Skocz do zawartości
Grees

Call of Juarez

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z innej beczki: wg mnie jakby zapodali to samo w DX9 tyle, że wrzucili te lepsze teksturki to dużo wizualnie by się nie straciło, a fps byłby 10x lepszy

ten dx10benchmarka to jakis fake. imho fraps nie ma prawa dzialac w dx10, z prostego powodu - wykorzystuje biblioteki dx9/ogl, zreszta sami autorzy fraps, wypowiadali sie, ze sa sa w trakcie tworzenia odpowiedniej wersji i obecna w dx10 nie bedzie dzialac. a w tym benchmarku w najlepsze dziala. tak wiec, albo to dx9, albo jakis ogl, ale na pewno nie dx10.

jeszcze jedna ciekawostka - benchmark dzialajac w okienku, daje podobny wynik, jak w trybie pelnoekranowych, dla przykladu Lost Planet dx10 dzialajac w okienku, daje o polowe miejszy framerate, w porownaniu do testu w fullscreen . dla mnie ten "benchmark" to zalosc i nedza -na pewno nie jest to pelnoekranowy dx10 - to "cos" dziala na jakiejs "warstwie" systemu okienkowego vista i dlatego ma taki zalosny framerate.

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie mi? Nie mogę ukończyć tej gry :D Ray nie chce guna wyciągnąć żeby załatwić mr. J w ostatniej minucie, ostatniej misji, ostatniej kampanii :( nie wiem jakoś inaczej tą broń muszę wyjąć żeby na czas uratować Billy'ego? Naciskam LPM+PPM lub 2 na klawie i też nic. Zagubiłem się już ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drętwa? Jak dla mnie jeden z lepszych fpsów w jakie grałem ;).

No dretwa :P Nie chodzi o gusta ale o wykonanie, mogli sie przy paru szczegolach postarac, taka jazda na koniu czy wspinaczka, czulem sie jakby billy mial usztywnione nogi a kon nie mial ich w ogole ;] tak dziwnie sie gralo po prostu ;)

Ale jesli chodzi o sama gre to prawda, dosc dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki są bardzo proste. Wystarczy szybko skierować myszkę w dół ,a potem w górę i strzelić. Mogli to jakoś inaczej zrobić. Do tego nie ma jakiejś różnicy czy walczysz z pierwszym oprychem czy z kolejnym co powinien być szybszy i celniejszy. A może ja jestem na nich za dobry. To samo tyczy się oprychów z którymi walczymy w czasie gry. Ich skill jest taki sam i do tego A.I woła o pomstę do nieba. Co do jazdy konnej to w Gun też nie zachwycała. To wszystko jednak równoważy ładna (ba nawet bardzo) grafika i oprawa muzyczna.Po za tym grywalność i klimat dzikiego zachodu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki są bardzo proste. Wystarczy szybko skierować myszkę w dół ,a potem w górę i strzelić. Mogli to jakoś inaczej zrobić. Do tego nie ma jakiejś różnicy czy walczysz z pierwszym oprychem czy z kolejnym co powinien być szybszy i celniejszy. A może ja jestem na nich za dobry. To samo tyczy się oprychów z którymi walczymy w czasie gry. Ich skill jest taki sam i do tego A.I woła o pomstę do nieba. Co do jazdy konnej to w Gun też nie zachwycała. To wszystko jednak równoważy ładna (ba nawet bardzo) grafika i oprawa muzyczna.Po za tym grywalność i klimat dzikiego zachodu ;P

Ostatni oprych jest trudniejszy do zlikwidowania od wcześniejszych. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy trudniejszy, jak juz wyciagnalem gnata to od razu go zalatwilem. Poza tym walka na piesci z nim...identyczna w ktoryms tam poczatkowym momencie gry, wystarczy klikac klikac klikac i tyle. Gdzie tu jakis poziom? Dlatego mowie, dretwo sie gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Zainstalowałem sobie gierke i chodzi(o dziwo gorzej niż demo) gdy wychodze z tego pierwszego miasta to momentami nie pojawiają sie teksturki, widze wtedy niebiesko biały obraz(czasem jest to jedna góra czasem pół mapy)co mam zrobić???

