Skocz do zawartości
[Dante]

Light Scribe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakupiłem sobie LG'ka GSA-4166B, zainstalowałem LightScribe'a - ale jak go uruchomić? Podczas instalacji nie ma pokazanej ścieżki. Jeżeli mam już wypaloną płytę DVD i po jakimś czasie chcę na niej wypalić etykietę to w jaki sposób mam uruchomić tego LightScribe'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

Kupilem nagrywarke z LS - LiteOn SHW-16H5S

Zainstalowalem Nero 7.0.5.4 wraz z CoverDesigner.

Wypalilem plyte DVD+R LS, przelozylem, uruchomilem Nero Cover Designer..... i co?

 

 

W helpie Nero Cover Designer widzialem szablon LightScribe - nie mam go!

Gdy wszedlem w Plik - Preferencje, to w zakladce LightScribe zobaczylem to:

Dołączona grafika

 

Zainstalowalem rowniez LightScribe Host Software ze strony

http://www.nero.com/nero6/eng/System_Requi...nt_Updates.html

i dalej to samo.

 

Ktos pomoze?

Edytowane przez 2002JSQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

Kupilem nagrywarke z LS - LiteOn SHW-16H5S

Zainstalowalem Nero 7.0.5.4 wraz z CoverDesigner.

Wypalilem plyte DVD+R LS, przelozylem, uruchomilem Nero Cover Designer..... i co?

W helpie Nero Cover Designer widzialem szablon LightScribe - nie mam go!

Gdy wszedlem w Plik - Preferencje, to w zakladce LightScribe zobaczylem to:

Dołączona grafika

 

Zainstalowalem rowniez LightScribe Host Software ze strony

http://www.nero.com/nero6/eng/System_Requi...nt_Updates.html

i dalej to samo.

 

Ktos pomoze?

 

zobacz jeszcze z tym http://www.lightscribe.com/support/index.aspx?id=305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie etykiet LightScribe za pomocą programu Nero Cover Designer

Platforma Windows

 

Uruchom aplikację Nero Cover Designer. Kliknij kolejno polecenia Start->Wszystkie programy->Nero->Labels->Nero Cover Designer.

W menu New Document (Nowy dokument) wybierz opcję LightScribe, jeżeli jest widoczna. Jeżeli nie jest, wybierz opcję Empty Document (Pusty dokument). Kliknij przycisk OK.

Wybierz narzędzie Text Box (Pole tekstowe), klikając jego ikonę, lub wybierz kolejno opcje Object->Insert->Text Box (Objekt->Wstaw->Pole tekstowe) z menu u góry ekranu. Kliknij i przeciągnij wskaźnikiem myszy, aby utworzyć obszar pola tekstowego.

Kliknij dwukrotnie obszar pola tekstowego i wpisz tekst, który ma być widoczny na etykiecie. Kliknij przycisk OK.

Aby dodać własne tło, wybierz opcję Image tool (Narzędzie obrazu) — w tym celu kliknij odpowiednią ikonę lub z menu w górnej części ekranu wybierz kolejno opcje Object->Insert->Image... (Obiekt->Wstaw->Obraz...). Załaduj obraz i wprowadź żądane zmiany.

Po zaprojektowaniu etykiety włóż płytę LightScribe do kieszeni napędu (strona przeznaczoną do wypalenia etykiety powinna być zwrócona w dół) i kliknij opcje File->Print LightScribe Label... (Plik->Drukuj etykietę LightScribe...) w menu w górnej części ekranu.

Wybierz wartość Contrast Level (Poziom kontrastu) i kliknij przycisk Print (Drukuj), aby rozpocząć wypalanie etykiety. Zostanie wyświetlony szacunkowy czas do zakończenia wypalania etykiety oraz pasek postępu. Podczas wypalania etykiety LightScribe na komputerze można wykonywać inne czynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...