Skocz do zawartości
Grees

Call of Juarez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Mam takie pytanie - jeżeli ktoś ma 7300 GT to na jakich sterach gra chodzi wam najlepeij? Ja mam na najnowszych NGO a karta pracuje na 680/860 i na SM3.0, cieniami na medium i resztą na maksa chodzi dobrze. Chciałbym jednak dać cienie na maksa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Przestawiłem cienie na LOW ale za to wszystko inne na dosłownego maksa - chodzi pieknie i wygląda świetnie. Mi to pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie cienie dałem na off :) po co się męczyć :P. Pograłem dłużej kilka epizodów za mna i powiem REWELKA. Ja nie wiem na co niektórzy narzekają :/ Przecież ta gra tak wciąga, taki klimat!! Co tu dużo pisać szukacie klimatu/fabuły jak w Mafii ? Max Pyne ?? To trafiliście w 10 :) Call of Juarez jest właśnie dla takich ludzi. Także Kaeres zmieniaj sprzęt :P. Jak w takich grach najważniejsza jest fabuła/klimat i... dźwięk :) tak dźwięk. Muzyka jest przepiękna, aktorzy dobrani perfekcyjnie. Także miłej zabawy :). Dawno takiej gry nie było. Techland dobra robota!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rozdziałce 800x600 czy 1024x768?? bo jeśli w 1280x1024 to chyba sobie jaja robisz z ta płynnością :lol:

Hm wiesz ,nawet z włączonymi cieniami na LOW ,u mnie na 6600GT (pożyczony) skakało równo w niektórych momentach. Np. w mieście albo było parę momentów jak się jechało na koniu to miałem ze 2-3 klatki. Także jakoś nie wyobrażam sobie by 7300 GT sobie poradził z jeszcze większymi rozdzielczościami i do tego cienie a reszta na max. Skoro ludziom na lepszych kartach chodzi też nie zawsze tak płynnie jak powinno.

 

Ojejku zgodzę się z tobą ,ale poza AI przeciwników. ;) Muzykę to sobie zgrałem osobno ,bo jest tak dobra i klimatyczna. Fajne efekty głębi polai czy rozmycia obrazu jak jest upał (np. ostatnia misja z Billym w forcie Juarez). Naprawdę świetnie się to prezentuje i nie ma czego się wstydzić. Ktoś chętny na multi. Może być przez Hamachi jak ktoś nie ma zew IP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm wiesz ,nawet z włączonymi cieniami na LOW ,u mnie na 6600GT (pożyczony) skakało równo w niektórych momentach. Np. w mieście albo było parę momentów jak się jechało na koniu to miałem ze 2-3 klatki. Także jakoś nie wyobrażam sobie by 7300 GT sobie poradził z jeszcze większymi rozdzielczościami i do tego cienie a reszta na max. Skoro ludziom na lepszych kartach chodzi też nie zawsze tak płynnie jak powinno.

 

Ojejku zgodzę się z tobą ,ale poza AI przeciwników. ;) Muzykę to sobie zgrałem osobno ,bo jest tak dobra i klimatyczna. Fajne efekty głębi polai czy rozmycia obrazu jak jest upał (np. ostatnia misja z Billym w forcie Juarez). Naprawdę świetnie się to prezentuje i nie ma czego się wstydzić. Ktoś chętny na multi. Może być przez Hamachi jak ktoś nie ma zew IP ;)

Heheheh właśnie teraz dokładnie zobaczyłem po Twoim napisaniu że koleś ma 7300GT :lol: :lol: Ja myslałem (źle przeczytałem) ze 7600GT B-) W takim razie powiedzmy NIE! sciemniaczom!!

 

7300GT SM 3.0 wszystko na max oprócz cieni - już nawet nie ważne jaka rozdziałka i tak KOŃ by sie usmiał :lol: :lol: :lol: ah ta ułańska fantazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Heheheh właśnie teraz dokładnie zobaczyłem po Twoim napisaniu że koleś ma 7300GT :lol: :lol: Ja myslałem (źle przeczytałem) ze 7600GT B-) W takim razie powiedzmy NIE! sciemniaczom!!

