Skocz do zawartości
yotomeczek

Podkręcanie Gf4 (2) Ti4600

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe moja karta, dumny z niej jestem. Ale Yotomeczek jak mogłeś ją zabić myślałem, że oddaje ją w dobre ręce hehe. A jeśli chcesz nastepnego Ti4600 to bierz z rewizją gpu a3. Core sie lepiej na nim kręci . Pozdrawiam

 

tylko skąd takiego wyrwać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej musisz pogadać, ze sprzedającymi GF4600, żeby sprawdzili w Riva Tunerze czy pisze Ti4600 (a2) czy (a3). Podobno a3 chodzą nawet do 390MHz na rdzeniu. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej musisz pogadać, ze sprzedającymi GF4600, żeby sprawdzili w Riva Tunerze czy pisze Ti4600 (a2) czy (a3). Podobno a3 chodzą nawet do 390MHz na rdzeniu. Powodzenia

Ja mialem Albatrona Meduse Turbo1 128Mb na Pcb z Ti4600 na rdzeniu A3, kurcze poezja byla wszystkie zwykle 4200 sie kryly... na codzien pasywnie 300/650 chodzil :)

 

Jak cos moge zapytac sie kolegi czy nie chce odsprzedac bo ma ja odemnie juz dosyc dlugo :)...

 

Ps. jest w niej lekko przeszlifowany rdzen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Albatrona Meduse Turbo1 128Mb na Pcb z Ti4600 na rdzeniu A3, kurcze poezja byla wszystkie zwykle 4200 sie kryly... na codzien pasywnie 300/650 chodzil :)

 

Jak cos moge zapytac sie kolegi czy nie chce odsprzedac bo ma ja odemnie juz dosyc dlugo :)...

 

Ps. jest w niej lekko przeszlifowany rdzen :)

spytaj :D

jakie tam memki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...