Skocz do zawartości
HugoZak

Livebox Tp - Co To?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo bede zmuszony przejśc na Neo, a ze mam 2 kompy w domku bede musial kupic jakis router nowy (stary ma nie ma modemu wbudowanego, ani wejsca usb wan :?).

 

Widze ze TP oferuje jakis Livebox do ktorego laczymy sie bezprzewodowo. Mam pytanie ile komputerow moze korzystać z tego liveboxa/internetu w jednym czasie? Czy to dziala jak router? Co to dokladnie jest i czy 2 komputery beda mogly przez to co jednoczesnie surfowac w necie czy tez grac w CS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem i jakos nie znalazlem odpowiedzi na to ile mozesz jednoczesnie komputerow korzystac z internetu przy uzyciu tego liveboxa? I czy wogole moze korzystac w tym samym czasie wiecej niz jeden komputere z internetu przez to urządzonko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przykładowo moge kupić neo z tym liveboxem oraz spokojnie korzystać we 2 komputery z Internetu w jednym czasie? Czy komputery będą widzieć się na lanie i bedzie można pomiedzy nimi przesyłać pliki ?

DaRo czy jesteś pewien bo nie chce wywalic kasy w błoto :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam zabawy z liveboxem. Wiele nie zyskasz, a placenie dodatkowo 10zl abonamentu to bzdura. z VoIP nie skorzystasz bo TP nie oferuje takiej uslugi i byc moze, jesli wszelkie testy sie powioda (mowili, ze takie prowadza chociaz jakos w to watpie) to udostepnia i ta opcje. Livebox oferuje rowniez odbior TV przez internet, ale o wprowadzeniu tej uslugi chyba nawet nikt jeszcze nie mysli. Sam sprzet jesli kiepskiej jakosci a o mozliwosciach konfiguracji na wlasna reke mozna raczej zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewam tą telewizje przez neta i voip chodzi mi o sam dostep do internetu i mozliwosc grania/sciagania :) Niestety mam tylko jedna mozliwosc i po prostu od lutego musze przejsc na neo :?

 

OK rozumiem ze livebox to zły pomysł wiec chyba zostane przy pierwszym planie i kupie pentagram cerberusa.

 

Powiedzcie mi tylko czym rozni sie ten:

http://allegro.pl/show_item.php?item=82518668

od tego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=81194894

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo bede zmuszony przejśc na Neo, a ze mam 2 kompy w domku bede musial kupic jakis router nowy (stary ma nie ma modemu wbudowanego, ani wejsca usb wan :?).

 

Widze ze TP oferuje jakis Livebox do ktorego laczymy sie bezprzewodowo. Mam pytanie ile komputerow moze korzystać z tego liveboxa/internetu w jednym czasie? Czy to dziala jak router? Co to dokladnie jest i czy 2 komputery beda mogly przez to co jednoczesnie surfowac w necie czy tez grac w CS'a?

 

 

tak "livebox" pozwal korzystac z kilku komputerów, zarówno przewodowo jak i bez przewodowo, nie jest potrzebny zaden AP-ek, jezeli juz go będziesz miał mogę ci pomóc gg 4209279

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie ten livebox to syf w kilku krajach był (tam gdzie jest fracetelecom) i jakoś sie nie przyjoł i wszsystko telecom wysłał do polski jak nie poszło gdzie idziej to unas wcisnie mam nadzieje ze i unas te dziadostwo sie nie przyjmie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie ten livebox to syf w kilku krajach był (tam gdzie jest fracetelecom) i jakoś sie nie przyjoł i wszsystko telecom wysłał do polski jak nie poszło gdzie idziej to unas wcisnie mam nadzieje ze i unas te dziadostwo sie nie przyjmie :D

 

 

 

nikt nikogo nie zmusza do kupna, każdy płaci w/g własnej kasy, to co nie wypaliło u innych nie znaczy ze u nas padnie!, myśle że forum powinno sie zajmowac tematem , podpowiedziami, a nie rozwazaniem i bajaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. jestem zadowolony mam w domu 2 kompy na jednym jest podłączone przez kabel USB a do drugiego idzie przez Wi-Fi i siega ładnie jest to przez sciany jakies 10 metrow moze i zasieg jest dobry albo bardzo dobry wiec uwazam ze warto zainwestowac ; ) a tak wogole to najlepiej wszystko kablem ethernet zrobic wtedy niema nic problemów ;)

Edytowane przez derek-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...