 

7300GT SM 3.0 wszystko na max oprócz cieni - już nawet nie ważne jaka rozdziałka i tak KOŃ by sie usmiał :lol: :lol: :lol: ah ta ułańska fantazja ;)

Wiesz to zależy od punktu patrzenia może nie którym 5 FPSów starcza by było płynnie :lol:

 

Wgrałem sobie drugi raz demko za pierwszym razem nie zrobiło na mnie wrażenia a teraz o dziwo nawet bardzo.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm wiesz ,nawet z włączonymi cieniami na LOW ,u mnie na 6600GT (pożyczony) skakało równo w niektórych momentach. Np. w mieście albo było parę momentów jak się jechało na koniu to miałem ze 2-3 klatki.

To nie wina karty tylko proca , gierka jest extremalnie procesorowa

 

Klatki w mieście - 1800mhz 17fps , 2400mhz 27fps , poza miastem bez oc proca gierka płynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra jak ktoś ma jakieś objecje do mojego 7300GT to proszę zajrzeć do tematu o tej karcie. Ja nie mam 7300GT tylko 7300GT GALAXY a to spora róznica ;) Standardowe takty to 500/1400 a u mnie chodiz tak jak w sigu więc proszę bez jaj - chodzi pieknie na 1024x768 (bo mam LCDka 15' niestety) SM 3.0 i wszystko oprócz cieni na maksa.

 

Jak ktoś nie wierzy to zapraszam - ktos ma blikso do mnie to pokażę :P

 

PS: Macie w sigu mój wynik z smarka 2003 jak się tym jaracie ;)

 

Przyłączam się do sprawy muzyki - miodzio ;)

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak ktoś ma jakieś objecje do mojego 7300GT to proszę zajrzeć do tematu o tej karcie. Ja nie mam 7300GT tylko 7300GT GALAXY a to spora róznica ;) Standardowe takty to 500/1400 a u mnie chodiz tak jak w sigu więc proszę bez jaj - chodzi pieknie na 1024x768 (bo mam LCDka 15' niestety) SM 3.0 i wszystko oprócz cieni na maksa.

 

Jak ktoś nie wierzy to zapraszam - ktos ma blikso do mnie to pokażę :P

 

PS: Macie w sigu mój wynik z smarka 2003 jak się tym jaracie ;)

 

Przyłączam się do sprawy muzyki - miodzio ;)

Ok najprościej będzie jak dasz screena z frapsem włączonym, tak gdzieś w lesie np. Wtedy zobaczymy ile masz naprawde FPS.

 

Co do 3Dmarka to ja mam na swojej karcie o 4.000 punktów więcej (w 2005 pewnie jeszzcze bardziej odskakuje od Ciebie) i gierka widac że się czasmi męczy.

 

Ale dobra koniec tematu. uważaj soobie 20FPSów za płynne. Nie ja gram, nie moja sprawa. Tylko nie wciskaj ludziom kitu na ogólnopolskim forum, bo przez to zaniżasz jego poziom :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7600gs galaxy ktory jest ciutke wolniejszy od 7600gt i nie moge powiedziec zeby gralo sie plynnie - musialem zjechac do 800x600 cienie med/all na maksa i jakos mozna bylo grac. Na takich ustawieniach w 1024x768 to w lesie (najczesciej, ale w miastach i innych miejscach) spadalo do 10 klatek jak nie mniej (gram bez frapsa), a jak sie koniem jezdzilo i do krolikow strzelalo to wole przemliczec jaka 'plynnosc' wtedy mialem [;]

Moze lepiej ci chodzi przez wieksze oc procka? Ale 200 mhz by robilo taka roznice?

BTW - ustaw sobie 800x600 to dopiero zobaczysz co to plynnosc.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

@lukk

Nie mam zamiaru zaniżać poziomu tak dobrego forum jak PurePC.

 

Nie rozumiem jednak tej reakcji - "koleś ma 7300GT" itp. Co to ma znaczyć?! Karta jest aż tak słaba? Sorki ale każdy ma to na co go stać - ja mam 7300GT Ty masz 7800GT a ktoś inny ma GF2 i nikt nie jest tu gorszy (bo takie miałem wrażenie jak czytałem poprzednie posty).