 

Mój komp(może sie przyda):

Athlon XP1800+

512MB ramu

Geforce 6800XT

WINDOWS XP SP2

 

PS:Stery do grafy chyba najnowsze(oczywiście najnowsze pomijając te do 8800itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na starszych sterownikach . Masz włączone Depth Of Field i PS 3.0 ? Wyłącz i sprawdź jak jest na PS 2.0. Pamiętam że mi też znikały tekstury i pól mapy było na niebiesko. Pomogło wyłączenie Depth Of Field. Na nowszych sterach potem problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie Depth Of Field i PS 3.0 nie pomogło spróbuje zmienić sterowniki na nowsze jak są.

 

Edit:

Zaraz mnie pop*****li z tą grą nic nie pomaga, a jak mam pół mapy niebieskiej i musze podejść aby sie załadowało to nie mam dobrego humoru.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem razem z kolegami próbuje zagrać na lanie lecz jak ja założę serwa to nikt go nie widzi a jak drugi kumpel to tylko ja go widzę a drugi kumpel nie :/ Wyłączyłem FW windowsowego ale nic nie pomogło ...

 

Nie wiem w THPS4 mamy ten sam problem :/ :/ :/ ... o co w tym chodzi podpowie ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam poprawnie CoJ i radek x1950xt?

 

U mnie tylko na SM2.0, jak przełączę na 3.0 i załaduje grę to mam straszne przekłamania w grafice, a w zasdzie to nie ma grafiki jako

takiej. Są tylko jakieś kolory, zielony, fioletowy i jakby kilka dużych

trójkątów tańczyło po okranie. Broń widać w miarę normalnie, a zza tych trójkątów lekko przebija czasem trawa.

 

Stery to 7.9.

Karta kręcona, ale nie ma znacznia, bo na def to samo.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to jeśli ma chodzić kulawo dzięki dx10 a w zamian dodadzą efekty, które będzie trzeba wyłączyć by zagrać płynnie to na sranie mi to?

Czego brakuje tej graficzce?

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Zdaję sobie sprawę, że są mocniejsze sprzęty ale nie widzę w tym większego sensu tym bardziej tyle czasu od premiery gry. No chyba, że o prestiż im chodzi i u[gluteus maximus]nie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja już nie raz wspominałem że grafika momentami powala takiego Obliviona na łopatki jeśli chodzi o otoczenie typu lasy, łąki etc.. Do tego modele postaci są naprawdę niezłe. A to wszystko przy znakomitej muzyce i niezłej grywalności. DX10 z lepszymi tylko teksturami i jakimiś tam efektami nie jest wcale potrzebny. Jeszcze przy tych wymaganiach. Lepiej coś podobnego uzyskać na DX9 ,a jestem pewien że na upartego by się dało. Zwłaszcza tekstury np. skał/gór etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no do grafy nic nie mam i uznaje ją jedną z najlepszych jakie widziałem. Np. cienie jak dla mnie to coś pięknego, ustępują tylko Crysisowi. Co do DX10 to chętnie bym sprawdził ale jeśli nie ma to od jutra śmigam na DX9 i ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zainstalowania Visty, pokusiłem się o zapuszczenie tego benchmarka z DX10.

 

Proc C2D 3,7Ghz, 2x8800GTS 640 (600/1780)

 

Ustawienia MAX

Rozdzielczość 1920x1200, shadow size 2048, Shadow quality 3, supersampling x4 min. 5,2 max 27,9 avg 17.4

Rozdzielczość 1680x1050, shadow size 2048, Shadow quality 3, supersampling x4 min 6,8 max 34,2 avg 21,1

Rozdzielczość 1280x1024, shadow size 2048, Shadow quality 3, supersampling x4 min 9,1 max 42,1 avg 25,5

 

HIGH

Rozdzielczość 1920x1200, shadow size 2048, Shadow quality 2, multisampling x4 .... min 14,2 max 48,4 avg 27,3

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...