Skocz do zawartości
r@fik

Coś Dziwnego Dzieje Się Z Moja Grafiką..:(

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, jestem tu nowy i jeszcze nie bardzo wiem jak się poruszać po tym forum Smile, mam problem i nie bardzo wiem jak go opisać :? , otóż dzisiaj na monitorze pojawiły mi sie jakieś dziwne klorowe kreski złozone z takich malutkich kwadracików, boje sie ze mój radeon 9600 po prostu sie zje.. Mad na początku myslałem że może karta się gdzies zruszyła bo jak dzisiaj wyciagalem dysk to niechcacy mogłem o nia zahaczyć..ale sprawdzilem i okazało sie że wszystko jest na swoim miejscu..acha, jak odinstalowałem stery to na niskiej rozdzielczości było ok, później zainstalowałem ponownie i już od 800*600 w góre znowu była lipa :cry: , może ktoś wie co jest grane..będe wdzieczny za każdą podpowiedź.Pozdrawiam

 

Ps. załączam zdjęcie pulpitu zrobione aparatem cyfrowym, w dolnej cześci monitora nad paskiem widać takie kolorowe kreski..post-130920-1137533071_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się bardzo dokładnie karcie, czy nie urwałeś jakiejś części. sprawdź czy karta się nie przegrzewa, jeśli była podkręcana to odkręc. już nic innego mi nie przychodzi do głowy ;][;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przed zahaczeniem było OK,a po zahaczeniu wyskakują te linie

w wyzszym trybie graficznym, to po prostu zepsułeś tego Radka. Albo

cos obtarłeś, albo pcb trochę się wygieło i coś nie styka. To jest czysty objaw

uszkodzenia fizycznego. Ewentualnie udaj się z kartą do znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij kartę z AGP, przyczyśc jakimś spirytusikiem styki, i starannie ją wsadź do końca. Przeczyść złącze od monitora, ono potrafi rózne klocki wprowadzać.

I na koniec: SZUKAJ, bo isteniej gigantyczny temat o 9600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego ze jest gigantyczny temat o 9600 bo cos nie kojarze, po 1 kolego DaRoN to problem ten obejmuje wszystkie karty, bo rownie dobrze moglo mu to sie stac na gfII mx i na x1800xt, po 2 super sie czyta takie gigantyczne topici po 50 stron naprawde, bardzo ciezko jest znalezc cos konkretnego i trwa to bardzo dlugo wiec na przyszlosc loozuj :)

 

Konczac OT to ja bym zrobil tak:

-wyciagasz swoja karte, idziesz do kumpla, wkladasz do jego kompa i sprawdzasz czy problem jest nadal

-wycigagasz karte kumpla i sprawdza ja u siebie

Jesli definitywnie bedzie to wina karty, wez ja wyciagnij i przyjrzyj sie dokladnie elementom na pcb, moze rzeczywiscie cos urwales, jesli tak to popros kogos z forum z taka sama karta o zdjecie tego elementu zebys mogl kupic nowy i wymienic (najlepiej u jakiegos elektronika, albo w servisach komorkowych, no chyba ze sam masz wprawe i checi)

Daj znac jak cos zdzialasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...