 

Druga sprawa - ciekaw jestem cyz potrafisz wykorzystać całą tą moc drzemiącą w twoim kompie w czymś innym niż gry.

 

Nie mam zamiaru zarzucac tutaj żadnymi screenami z frapsem w tle - gram dla przyjemności a nie dla pobijania rekordu FPS w grze. Jeżeli widzisz różnicę pomiędzy 60 a 200 FPS (przykładowo) to twoja sprawa. Ja gram i uważam że gra chodzi PŁYNNIE, jest to moja ocena i nikt mnie nie przekona że tak nie jest - leję na przyjętą regułę że 32 FPS i więcej = płynna gra, dla mnie ścinanie się to bardzo mozne zaciachy albo pokaz slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk

Nie mam zamiaru zaniżać poziomu tak dobrego forum jak PurePC.

 

Nie rozumiem jednak tej reakcji - "koleś ma 7300GT" itp. Co to ma znaczyć?! Karta jest aż tak słaba? Sorki ale każdy ma to na co go stać - ja mam 7300GT Ty masz 7800GT a ktoś inny ma GF2 i nikt nie jest tu gorszy (bo takie miałem wrażenie jak czytałem poprzednie posty).

 

Druga sprawa - ciekaw jestem cyz potrafisz wykorzystać całą tą moc drzemiącą w twoim kompie w czymś innym niż gry.

 

Nie mam zamiaru zarzucac tutaj żadnymi screenami z frapsem w tle - gram dla przyjemności a nie dla pobijania rekordu FPS w grze. Jeżeli widzisz różnicę pomiędzy 60 a 200 FPS (przykładowo) to twoja sprawa. Ja gram i uważam że gra chodzi PŁYNNIE, jest to moja ocena i nikt mnie nie przekona że tak nie jest - leję na przyjętą regułę że 32 FPS i więcej = płynna gra, dla mnie ścinanie się to bardzo mozne zaciachy albo pokaz slajdów.

Płynność to pojęcie względne a tak to masz zupełną rację :) Jednego cieszy 25 fps a innego wkurza 60 fps i kupuje 7900gt ;P

 

Ja dzisiaj zainstaluje gierke i powiem jak u mnie chodzi... Skoro niektórych tak to podnieca to zarzuce screenami z frapsa. Przygotujcie chusteczki ;>

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk

Nie mam zamiaru zaniżać poziomu tak dobrego forum jak PurePC.

 

Nie rozumiem jednak tej reakcji - "koleś ma 7300GT" itp. Co to ma znaczyć?! Karta jest aż tak słaba? Sorki ale każdy ma to na co go stać - ja mam 7300GT Ty masz 7800GT a ktoś inny ma GF2 i nikt nie jest tu gorszy (bo takie miałem wrażenie jak czytałem poprzednie posty).

 

Druga sprawa - ciekaw jestem cyz potrafisz wykorzystać całą tą moc drzemiącą w twoim kompie w czymś innym niż gry.

 

Nie mam zamiaru zarzucac tutaj żadnymi screenami z frapsem w tle - gram dla przyjemności a nie dla pobijania rekordu FPS w grze. Jeżeli widzisz różnicę pomiędzy 60 a 200 FPS (przykładowo) to twoja sprawa. Ja gram i uważam że gra chodzi PŁYNNIE, jest to moja ocena i nikt mnie nie przekona że tak nie jest - leję na przyjętą regułę że 32 FPS i więcej = płynna gra, dla mnie ścinanie się to bardzo mozne zaciachy albo pokaz slajdów.

Ależ ja nie uważam że jesteś gorszy!! :blink: :blink: No co Ty. Nie chodzi mi o to że masz 7300GT, tylko o to że

Przestawiłem cienie na LOW ale za to wszystko inne na dosłownego maksa - chodzi pieknie i wygląda świetnie.

. Nie pisz że chodzi pieknie! Bo to jest NIEMOŻLIWE. Ja na swoim sprzecie mialem czasami kiepski FPS (1280x1024 SM 3.0 reszta na max oprócz cieni - tak jak Ty).

