Skocz do zawartości
Varrol

Grafika Na Agp 2x, Tv-out, Bez Wiatraczka

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o coś dającego dobrej jakości obraz na TV, działającego na płycie z AGP 2X, i z samym radiatorem na GPU (bez wiatraczka) - nie mam pojecia za czym się rozglądać - podobno stare radeony miały dobry obraz na TV - ale jakie modele - może kotś się orientuje.

 

I jeszcze jedno - najlepiej jaby karta była wąska - to znaczy nie na całą szerokośc śledzia, tylko tak mniej wiecej do połowy.

 

Aha - nie chodzi mi o to, żeby wyszukiwac tematy na forum, bo równie dobrze mogę allegro przeszukiwać, po prostu jeżeli ktoś miał, lub ma tego typu kartę, to proszę o jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem Ati rage'a w akcji (za wyswietlanie odpowiada chyba Ati theatre 550) i obraz byl powalajacy. Czegos takiego nie widzialem a ogladalem 2mx ,2gts ,3ti ,4ti ,9800se na tv i zadna nie byla w stanie wygenerowac obrazu o zblizonej jakosci :) Niestety z tego co pamietam chlodzenie mialo to active ,ale moze cos znajdziesz. Nie pamietam czy byla low-profile ale nie byla duza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wbudowane jakieś ukłądy do obsługi TV - nie doczytywałem się, ale ogólenie to chwalili, poza tym podobno jakość obrazu jest niesamowita - a o to mi właśnie chodziło. No i jest wersja low profile.

 

Tylko jeden problem - kupić kabel VGA-Svideo pod matroxa to ze świecą szukać a jak jest w sklepie to 50zł krzyczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...