Skocz do zawartości
Grees

Call of Juarez

Rekomendowane odpowiedzi

Na 6600 GT (nie mój niestety)... tekstury jak na te wymagania są dla mnie słabe i tyle ;) Co do ostatniego to nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem . Jak przejdziesz bokiem obok jakiegoś rewolwerowca to Ciebie nie zauważy ale ludzkie oko może dostrzec kątem oka (zwłaszcza że przechodziłem baardzo blisko niego...) poza tym w samym mieście nie raz wychodziłem jak gość stał i patrzył się w moją stronę tyle że był trochę oddalony, i mnie nie widział... :|

w tej kwestii bardziej smiac mi sie chcialo z tego ze jesli cie zauwaza, wystarczy na chwile sie schowac, az sie prosilo by zeby ktorys sie ruszyl w moim kierunku zeby sprawdzic np. albo chociaz troche podejsc a ci po chwili stwierdzaja ze uciekles :/ dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nikt sie nie czepia do serii splinter cell ze Sam Fisher ma noktowizor ktory sie swieci a mimo to go nie rozpoznaja, nie wspomne o tym ze wystarczy wejsc w maly cien zeby byc NIE WIDOCZNYM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczełem grać. W końcu ktoś zrobił coś dla Pata_Garretta :-P . Ale wracając do tematu gra mi się bardzo podoba. Na mym config nie ma zczytywania z dysku i chodzi płynnie 1280/1024. Szkoda tylko, że AA nie ma.

Edytowane przez Pat_Garrett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nikt sie nie czepia do serii splinter cell ze Sam Fisher ma noktowizor ktory sie swieci a mimo to go nie rozpoznaja, nie wspomne o tym ze wystarczy wejsc w maly cien zeby byc NIE WIDOCZNYM.

Tak owszem ,grałem w SC i sam się o tym przekonałem. To są właśnie takie niedoróbki ,które nie przeszkadzają w samej grze ,ale IMO troszkę drażnią. Nie wpływa to zbytnio na grywalność ,ale jest nieco łatwiej wiedząc że praktycznie możesz swobodnie wyjść z ukrycia i po chwili zniknąć niczym Frodo z Władcy Pierścieni. Przecież jak ciebie widzi to powinien zawołać innych i ciebie osaczyć... a on coś tam mówi: "kto tam?" itd. włącza się motyw muzyczny ostrzegający przed zagrożeniem i wystarczy że schowasz się za skrzynią czy za krzakiem , kucniesz ,a bandyta nagle przestaję się tobą interesować. Jakbyś wyparował. Grywalność jest ,ciekawa fabuła jest , muzyka niczym z filmów z Johnem Wayne'm -jest ,ale cała reszta jest niedopracowana... i kłuje w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nikt sie nie czepia do serii splinter cell ze Sam Fisher ma noktowizor ktory sie swieci a mimo to go nie rozpoznaja, nie wspomne o tym ze wystarczy wejsc w maly cien zeby byc NIE WIDOCZNYM.

czytalem kiedys wywiad z tworacmi SC i twierdzili ze ten swiecacy noktowizor jest po to aby sie orientowac w ciemnosci gdzie znajduje si epostac Sam-a (ulozenie ciala), i zgadzam sie z nimi, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pozno ale tez sie wypowiem co do giercy ;-)

Wlasnie ja skonczylem ,gralem na medium i powiem ze niebyla trudna B-) . Ogolnie gierka naprawde wypas , Polacy sie naprawde postarali. Muzyka podtrzymuje prawdziwy klimat dzikiego zachodu , grafika rowniez jest swietna - gralem na 1024x768 medium / high bez aa. Postacie ladnie wykonane - zwlaszcza twarze , lokacje - full wypas. Strzelaniny mozna zaliczyc do bardzo efektownych , arsenal broni tez na mnie zrobil ogromne wrazenie (wg mnie bardzo ladnie odwzorowane pukawki). Podobal mi sie efekt dalekozrocznosci i krotkowzrocznosci (wiem ze to nie to , ale nie mam pojecia jak sie to fachowo nazywa ;-) , czyli jak w przyblizeniu kamery patrzymy na obiekty dalej to te ktore sa blizej widzimy zamazane i na odwrot.

Fabula mimo tego ze typowa klasyczna jak na westerny to jak dla mnie spoko.

Mowa ludkow mi sie rowniez spodobala - taka typowo wsiurska jak to w tamtych "kałbojskich" czasach :-) . Co do inteligencji przeciwnikow: hmm no faktycznie jest czasami troche smieszna jak juz inni wczesniej wspomnieli.

 

Ja postawie bez zawachania 9++ / 10 , szkoda tylko ze gra taka krotka.

 

PS.Mimo tego ze ukonczylem gre to mam ochote przejsc ja drugi raz :D

PS2, ktos zebral wszystkie secrety bo ja sie kapnalem w 1/4 gry ze mozna to zbierac , jak sie znajdzie wszystkie to cos sie stanie?

PS3. wiem ze text ni skladu ni ladu , ale dzisiaj jestem konkretnie zmeczony...

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobal mi sie efekt dalekozrocznosci i krotkowzrocznosci (wiem ze to nie to , ale nie mam pojecia jak sie to fachowo nazywa ;-) , czyli jak w przyblizeniu kamery patrzymy na obiekty dalej to te ktore sa blizej widzimy zamazane i na odwrot.

To się nazywa Depth of Field ;) Wygląda naprawdę nieźle ,ale niestety na 9800 PRO tego nie mam ,dlatego pożyczyłem 6600 GT by to ujrzeć. Co do arsenału broni ,to może i jest odwzorowana ,rewolwery ,strzelby ,ale jest tego mało. Raptem 2 rodzaje rewolwerów znalazłem w grze... a jak wiadomo było ich znacznie więcej. Mało to oglądałem westernów jak jakiś samotny jeździec przyjeżdżał do miasta i wchodził do sklepu z bronią ,a tam z 20 rodzai rewolwerów do wyboru ;) Każdy czymś się różnił.