 

Ja tu widze z kolei z Twojej strony hmm (żebys znowu nie odebrał źle :? ) wstyd? Sztuczne zawyżanie wydajności posiadanej karty, aby podwyzszyć swoje samopoczucie?? Nie wiem. Ja tak odbieram takie rzeczy jak ktoś pisze że mu śmiga w max detalach na kartach, które nigdy by nie podołały.

 

Różnicy między 60 a 200FPS nie wiedze i mi zwisa. Ale juz róznice między 14FPS a 30 widze i każdy by widział. Ale jak Ty nie chcesz widzieć to przecież Twoja sprawa. Jeśli dla Ciebie ścinanie to 1-2 FPSy to znowu Twoja sprawa. Ale nie wprowadzaj ludzi w bład. Potem wejdzie taki Kowalski Jasiek na purepc, zerknie do tematu o CoJ, patrzy na Twojego posta i biedak kupi 7300GT aby pograć w max detalach :? Chyba troszke nie fair prawda?

 

ok koniec OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Wszystko pięknie i ładnie ale dlaczego w mieście mam tak drastycznie mało fps ? Jak widać w terenie mam średnio ponad 40 fps a w mieście jak grałem to od 15-24 fps :/

 

Gierka ogólnie fajna ale według mnie troche za dużo strzelania a pozatym nie kręcą mnie takie klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra dajmy temu spokój.

 

Mówię że dla mnie pięknie czyli mi pasuje tak jak chodzi ;) , chociaż przyznam że w mieście i przed maistem to pięknie już nie jest ;)

 

Nie mam zamairu sztucznie zawyżać wydajności karty - i to i to żadko gram w gierki 3D, teraz gram w CoJ bo gierka ma klimat, bez tego nie grałbym w to.

 

Ale jak powiedział lukk koniec OT - to nie temat o mojej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwym żeby gra nie wykorzystywała SLI :| ? Bo skoro LukasAMD gra na takich detalach jak ja no to ehh :/ A pozatym widzieliście jak ja gram bo dałem wyżej screeny a wydaje mi się, że na moich gf'ach powinno to trochę lepiej śmigać... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwym żeby gra nie wykorzystywała SLI :| ? Bo skoro LukasAMD gra na takich detalach jak ja no to ehh :/ A pozatym widzieliście jak ja gram bo dałem wyżej screeny a wydaje mi się, że na moich gf'ach powinno to trochę lepiej śmigać... <_<

 

wykorzystuje wykorzystuje 2335348[/snapback]

Kto ma z grajacych w COJ GeForce z serii 6xxx ? (juz prosciej sie zapytac nie moge).

wpadłem na pewien pomysł, ale nie wiem czy się uda - ale zawsze warto spróbować :)

 

w głównym katalogu gry jest plik r_device.scr edytuj go i znajdź Twoją kartę - najlepiej zmień to zarówno dla GF'a 6600, 6200 jak i 6600 GT

w pliku dwa razy jst zapisany 6600 gt, dwa razy 6600 oraz 4 razy 6200 pod róznymi wersjami - jak popatrzysz na to, to powinieneś sobie z łatwością poradzić i wymusić najwyższy tryb shadera czyli "VideoLevel(2)"

 

daj znać czy sie to udało :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram 1024x768 wsio max tylko cienie LOW i 1024 shadow maps.

Gra chodzi plynnie chociaz spadki sa ale napewno szybciej chodzi od Gothica 3 i OBliviona:D

Najnizszy fps jaki zanotowałem to 21 fps (logi) aktualnie proboje sie dostac na pociag:D gra wciaga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupil orginala , zmusil sie ponoc aby przjesc cala gre :)

tydzien temu pozyczyl mi gre :) znudzila mi sie po godzinie grania

 

Co jak co ale nasi potrafia zrobic gre

chyba tak jak i potrafia rzadzic krajem :)

 

pepiki 5 milionowy kraj i maja 2x wieksze osiagniecia na tym polu

czyzby u nas sami kulawi programisci ??

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...