Skocz do zawartości
kuba.sz.

Mercury Kob 693a Fcsx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce zmienic mojego poczciwego Celerona 800MHz na jakiegos mocniejszego. Wgralem do mojej plyty Mercury KOB 693a FCSX nowy BIOS i teraz obsługuje mnoznik 11. Czy moja plyta obsluzy Celerona 1100 11x100 1.475v? Rozchodzi mi sie o to napiecie. Jak nie to moze kupic P3 1100MHz 11x100 1.75v. P3 jest duzo wydajniejszy, ale czy moja plyta obsluzy znowu 1.75v? Dodam ze moj Celek ma 1.7v. Mam SDRAM PC100 wiec FSB 133 raczej odpada.

 

Ps. A moze jest tak ze ta plyta sama sobie wybiera napiecie odpowiednie dla rdzenia bez zadnych ustawien? W BIOSie nie ma opcji zmiany napiecia. Wszedzie pisze ze ta plyta obsluguje Celerony i P3 i Via C3. (wiec teoretycznie obsluzy te procki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez P3 i Celeron sa na S370, wiec po co przejsciowka?

 

//edit: dobra teraz juz wiem ze nie kupie Celerona. Teraz chodzi mi konkretnie o P3. Czy on pojdzie? Chodzi mi o napiecie.

 

//edit2: chcialem tez podkrecic mojego proca ale wyciagal tylko 800@896 na FSB 112 a jak wrzucilem FSB 124 to nie chcial wstac. Pozniej zresetowalem BIOS zworka i probowalem dac FSB 133 :) od razu zworką na plycie ale tez nie chcial wstac. Dalej juz nie bawilem sie bo mam RAM PC100 i sie balem ze go spale.

Edytowane przez kuba.sz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...