Skocz do zawartości
dxmatrox

Opłaca Się?

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chcesz zobaczyc wszystkie testy w nowym marku to TAK :lol2:

 

A tak powaznie to nie wiem jak sie kreci ten GTO ale imo wydajnosc zblizona ,a jak Ci sie nudzi i chcesz sie pobawic nowa grafa to zmieniaj (oczywiscie jezeli nic nie doplacasz) :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz zobaczyc wszystkie testy w nowym marku to TAK :lol2:

 

A tak powaznie to nie wiem jak sie kreci ten GTO ale imo wydajnosc zblizona ,a jak Ci sie nudzi i chcesz sie pobawic nowa grafa to zmieniaj (oczywiscie jezeli nic nie doplacasz) :wink: pozdrawiam

Oczywiście nic nie dopłacam, ten GTO kręci się do 540/1120.

 

Kilka FPS na korzyść której karty? Druga sprawa to przemawia za mną SLI bo na DFI, które wspiera SLI nie odpale CrossFire?:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaj relacje co i jak po zamianie, bo jednak roznie sie maja testy do opini, z checia przeczytam jak sie sprawuje

Mhm...ledwo co uprosiłem kumpla żeby zwrócil mi mojego Connecta..... Fakt na Gf dostaje HDR, SM3.0 ale wydajność jest niższa niż na moim X800GTO@16potoków 500/1000mhz..... Miałem GF'a przez ok 2h i postanowiłem wrócić do Radeona dla tego że jest szybszy, choć szkoda mi tego HDR :(

Edytowane przez dxmatrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm...ledwo co uprosiłem kumpla żeby zwrócil mi mojego Connecta..... Fakt na Gf dostaje HDR, SM3.0 ale wydajność jest niższa niż na moim X800GTO@16potoków 500/1000mhz..... Miałem GF'a przez ok 2h i postanowiłem wrócić do Radeona dla tego że jest szybszy, choć szkoda mi tego HDR :(

a robiłes format po włozeniu GFa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...