Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 6.1 :)

Rekomendowane odpowiedzi

czy wszystkim sie te CCC tak dlugo otwiera? czy to tylko ja mam cos nie tak? :|

zanim sie pokaze to musze z pol minuty czekac (niby niedlugo ale jak na efekt klikniecia to baaardzo dlugo). TIA.

Tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery bardzo spoko lepsze od seri 5.XX z warcatsow nawet na moim radziu . Tylko niewiem czemu niemoge zainstalowac CCC bo podczas instalacji jakis blad wywala ( eror i jakies cyferki) macie cos na to ??? W smarkach tak samo tylko 01spadek w grach nieco lepiej ( farCry , GUN) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica między Extreme GT 1.6.1 a warcatsami u mnie 40pkt w marku 03

ale strasznie porypana instalacja ich może dlatego że robiłem to pierwszy raz... to jest ich chyba wada ;)

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też a w dodatku ten CCC zwalniał mi kompa :blink:

A ja miałem od 10 do ponad 30% mniejszą wydajność na CCC i dawałem nawet screeny pokazujące dodatkowo spadek jakości, po wywaleniu i instalacji ControlPanel wszystko w normie ( Catalyst 6.1 ale ControPanel z 5.11 )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zainstalowałem WarCaty 6.2 - wcześniej miałem Catalysty 6.2

Nie używam CCC ani CP a jedtnie ATTool.

Sterowniki odinstalowywuje i instaluję jak należy czyli usuwam stare i czyszczę programem DC PRO.

Przetestowałem je w grze Forgotten Battles + Ace Expansion Pack + Pacific Fighters (gra OpenGL )

Ustawienia dla obu wersji sterowników były identyczne, testowany fragment gry również.

Nie było różnicy nawet 2 klatek !

Z założenia nie gram w 3D Marki B) więc nie wiem jak tam jest różnica ale dla mnie te sterowniki to pic dla naiwnych.

Pozdrawiam i życzę przyrostu kolejnych 20pkt/3000 w 3DMarkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Z ciekawości zainstalowałem WarCaty 6.2 - wcześniej miałem Catalysty 6.2

Nie używam CCC ani CP a jedtnie ATTool.

Sterowniki odinstalowywuje i instaluję jak należy czyli usuwam stare i czyszczę programem DC PRO.

Przetestowałem je w grze Forgotten Battles + Ace Expansion Pack + Pacific Fighters (gra OpenGL )

Ustawienia dla obu wersji sterowników były identyczne, testowany fragment gry również.

Nie było różnicy nawet 2 klatek !

Z założenia nie gram w 3D Marki cool.gif więc nie wiem jak tam jest różnica ale dla mnie te sterowniki to pic dla naiwnych.

Pozdrawiam i życzę przyrostu kolejnych 20pkt/3000 w 3DMarkach

nivea a jaką masz grafe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...