 

LPKorn3324 Brak optymalizacji to jest ta reszta i to w zupełności mi wystarczy by ocenić grę niżej... czyli 8/10

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,rewolwery ,strzelby ,ale jest tego mało. Raptem 2 rodzaje rewolwerów znalazłem w grze... a jak wiadomo było ich znacznie więcej.

Ja znalazlem chyba 5 albo 6.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dwa jednostrzalowce , jeden taki maly z bebenkiem na 6 pociskow co po jednym strzale kasuje odrazu kolesia :-) , 2 albo 3 rodzaje zwyklych rewolwerow , no i ten zloty konkret na koncu co go zdobywamy po zabiciu Juareza. Do tego dubeltowka , obrzyn (nie wiedzialem ze takie cos juz wtedy znali) ,snajperka ,łuk , winchester - wedlug mnie wystarczajaca ilosc :-) W sumie w tamtych czasach to chyba nic wiecej nie mieli ,w kazdym badz razie fajniej sie strzela ze starych armat niz z m4 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobic w epizodzie z pociagiem ktory stoi na drewnianym moscie widac tylko lokomotywe i jeden planacy wojskowy wagon koles wczesniej powiedzial cos ze trzeba strzelac w jakeis belki na drzwiach czy cos takiego i mowil cos o jakies skale z ktorej mozemy to zrobic ale nigdzie sie tam nei da wejsc i belek tez zadych nie widze obstrzelalem caly wagon i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz o tym.

Musisz cofnac sie ta mgdzie stal minigun na wagonie, za nim jest sciezka ktora cie zaprowadzi nad te skale i z tamtad bedzie widac belke ktora bedziesz mogl zestrzelic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie ja. Nadal stwierdzam,że gra jest niedopracowana-skąd się biorą takie wymagania sprzetowe gry???? Kojoty-pieski,żmijki.... rozbrajają. Tak, jak juz wczesniej się wypowiadałem gra ma świetną fabułę, ale ...najwięcej niedoróbek i ciulowego grania jest przechodząc gejuszem, którego wszyscy widzą i nikt nie widzi....hehehe. PADRE natomiast nadaje emocji grze-super!!! i tylko dzięki niemu chce mi sie grac w ta grę dalej. VIII epizod. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile i powiem tak szkoda że nie można właczyć hdr i aa jednocześnie ... <_<

shader model 3.0 w tej grze wygląda świetnie ale osobiście wybrałem 2.0 i aa x4 bo nie lubie schodków na ekranie :lol:

Za grafe CoJ ma u mnie duży + cienie i inne bajery wywarły na mnie pozytywne wrażenie ;)

Dołączona grafika

Ale za to inteligencja przeciwników stoi na bardzo wysokim poziomie ... :lol2: Grając w gre kilkanaście minut zauważylem jeden bug mianowicie przy tej chatce szalonego starca ;) tam gdzie trzeba zdobyć ammo do guna ... raz wszedlem do niej zabralem ammo pojawila sie cut scenka i nagle kamera zamiast obrócić sie w strone wody obrócila sie w strone ściany starzec mnie zabil i po chwili mialem już ammo w rewolwerze :blink: podejrzewam że takich bugów jest niestety więcej ...

Gra i silnik jest niestety niedopracowany co psuje ogólny wizerunek CoJ.Cuż pozostaje jedynie czekać na jakiś patch ...

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, grało mi się bardzo przyjemnie, co się zdarza bardzo rzadko z obecnymi grami. Jedny co często waliło po oczach (przynajmniej mnie) to animacje postaci, niektóre animacje są cieniutkie. Gra ogólnie jak dla mnie 9/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten framerate i zaciachy są przerażające :P Szkoda że gościu nie podał na czym gra.

Ja uzywajac swojego mozgu wydedukowalem, ze to jest film w zwolnionym tempie.

Z drugiej strony moze nie zajarzyl moj przepotezny mozg, ze rzucasz ironia (daje Ci furtke).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że to mój filmik (robiony na kompie z podpisu) i rzeczywiście jest w zwolnionym tempie i specjalnie są wprowadzone pauzy (aby spowolnić akcję). W rzeczywistości gra chodzi bardzo płynnie - 40FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna aczkolwiek na słabszym sprzęcie, czyt. moim, gra się tragicznie. Już nie chodzi o fps bo do 30czasem skoczy, ba nawet więcej. Ale ustawienia grafiki minimum ;/ i obraz jest tragiczny :( Poza tym nie wiem czemu nie mogę się do niej przyciągnąć, grafika to nic, ale gram czasami...z nudów :> Zmuszę się jeszcze, może akcja się rozwinie (gram już pastorem). Ale ja daje jej conajwyżej 7/10 za przynajmniej początkowy brak grywalności i "tego czegoś" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mi też zwalnia ale dochodzi do 40FPS na rozdziałce 1024x768 i wszystko na full.

Chciałbym to widzieć, także mam 6600gt wykręconego na 564/1300 i na tych detalach max mam 24fps a jak wejde na trawe to 8-9fps. Troche to dziwne

 

Ps. Grafika na tej karcie wygląda beznadziejnie

Edytowane przez Thunder86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w coj'a ale nie bardzo mi podchodzi, gra jest jakas sztywna i sterylna. wiem...zaraz mnie obrzuca miesem "fanatycy" coja :D pomijam fakt ze grafa na moim radku wyglada "troszke" nieprzyzwoicie. i ta liniowosc troche dobija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...