czy jest idealna :P

 

ale kazdy ma swój ideał i KAZDA kobieta jest idealna na swój sposób :) i dla kogo innego :)

 

ja jestem idealna dla swojego faceta :) przynajmiej tak mi mówi hehe

Edytowane przez Bzusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jarhead

Zazwyczaj jest tak :

 

Ładna = Głupia

Brzydka = Mądra

 

czasami uda mi się spotkać i Ładną i Mądrą ale to już wymarły gatunek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...