Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 6.1 :)

Rekomendowane odpowiedzi

czy przed zainstalowaniem nowych driverow wywalacie stare jakims driver-cleanerem lub czyms w tym stylu? :)

 

wieczorem zobacze jak sie sprawuja extreme ati.

 

edit:

$kubi: ok, nie bylo tego pytania ;)

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.1 Softmody niespisaly sie na mojej starej 15 bo w CCC niemoge znalesc odpowiednich opcji konfiguracji i obra jest koslawy :(

Ale problem zostal latwo rozwiazany : kupilem LCD 17 :) i teraz dopiero potestuje :)

Edytowane przez luki_pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie dlaczego nie było Omeg 5.13?

I decided to skip the Catalyst 5.13 drivers and went directly to the 6.1, Why? well, there where no major changes from 5.13 to 6.1, so I waited for the official version to be released and use that instead (I had the beta for a while).

5.13 nie ma bo autor sterownikow stwierdzil ze roznice miedzy 5.13 a 6.1 sa znikome i lepiej poczekac na wersje 6.1 [ktora mial juz troche wczesniej (v.beta)]

 

 

btw. ja wzrostu wydajnosci nie zauwazylem cat5.13 = omega 6.1 jedyna roznica to brak CCC w omega drivers :}

Edytowane przez Fa!th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że nie ma CCC, ja tam wolę CP icon_wink2.gif Lubię prostotę.

Ja też a w dodatku ten CCC zwalniał mi kompa :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie z ciekawości Catalyst 6.1 na R9200 i masakra:]...spadek w Area 51 i GTA: SA o jakieś 5fps;/ ... wróciłem do 5.12. Omegi też nienajlepsze, może nowsze stery będą lepiej dopracowane, aczkolwiek po R9200 niewiele można się teraz spodziewać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu cos dla was panowie :) Najnowsze XtremeG WarCats 6.1 pierwsza edycja w nowym roku :)

Zmiany :

Changes in XG WarCat 6.1 :

 

-Fixed some installation problems; naprawiono pare bledow dotyczacych instalacji

-Updated tweaks; Najnowsze ulepszacze

-Performance optimizations; Zoptymalizowane pod katem wydajnosci

-Adaptive Anti-Aliasing support. obsluga Adaptive AA

-3:2 Pulldown has now been enabled; ?? :P

 

DOWNLOAD XG WARCATS 6.1 :) :) :)

 

podziekowania przyjmuje :) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie z ciekawości Catalyst 6.1 na R9200 i masakra:]...spadek w Area 51 i GTA: SA o jakieś 5fps;/ ... wróciłem do 5.12. Omegi też nienajlepsze, może nowsze stery będą lepiej dopracowane, aczkolwiek po R9200 niewiele można się teraz spodziewać:)

Ja tez zainstalowalem sobie Omegi 6.1 na radku 9200. W 3DMarku 03 spadek o ok 20 pkt, w 3DMarku01SE spadek ok 200pkt w stosunku do Softmodow 5.11, ale w marki nie gram :) w NfS MW plynniejsza grafika i mniej zwiechow, FarCry tez lepiej chodzi wiec na razie je zostawiam sobie do dalszego testowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz WarCaty 6.1.

na razie spisują sie spoko. poprzednie mialem catalysty 5.costam :P i zauwazylem poprawe jakosci obrazu na TV-outcie bo czasami z niego kozystam. maly spadek w markach 2001.

 

pytanie: czy da sie tu przywrocic jakos te ztare zakladki we wlasciwosciach ekranu? jakos nie przepadam za tym calym CatalystControlCentre :P no i jeszcze wymaga dodatkowo .NET framework :/ blee

z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

kozaki ale pewnie do kart z serii X8xx i X 1xxx ale czy te warcatsy sprawdzają sie w starszych kartach.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak w tych warcastach moge zmienic wszystko z "jakosci na wydajnosc" bo mi zniknela zakladka we wlasciwosciach ekranu od tego

 

thx z gory za pomoc

 

edit: Natomiast jak probuje wlaczyc ATI CatalystControlCentre to wywala mi taki blad (reinstalacja nie pomaga):

 

Dołączona grafika

Edytowane przez najt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkim sie te CCC tak dlugo otwiera? czy to tylko ja mam cos nie tak? :|

zanim sie pokaze to musze z pol minuty czekac (niby niedlugo ale jak na efekt klikniecia to baaardzo dlugo). TIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...